ev'e hazineyle döndüm 7 adet kitap incelemesi

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eve hazineyle döndüm resmen 7 tane kitap inceleyeceğiz 2 si pc,yazılım gerisi işletme yatırım vs şimdi hepsini inceleyeceğiz

270 TL harcadım 20 TL indirim yapıldı D&R dan aldım ama kitapların üstünü 50 kere sildim ambalajlı olması gereken kitabın ambalajı yok ve parayla satın alıyoruz milyon tane adam şu virüslü günlerde elini deyiyor 500 defa kitapları sildim

2 adet yazılım kitabıyla başlıyoruz incelemeye 2 adet şahane kitap

1.Mühendislik Öğrencileri için C/C++
İçerik Yorum: Tek kelimeyle mükemmel bir kitap hiç bilgisayar deneyimi olmayan kişilerin bile c ve c++ öğrenmesi sağlayacak düzeyde yazılmıştır özellikle de ram in nasıl çalıştığını sonra algoritmayı öğretmesi mükemmel bir kitap ayrıca ücretsiz video dersleri de mevcut bu fiyata bu kadar bilgi ve anlatım muhteşem

Bilgiler: sayfa:700 , Fiyat 66,50 yayın evi abaküs, yazara da buradan sevgilerimizi yolluyoruz

2.Yeni Başlayanlar için PYTHON
İçerik Yorum: Gene abaküs ün kitabı yani aynı yayın evi python un temellerinden üst seviyesine kadar her şeyini anlatıyor gene bu kitapta da ücretsiz video dersler mevcut ilk kitapta olduğu gibi gayet güzel görsel içeriklerle desteklenmiştir

Not :bazı arkadaşlar kitabı karalamış keşke gerçekten satın alıp okuyup yorum yapsaydınız yazarın biyografisini okuyarak işe başlayabilirdiniz bu kitapları ben bilişim bölümünü kazanıp lise 2 de okulu bıraktığım sene öğretmenler bu kitapları kullanıyordu bizzat kendi gözlerimle gördüm

Bilgiler :402 sayfa ,fiyat 39,60

Şimdi 5 adet hazineye geçiyoruz arkadaşlar

1.Brian TRACY Milyon Dolarlık alışkanlıklar
İçerik Yorum: o gerçek bir efsane internetteki videolarını bile izleyerek hayranı olabileceğiniz efsane birisi 5milyon kişiye konferans vermiş kitapları 120 ülkede satmış gerçek bir efsane 1000 den fazla şirketin danışmanlığını yapmıştır tanıyın efsane birisi bu kitabı alın okuyun pişman olmayacaksınız.

Bilgiler: 341 sayfa fiyat ,38.0

2.STEVE JOBS Küçük Başlayın Büyük Düşünün
İçerik Yorum: Benim örnek aldığım gerçek bir kahraman garajdan bugün dünya teknoloji devi APPLE ı kuran kişidir bu kitap onun düşünce ve fikir yapısını anlatıyor sözleri kitapta yazıyor

Kitaptan bir söz buraya bırakıyorum :"Kalbinizin sesin dinlememeniz için hiçbir sebep yok !"
Bilgiler: 168 sayfa, fiyat:18

3.AliBaba nın Dünyası
İçerik Yorum: Gene mükemmel bir kitap Jack Ma ve Alibaba nın hikayesini anlatıyor jack ma nın zengin bir babası ve zengin bir ailesi yoktu 10 numara bir adam alibabayı kurarlar 3 yıl 1 dolar bile kar etmezler kapatmay düşünürler ama müşterilerden ="Jack bu iş harika kapatmayın siz bize yardım ediyorsunuz elbet birgün büyüyeceksiniz" sonrasında jack little little büyüdük diyor

Bilgiler: 303 sayfa, fiyat:20

4. Amazon
İçerik Yorum: Muhteşem bir kitap'ın sözünü bırakacağım "Bir Nehrin engel tanımayan gücü ve savaşçı bir kavmin yenilgi bilmez kararlılığıyla yürüyen bir şirketin temel prensipleri"

Bilgiler: 215 sayfa, fiyat:19

5.Akıllı Yatırımcı
İçerik Yorum: "Yatırımcılık hakkında gelmiş geçmiş en iyi kitap" warren buffet böyle diyip imzalamıştır kitap anlatılamicak derece harika dünyanın en zengin 3.insanıydı 91 milyar dolar servetiyle ve kitabı yazan benjamin graphamın öğrencisiydi bir konuşmasında "onun yayında ücretsiz olarak çıraklık yapmak istedigini söylemiş fakat benjamin grapham kabul etmemiştir" kitap hala çok satanlarda ve dünyanın en iyi ekonomi kitapları arasında

Bilgiler:644 sayfa ,fiyat:67.50

Java kitabıda alıcaktım kalmamış

toprakefe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Amazon'a bakacağım.