Evcil Hayvan Plugini

CpLMuzaFFeR007

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Evcil Hayvan Plugini Tanıtıcam Pet Plugini Arkadaşlar Yanında Bir Hayvan Gezer Evcil Hayvan Bunun Komutları Vardır Dal Dersin Komut
Verirsin Dalar Takip et Komutunu Verirsin Takip eder Üstüne İtem Gidirebilirisiniz Açıkca Sizin Yardımcınız Serverlerde Çok İstenen Oyuncular Tarafından En Çok İstenen
1.Hack 2.Bu Plugin Benim Serverimde Şahsen Öyle İdi Hemen Uzatmadan Linkleri Verelim

Tanıtım Videosu Tıkla
Buyurun Bu Video Bakın Burada Mevcut !
=İndirmek İçin Tıklahttps://yadi.sk/d/bhH0SywkgVXvF

=TIKLA Bakmak İçin
Not=1.7.2 İçin Plugin.
MyPET Alıntıdır

Güncel Sitesi=http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/mypet/
Daha Fazlası İçin İletişime Geçin

İletişim
Skype=cpl.muzaffer.007

Son düzenleme:

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
senin yaptığın bir şey mi yoksa yapmadığın birşeymi anlamadım.eğer yaptığın bir şey ise güzel olmuş.Ingilizce olarak yapmışsın.
Eğer senin yapımın değil ise neden indirme linki yapıp paylaştın ki? daha güncel sürümleri için pluginin kendi sitesini verebilirdin.

CpLMuzaFFeR007

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
senin yaptığın bir şey mi yoksa yapmadığın birşeymi anlamadım.eğer yaptığın bir şey ise güzel olmuş.Ingilizce olarak yapmışsın.
Eğer senin yapımın değil ise neden indirme linki yapıp paylaştın ki? daha güncel sürümleri için pluginin kendi sitesini verebilirdin.
Hemen Vereyim Siteyi Düzenliyim Konuyu Sağol[DOUBLEPOST=1435399323,1435399176][/DOUBLEPOST]
Başkaları Vermiş Bende Bilmeyenler İçin Gösterdim İndirip Disk Kaydetmiştim Link Verdim Şimdidde ?

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Konu yeri yanlış kendi yapmadığı için direk Sunucu Eklentileri Plugins bölümüne aç burası yanlış yer