Ey Canlar!

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasılsınız? İyisinizdir umarım. Ben demin bir e-mail aldım, şans eseri eski mailimin bildirimleri açıkmış ve buraya gönderilen bir konuyla buranın hala aktif olduğunu fark ettim.

Baya gözlerim doldu. Hayat buraya neler yapmış neler. Hayat bana çok bir şey yapmadı. Buraya 2012 yılında çok kaba insanların olduğu çağlarda katılmışım ama 2015-2016 yılları arasında buralar hala bir minecraft forumuyken aktiftim. O zamanlar üniversiteye yeni girmiş, idealist öğretmenliğe adımlarını yeni yeni atan bir eğitim nefer.... Neyse.

Şimdi üniversite bitti sayılır, profesyonel olarak takımımla beraber hyper casual türünde oyunlar geliştiriyoruz. Oyun geliştirme ve 3d art maceramın en başına şahit olan ve beni bu yönde destekleyen ilk kişiler buradaydı (Başta @Ardart olmak üzere.) ben de 4-5 senedir iyi kötü bu işin içindeyim, işin mutfağına girdim. Bilgi ve yönerge yardımlarımı esirgemek olmaz.

Sizi burada paylaştığım ilk balta modellerinden biri ve 2 sene önce yaptığım bir balta modeliyle yalnız bırakmak istiyorum. Never give up.

155098

155099

Aşağı yukarı aynı zamanlara denk gelen kılıç modellerini de karşılaştıralım;

155100

155101

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Karantinada ihtiyacım olan şey buymuş galiba. Çok eskilerden birinin aynı sıcak kanlılığı ile geri hortlaması. Çok güzel.

Bu arada zamanla modellerin gelişimi çok bariz belli. Oyunlarınızı bekliyorum :)

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karantinada ihtiyacım olan şey buymuş galiba. Çok eskilerden birinin aynı sıcak kanlılığı ile geri hortlaması. Çok güzel.

Bu arada zamanla modellerin gelişimi çok bariz belli. Oyunlarınızı bekliyorum :)

Ben de tıkır tıkır üyeleri gezdim son aktif durumlarına baktım bir saat boyunca :D Geri dönmek iyi oldu.
Oyunları paylaşma konusunda çok özgürlüğüm yok maalesef yayıncıyla çalıştığımız ve bir sözleşme imzaladığımız için. Birkaç modeli kaçırabilirim ama aradan :))

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Baltacı paşa bile böyle balta görmedi, ellerine sağlık.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Açıkçası gördüğüm en iyi modellerden biri olarak şu an sana hayran kalmış olabilirim!

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
evet sonunda tozlar altında kalmış bir profil daha gördüm ! neyse bu kadar sevinç yeter gideyim de kılıçlara +9 basayım...

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
herkes fosilleşmiş ya, uzun zaman oldu teneke seni gördüğüme sevindim. Var mı başka eskilerden?

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
çokiyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beni çok mutlu eden çalışmalardır efenim, elinize sağlık; çok teşekkürler.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Harika görünüyor, emeğinize sağlık.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali