Evet Gerçekten! Bir Kız Tasarımcı #kizlaryapamazmi

Tvocry

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Ben Eylül.

16 Yaşındayım ve bu benim ilk konu tasarımım.
Kendimi usta bir tasarımcı olarak görüyorum.
Bunları sizede sormak istedim.

Buyrun bir kaç örneğim.
Ayrıca beni görevli olarak isteyen kişiler discordumu ekleyebilir
Kirsty#0875

ÖRNEK TASARIMLAR:

KALDIRILMIŞTIR! SS ALINARAK ÇALINIYOR.

çalışmalara devam etmekteyim..

Son düzenleme:

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba. Ben Pelin.

16 Yaşındayım ve bu benim ilk konu tasarımım.
Kendimi usta bir tasarımcı olarak görüyorum.
Bunları sizede sormak istedim.

Buyrun bir kaç örneğim.
Ayrıca beni görevli olarak isteyen kişiler discordumu ekleyebilir
Kirsty#0875

ÖRNEK TASARIMLAR:

Ekli dosyayı görüntüle 139112

DİĞERİ

Ekli dosyayı görüntüle 139113

DİĞERİ

Ekli dosyayı görüntüle 139115

Bu şekilde. Discordumu ekleyebilirsiniz :)

çalışmalara devam etmekteyim..

Yeni olarak gerçekten iyi bir iş başarmışsın! Başarılar diliyorum!

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Evet gerçekten! Bir kız tasarımcı!"
Ben utandım bunu okurken şahsen. Bu nasıl bir düşünce, sanki dünyadaki tüm tasarımcılar erkek, "kız tasarımcı" denen bir şey hiç görülmemiş. Hayal kırıklığı...

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ve birde... İşinde yaparken en son hatırladığıma göre VEGAS Pro kullanmanı da öneriyorum! (Emin deyilim... Galiba o hem video hem fotoraf editlemeni sağlıyor) Ve Sunucuya özel fotoraf vb yapmak istiyorsan mesela Sunucudaki kendi haritasının 16 chunk ve Shaderpack ile fotorafını çekip üstüne bilgileri de yaz... Miss!
Böylece güzel görüntülü bir fotoraf elde edebilirsin...
139193

Uzman paint skillerimle yaptığım gibi mesela.
(Sağdaki yazıyı umursama lütfen.
139194
şurdaki geri tuşuna basmayı üşendim....)

Shaderler görüntüyü geliştirip göze güzel gelicek şekilde görüntü sağlar... Ve ilgi çeker.
Ve benim gibi paint kullanmak yerine profosyonel bir program kullanıp Efekti vb gif tarzında bir tasarım yaparsan gerçekten çok kişinin ilgisini çekersin ^^
Ve birde... Tam posisyon ve simetri de önemli şeylerden biridir... (Özellikle benim en hassas olduğum konudur xD Yani küçük bir simetri hatası yada yanlış posisyon fotorafı) çoğu şeyi mahvedebilir.

Ve birde... Dikkatli olmanı öneririm. Her zaman kendi Tasarımına küçük bir imza koy. Görülmicek şekilde...
şu an çalanlar olabiliyor.
Ve o imzanın yerini hep deyiştir.
Peki imzanı nasıl atıcaksın?
Renk kodları.
255x255x255 Miktarında renk kodu var. Örneğin siyah diyelim... 0.0.0(galiba...) oraya mesela 1.1.1 imza koymalısın ki görülmesi sadece ... Mikroskopla gözüksün ^^
Ben peki imzamı nasıl fark ettircem? Diyorsan...
Boya kovası... Her zaman örneğin 0.0.0 daki ve birleşik yerleri hangi renk istiyorsan onu yapar... Fakat 1.1.1 e bir şey yapmaz.!

Umarım sana yeterince yardımcı olmuşumdur! ^^
-Komik olan şey hayatımda tasarımcılık konusunda hiç uğraşmadım ve bu işte ilgisi olup yeni olanlara küçük bir bilgi vermek bile beni mutlu ediyor ^^. İyi günler!

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ben utandım bunu okurken şahsen. Bu nasıl bir düşünce, sanki dünyadaki tüm tasarımcılar erkek, "kız tasarımcı" denen bir şey hiç görülmemiş. Hayal kırıklığı...
Söylediğin teori doğru olabilir... Yanlış da olabilir. şu an 8 yıllık minecraft hayatımdaki tasarımcı olarak gördüğüm tek kız sanıyorum. Gördüğüm diğer kızlar ise çoğunlukla tasarımcılık deyil komut vb lere yönelmiş kişiler...
Yani biraz böyle demek... olmuyor :/ Yani biraz üzücü bir şey böyle demek.

EfenikÇorum

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle konu yanlış yere açılmış ilk tasarımın hariç diğerleri pek iyi değil.Ayrıca konu tasarımı değilde logo tasarımı olmalıydı.Ayrıca kendini usta olarak görmende yanlış senden daha iyi tanıdığım tonlarca tasarımcı var ve hiçbiri böyle övünmüyor.Ayrıca ilk örneğindeki rigleri duruşunu vs senmi yaptın ?

Tvocry

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konu yanlış yere açılmış ilk tasarımın hariç diğerleri pek iyi değil.Ayrıca konu tasarımı değilde logo tasarımı olmalıydı.Ayrıca kendini usta olarak görmende yanlış senden daha iyi tanıdığım tonlarca tasarımcı var ve hiçbiri böyle övünmüyor.Ayrıca ilk örneğindeki rigleri duruşunu vs senmi yaptın ?
Merhaba küçük kardeşim.

Daha öncelerden seninle iletişime geçmiştim. Yaşının 12 olduğunu belirtmiştin. Bu yorumu dikkate almıyacağım. Üzgünüm :)

Tvocry

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ve birde... İşinde yaparken en son hatırladığıma göre VEGAS Pro kullanmanı da öneriyorum! (Emin deyilim... Galiba o hem video hem fotoraf editlemeni sağlıyor) Ve Sunucuya özel fotoraf vb yapmak istiyorsan mesela Sunucudaki kendi haritasının 16 chunk ve Shaderpack ile fotorafını çekip üstüne bilgileri de yaz... Miss!
Böylece güzel görüntülü bir fotoraf elde edebilirsin...
Ekli dosyayı görüntüle 139193
Uzman paint skillerimle yaptığım gibi mesela.
(Sağdaki yazıyı umursama lütfen.Ekli dosyayı görüntüle 139194 şurdaki geri tuşuna basmayı üşendim....)

Shaderler görüntüyü geliştirip göze güzel gelicek şekilde görüntü sağlar... Ve ilgi çeker.
Ve benim gibi paint kullanmak yerine profosyonel bir program kullanıp Efekti vb gif tarzında bir tasarım yaparsan gerçekten çok kişinin ilgisini çekersin ^^
Ve birde... Tam posisyon ve simetri de önemli şeylerden biridir... (Özellikle benim en hassas olduğum konudur xD Yani küçük bir simetri hatası yada yanlış posisyon fotorafı) çoğu şeyi mahvedebilir.

Ve birde... Dikkatli olmanı öneririm. Her zaman kendi Tasarımına küçük bir imza koy. Görülmicek şekilde...
şu an çalanlar olabiliyor.
Ve o imzanın yerini hep deyiştir.
Peki imzanı nasıl atıcaksın?
Renk kodları.
255x255x255 Miktarında renk kodu var. Örneğin siyah diyelim... 0.0.0(galiba...) oraya mesela 1.1.1 imza koymalısın ki görülmesi sadece ... Mikroskopla gözüksün ^^
Ben peki imzamı nasıl fark ettircem? Diyorsan...
Boya kovası... Her zaman örneğin 0.0.0 daki ve birleşik yerleri hangi renk istiyorsan onu yapar... Fakat 1.1.1 e bir şey yapmaz.!

Umarım sana yeterince yardımcı olmuşumdur! ^^
-Komik olan şey hayatımda tasarımcılık konusunda hiç uğraşmadım ve bu işte ilgisi olup yeni olanlara küçük bir bilgi vermek bile beni mutlu ediyor ^^. İyi günler!
Teşekkür ederim _Alecks_ bana çok destek oluyorsun! Bir tasarım ekibi kurarsam ilk seni alıcağım!.

Tvocry

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben kendi düşüncemi öne sürdüm yinede teşekkür ederim yorumun için.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
1. O zaman Türkiyedeki yetkililerin %60 ına da böyle konuşman lazım? Kendisine profosyonel deyip komut bilgisi %100 deyip sudo,socialspy ı hatta WG yi bile doğru dürüst atamayanlar var.
Ve Tasarım olarak ise Türkiyede doğru dürüst yapanlar az. Çoğu da para ile satıyor veya bir çalıcıya yaptırıyor. Hiç yoktan burada işine yeni başlamış ve daha çok (İşine hep yeni başlayanlardan adam olur diye bir şey var.) güvenilebilecek bir kişi olabilir.

-Peki işine yeni başlayandan adam olur diye bir laf nedir?
Sana şöyle diyeyim. Minecraft a yeni başlayan bir kişiyemi güvenirsin? (Bilgisi az, bundan dolayı sana karşı herhangi bir şey yapamaz.) Yoksa bizim şuanki çakma pluginercilere (Direk internetten çalan, scipt olarak max temel script yapan) kişiyemi güvenirsin?
+ Bide herkes kendine her şey diyebilir. Kendisine Usta demiş olsa bile sana kanıtlarsa sen mantık olarak sözsüz kalırsın? Yani herkes dış görünüşü deyil iç görünüşüne ve yeni insanlara bakmalı.
Daha fazla örnek istersen göndereyim?
(Tvocry ile bir bağlantımın olduğunu düşünüyorsan YOKTUR. Bunu sadece ortada kavga vb olayların olmaması için yazıyorum.)
Merhaba küçük kardeşim.

Daha öncelerden seninle iletişime geçmiştim. Yaşının 12 olduğunu belirtmiştin. Bu yorumu dikkate almıyacağım. Üzgünüm :)
Ablam sende böyle demeseydin keşke :/
Teşekkür ederim _Alecks_ bana çok destek oluyorsun! Bir tasarım ekibi kurarsam ilk seni alıcağım!.
Tasarım olarak resim yapmayı sevmeyen birisiyim :) Fakat bazı işlerdede kafam çalışır yani...(Özellikle Space Engineers adlı oyunda. Favori oynumdur fakat bilgisayarım çöp olduğundan oynayamayan biriyim xD) Ginede teşekkürler.