Exodia Online - MmoRpg & Olympos Build Team

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.14
Sunucu Slotu
300
Sunucu Türü
mmorpg
Merhabalar ;

Geri dönüşümüz üzerine 2 büyük proje ile piyasada yer almaya çalışacağız. Bu projelerden biri olan "Exodia Online Mmorpg" sunucumuz için yardımınıza ihtiyacımız bulunmakta dır... Haritamız (Büyük) olacağı için, user(Oyuncu) 'de yardımını talep ettik ve kendi yaptıkları yapıları da sunucumuza ekleme kararı aldık. İyi bir mimari olması şart mı ?
- İyi bir mimari 'den kastımız toprak ' dan ev yapıp bizlere ulaştırmayın. Kullanıla bilinirlik çok önemli. Bizim yapmış olduğumuz evler elbetteki var.

Eğer sizlerde bizlere yardımcı olmak isterseniz. Discord sunucumuza gelip nasıl yardımcı olabileceğinizi öğrene bilirsiniz iyi forumlar...

Discord ; 9G6fVxn - Kısaltmasını ekleyerek sunucuya katılabilirsiniz.

Map desinger ; bydemir06, @Kyrona , @Aaesir
Ev yardımında bulunanlar ; @Rose, @Synroliah , @Chercres

128732
128733
128734
128735
128736
128737

128738

Yazılım ekibimiz ;

@Abdullah Erol , @Enes K , @MhaWTHoR

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Yetkili alımları kısmına açılmalıydı.

hcyl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımına baya uğraşmışsınız he... Ev mev yapmak isteyen varsa bile bu tarz skin tasarımlarıyla açılmış, anlatım bütünlüğü olmayan özensiz bi konu gördüğünde vazgeçer. Acilen yazma ve konu tasarlama işini takımındaki başkalarına vermelisin eğer zaten bunu hazırlayan birileri varsa onlarla yollarını ayırmanı öneririm çünkü 4-5 yıllık bir takımın bu derece vasat bir vizyonla tanıtımını yapması, ironik ve komik gözüküyor

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımına baya uğraşmışsınız he... Ev mev yapmak isteyen varsa bile bu tarz skin tasarımlarıyla açılmış, anlatım bütünlüğü olmayan özensiz bi konu gördüğünde vazgeçer. Acilen yazma ve konu tasarlama işini takımındaki başkalarına vermelisin eğer zaten bunu hazırlayan birileri varsa onlarla yollarını ayırmanı öneririm çünkü 4-5 yıllık bir takımın bu derece vasat bir vizyonla tanıtımını yapması, ironik ve komik gözüküyor

Teşekkür ederim ata bu işleri yapan kimse yok. :D Tanıtım amaçlıda değil. :D
Skinleri boş yazılar olmaması için kendim koydum uğraşma ihtiyaç duymuyorum. :D
Ama sana hak veriyorum. Yazma ve konu açma işlerini başkalarına bırakmam lazım. :D