Ey Ahali..! Profesyonel Vps Server'imizi Açtik. 7/24 Açik,100 Kişi Kapasiteli, 0 Lag Ile Mc Keyfi !

deniz_alp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben ise günde okul olmadigi zamanlarda 24 saat okul oldugu zamanlarda 10 saat

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşlerim geçici bir süre alımlar durdurulmuştur. şahsım adına ifade edeyimki benim gönlüm hepinizi teker teker kalıcı konuğumuz etmekten yanaydı. Ancak yönetimdeki iki arkadaşın ortak görüşleri gereğince benim müdahale şansım kalmadı. üzülmenizi istemezdim. aranızda üzülen ve incinenlerde oldu. bu durum benide üzdü. fakat dediğim gibi yetki alanım dışında kaldı yapmak istediklerim.. şahsi fikrim ve isteğim eksiksizce hepinizi kabul etmekten yanaydı. aranızda beni tanıyanlarınız ve ne niyette bir yapıda olduğumu bilenleriniz mutlaka vardır.. Değer verdiğim kardeşlerimsiniz..
İlginiz alakanız için sevgiler hepinize.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsteyenler yinede eklesinler beni skype'den. İlerleyen zamanlarda yeni oyuncu alımına karar verirsek aranızdan seçim yapabiliriz.

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yentibaba skype mestafor 2 ye ıp gonderirmisin yaa whiteliste alndm ama sw ıp vermednz Whitelist ekli değilsemde ekle : Morqan

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
yenti krdşmacilen ekle yaa whieiste alındın dedin ama yokmu : Morqan

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim benim elimde değil. 3 yöneticiyiz. 2'ye 1 oy çıktı ve alımlar durduruldu. Benim isteğim 30'a tamamlamak yönündeydi en başından beri. Ki server max kapasitesi 100 kişi idi. İlerleyen zamanlar içerisinde yeni alımlar yapılırsa bilgilendirme yapıcam Skype'deki listemden. Olumlu olumsuz her bilgilendirmeyi aktarıcam sizlere.. Ama yakın zamanda alınmayabilir. Çok da umut içerisinde olmayın. Az kişi olmamız beni de üzdü sizler kadar ancak yapılabilcek bir değişiklik yok şu an için...

İlk günkü ana listeden 4 kişi çıkarıldı. Senin dışında da çıkarılanlar oldu yani. Uyumsuz davranışlar sergilemek konusunda çok titiz olunduğu konusunda üstüne basa basa hatırlatma yapıyordum ben size. Ama kafasına göre hareket edenler olunca çıkarıldılar..

Morgan nickli kardeşim;
Seni WL ye ekledim ben o gün. Ama açık söylemek gerekirse gümbürtüye gittin. İyi oyuncular içindeydin. Yani ana kadrodaydın sen. Diğer yönetimdeki arkadaşlara anlattım ben senin durumunu. Ama o günkü kısgınlık anında biraz fevrii davranış sergiledi. Almadı seni.. Ki onu kızdıranlar konusunda adam haklıydı.. Seçilenler arasında zirzopluk yapanlar oldu.. Ama fazlasıyla farkındayım çoğunuzun üzüldüğünün ve haksızlığa uğradığının. Elimde olsa inanın hepinizi alırdım tek tek görüşme yapıp..

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
krdş ben whitelistteydim fakat atmış biri ben onun derdindeym ya :S

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
krdş ben whitelistteydim fakat atmış biri ben onun derdindeym ya :S
Açıkladım kardeşim o kısmınıda şimdi ekleme yapıp.. yukarıdaki cevabımda. Keşke elimden bir şey gelebilse. Senin durumun tamamen piyango oldu. suçun yoktu

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
tmm krdşm yinede teşekkür ederim ilgilendiğin için