Evet Yeni Bir Video Daha Geldi Buz Küresi

seytan102

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyiydi ama minecraft mühendisi isen ciddi anlamda acemisin dir :( ve video bitince abone ol dememen gerekir.

Buz Küresi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
iyiydi ama minecraft mühendisi isen ciddi anlamda acemisin dir :( ve video bitince abone ol dememen gerekir.
Arkadaşım Ben Redstone Engineer Degilim... Ama İstedigin bir şey Varasa Yapmaya Çalısırım... Ama Kanaldaki Diger Videolara Bakarsan... Kızıltaş Üzerine Olmayan Bi Kanal Oldugumuzu Anlarsın :) Yorumun İçin Teşekkürler...

seytan102

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım Ben Redstone Engineer Degilim... Ama İstedigin bir şey Varasa Yapmaya Çalısırım... Ama Kanaldaki Diger Videolara Bakarsan... Kızıltaş Üzerine Olmayan Bi Kanal Oldugumuzu Anlarsın :) Yorumun İçin Teşekkürler...
kardeşim ben mühendisim de kendimi bir tutabilirim özür dilerim ve video teklifi için teşekkürler ama mc da çok şey biliyorum hatta modlu mc bileo ynuyorum artık multi ama :)

barisoz45

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece Yazıları Ve Arka Planı Farklı :'(

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Panpa Farklı şeyler yap bilindik şeyler bunlar hep aynı değişik şeyler bekler izleyiciler :D unutma bunu

Buz Küresi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sadece Yazıları Ve Arka Planı Farklı :'(

?????? Degistiricez... Bunlar Acemi Dönemimizden Kalma :)[DOUBLEPOST=1369238018,1369237950][/DOUBLEPOST]
Panpa Farklı şeyler yap bilindik şeyler bunlar hep aynı değişik şeyler bekler izleyiciler :sırıtmak: unutma bunu
Genelde Minecraft Fİlmi Üzerine Yogunlasan Bir Kanalız... Oyüzden Bi Kızıltaş Videosu Deneyim Dedim... Kolay Ve Kısa bir şey Olsun Dedim :)

barisoz45

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
?????? Degistiricez... Bunlar Acemi Dönemimizden Kalma :)[DOUBLEPOST=1369238018,1369237950][/DOUBLEPOST]
Genelde Minecraft Fİlmi Üzerine Yogunlasan Bir Kanalız... Oyüzden Bi Kızıltaş Videosu Deneyim Dedim... Kolay Ve Kısa bir şey Olsun Dedim :)

Bizde artık intro koymuyoruz kanal da introya gerek yok bizce.