Yardım exturepack yardım

mehmetkalbe

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.16
Öncelikle herkese merhabalar,
birçok sunucuda gördüğüm (1.16+) özel texturepack veya mod ile kendilerine özel menüler ve nesneler oyuna eklemişler
bunların nasıl yapıldığına dair yardımcı olabilir misiniz video , konu vb.. varsa bu konunun altına paylaşır mısınız örnek olarak aşağıya resim ekliyorum şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Resimler Reborncraft sunucusuna aittir.
1627141140066.png

1627141145894.png

1627141151720.png

xayibogantr

şekilli şukullu başlık
Moderatör
En iyi cevaplar
12
Ruh hali
Bildiğim kadarıyla, nesneler vs. özel olarak yapılıyor ve oyun içerisindeki dosyalar ile değiştiriliyor.

Buraya tıklayarak istediğin videoya erişebilirsin.

TheKiller_Ahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
reborn craft kendi özel pluginleri hatta kendi özel spigotunu kodlamış bundan dolayı özelleştirilebilir birçok özellikleri var. Eğer java bilginiz var ise sizde yapabilirsiniz.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
reborn craft kendi özel pluginleri hatta kendi özel spigotunu kodlamış bundan dolayı özelleştirilebilir birçok özellikleri var. Eğer java bilginiz var ise sizde yapabilirsiniz.
eksik bir nokta daha var kendi minecraftını da yazdılar

TheKiller_Ahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eksik bir nokta daha var kendi minecraftını da yazdılar
uzun zamandır sektörden ayrıyım bu aralar web tasarım üzerine çalışıyorum . Bundan dolayı kendi clientlerini çıkardıklarını bilmiyordum bilgi için teşekkürler.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
uzun zamandır sektörden ayrıyım bu aralar web tasarım üzerine çalışıyorum . Bundan dolayı kendi clientlerini çıkardıklarını bilmiyordum bilgi için teşekkürler.
evet bide yeni oyun çıkartıyolarmış minecraft gibi çok efso oyun olcakmış