Evrenin Akılalmaz Büyüklüğünü Gösteren 9 Karşılaştırma

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videodaki her şey çalıntı! Daha özgün videolar yap!

ByArrogant

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buraya gelip `Çalıntı!` yazman onun çalıntı video çektiğini göstermez.Kanıt gösterirmisin ?

GT-S5830i cihazımdan gönderildi

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bunu arıyordum. Az önce o yüzden mesajıma ekleyemedim bunu.

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emek? Sadece fotoğrafları videoya dönüştürmeyi bende yapabiliyorum. :) Ve tamam emeğine saygı duyarım ama çalıntı olmasaydı daha iyi olurdu.

Skyles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaynağım bu site değil fizikist.com ve ayrıca bütün büyük kanalların güvenilir kaynağı var bütün bu bilgileri kafamdan yazamam herhalde.Bazı yazıları ve fotoğrafları değiştirerek yapıyorum videoları.

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaynağım bu site değil fizikist.com ve ayrıca bütün büyük kanalların güvenilir kaynağı var bütün bu bilgileri kafamdan yazamam herhalde.Bazı yazıları ve fotoğrafları değiştirerek yapıyorum videoları.
1- Hepsini kafandan yaz diyen olmadı. Elbette almalısın.
2- Tüm kanalların güvenilir bir değil birden fazla kaynağı vardır. Kaynaklardaki bilgiler harmanlanarak ortaya çıkan şeyi sunarlar.
3- Videodaki her şey hiç değiştirilmeden harfi harfine alınması kötü.

Skyles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Hepsini kafandan yaz diyen olmadı. Elbette almalısın.
2- Tüm kanalların güvenilir bir değil birden fazla kaynağı vardır. Kaynaklardaki bilgiler harmanlanarak ortaya çıkan şeyi sunarlar.
3- Videodaki her şey hiç değiştirilmeden harfi harfine alınması kötü.
Elbette haklısın ama çalıntı demen hoş olmamış ve yine de sonuçta biraz olsada emek var ve 9. bilgiye bakarsan tıpatıp aynısı değil.

Hydran

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elbette haklısın ama çalıntı demen hoş olmamış ve yine de sonuçta biraz olsada emek var ve 9. bilgiye bakarsan tıpatıp aynısı değil.
Sonuna kadar izlemedim. Başı aynı olunca birde ortasına baktım. Hepsi aynıdır dedim.