Europa Universalis 4, Modern Europe, Custom Nations Timelapse [Extended Timeline]

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Europa Universalis 4 oyununda Extended Timeline modu açıkken busefer custom senaryo yaptım, Custom Nations özelliğini kullanarak 2016 yılındaki tüm dünya ülkelerini önce sildim sonra tüm Avrupa ülkelerini tekrar yaptım, her ülkenin idea'ları ve yönetici seviyelerini aynı yaptım. Sonra oyna girip timelapse çektim.
Timelapse aralığı: 2016-2050
Bu video ayrıca tam 1080p, eski videolar gibi stretched değil.
NOT: Almanyanın 2 ye bölünmüş olmasının sebebi 800 point limitidir.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye ile Fransa avrupayı çoşturuyor 1080p.

*Amerika falan niye kurulmamış ? O modda kurulu değil mi ?

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Türkiye ile Fransa avrupayı çoşturuyor 1080p.

*Amerika falan niye kurulmamış ? O modda kurulu değil mi ?

Lobby ayarlarından "Custom Setup" u şeçtim. Bu ayar dünyadaki tüm ülkeleri siliyor ve daha sonra Nation designer ile kendine özgü ülkeler yapılabiliyor, Ben bu ayarı şeçip Avrupa ülkelerini yaptım sadece.

Bu sırada videonun sonunda ABD nin kurulmuş olduğunu görebilirsin. Videoda göstermedim ama kültürüde Hollandalı.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lobby ayarlarından "Custom Setup" u şeçtim. Bu ayar dünyadaki tüm ülkeleri siliyor ve daha sonra Nation designer ile kendine özgü ülkeler yapılabiliyor, Ben bu ayarı şeçip Avrupa ülkelerini yaptım sadece.

Bu sırada videonun sonunda ABD nin kurulmuş olduğunu görebilirsin. Videoda göstermedim ama kültürüde Hollandalı.
Tamam yazını tam okumamışım.