Euro Truck Simulator 2 Galeri

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

EURO TRUCK SİMULATOR 2 GALERİ

Merhabalar sevgili Forum Gamer takipçileri bugün konumuzda sizlere Euro Truck Simulator galerilerinden bahsedeceğim.

Öncelikle galeri nedir sorusuna cevap verelim, galeriler ile değişik türden tırlar elde edip onları sürebilirsiniz. Bu konumuzda bahsettiğimiz galerilerden birine yolunuz bir gün düşecektir. O zaman kendinize yeni bir tır almanın vakti gelmedi mi ? Eğer atılımcı bir insansanız kendi galerinizi kurmak istiyorsanız daha önceden açmak istediğiniz galeriyi keşfetmeniz gerekir.
ETS oyunundaki tır galerileri sadece tek marka satıyor ve galeride hangi markanın olduğunu öğrenmemiz için gidip görmemiz, keşfetmemiz gerekiyor.
Benim çok zamanım yok gezip dolaşamam bana bir kolaylık olsun diyen oyuncular hangi markanın hangi şehirde satıldığını bilirse gidip keşfetmek açısından kolaylık olacağından altta hangi şehirde hangi marka olduğunun listesini hazırladık.
Araba markalarını bilmeyen arkadaşlar için de araba markaları : Scania,DAF,MAN,Mercedes,Renault,Iveco,Volvo
Ayrıca listenin sonuna galerilerin nerede olduğunu gösteren bir görsel ekledik buradan da kolay bir şekilde galerileri bulabilirsiniz buyurun hangi galerimizde ne satıldığını öğrenmeye geçelim:

marka.png

Evet şehirlerimiz bitti ve konumuzun başında belirttiğimiz harita:

https://www.*******************/wp-content/uploads/2014/12/galeriler.jpg

Konumun zamanı olmayan veya uğraşmak istemeyen arkadaşlar için güzel bir konu olduğunu düşünüyorum fakat zamanınız var ve keşfetmeyi seviyorsanız keşfetmenizi öneririm. Haydi direksiyonun başına geç ve sana en yakın galeriye git!
Ayrıca galericilikte iyi para var diyorlar belki de bir galeri keşfedip ondan sonra kendi galerini kurabilirsin.
Ama her şeyden önce haydi eller direksiyona !

Konumun sonuna geldim okuduğunuz için teşekkürler,iyi forumlar.​

Son düzenleme: