EXP Marketli Skyblock 1.5

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir oyuncudan exp almak için command bloga ne yazilir?
xp @p -(kaç level alınacağı)L
Teşekkürler skyblock'da çok işe yarayacak bir market olmuşa benziyor kesinlikle denemeyi planlıyorum..
Teşekkürler ayrıca deneyince görüşlerini yazarsan sevinirim :)
Oha for keşke başka adalarda olsa mini oyunlar zindanlar geliştirebilirsin :D
Yeni bir minigame planlıyorum aklımda böyle şeyler olacak fakat skyblock gibi bağımsız olacak ve görevli :) Ayrıca for veriyorum :D

Enderboy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
benim bi sorum daha olacak mapa yeni baslayacaklar icin nasil spawn noktasi belirlenir?ben mceditte yapmaya calistim ama mceditte dünyam acilmiyor :(

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim bi sorum daha olacak mapa yeni baslayacaklar icin nasil spawn noktasi belirlenir?ben mceditte yapmaya calistim ama mceditte dünyam acilmiyor :(
Oyun içi f3 e bas. Ardından t ye basıp yazı yazma yerini aç. Oraya "/spawnpoint (kendi ismin) (x) (y) (z)" yaz. X y z yi nerden yazıcam dersen f3e basınca bulunduğun konumun koordinatları yani x y z gözüküyor

Enderboy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun içi f3 e bas. Ardından t ye basıp yazı yazma yerini aç. Oraya "/spawnpoint (kendi ismin) (x) (y) (z)" yaz. X y z yi nerden yazıcam dersen f3e basınca bulunduğun konumun koordinatları yani x y z gözüküyor
iyide öyle yapinca sadece kendi spawn noktami ayarlamis oluyorum

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
iyide öyle yapinca sadece kendi spawn noktami ayarlamis oluyorum
Eğer server açtıysan bu iş pluginle olur eğer hamachiden 2-3 kişi oynuyosanız ve daha kimse gelmeyecekse bu kişiler oyundayken bi command bloğa "spawnpoint @a (x) (y) (z)" yaz ve bas! :)

Enderboy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bilgi icin tesekkurler.seni biraz rahatsiz ettim kusura bakma ;-)

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler yapmamı istediğiniz bir map türü var mı öneride bulunabilirsiniz mceditten, redstonedan ve command blocktan iyi anlarım bana her türlü mapi söyleyebilirsiniz. Öneride bulunacaklar için şimdiden teşekkürler :)

Enderboy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
16:00 ? istersen ozelden konusalim simdi post kasiyo derler