F3+A TUŞU

jaga44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İyi günler , ben yeni bir mouse aldım oyuncu mouse'su F3+a'yı o mouse'nun tuşlarından birine ayarlamak istiyorum fakat kontrollerde yok nerden ayarlayabilirim ?

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mouse markası nedir? Eğer logitech ise Logitech Gaming Software kullanarak ayarlamalısın tuşlarını. Umarım yardımcı olur.

jaga44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Prokeen nereye açacağımı bilmiyorum yeniyim forumda o yüzden :) Frisby FM-120W

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mouse kutusundan çıkan kullanma kılavuzlarını gözden geçirdim mi peki? Ona göre arayacağım ben de..

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim mouse x7 bende f3+a yı mouse a atamak istiyorum yardımcı olabilirmisin ?
İnternette x7 driverını bulman lazım. Programı biraz kurcalarsan tuş atama bölümünü bulursun. Logitech dışında mouse kullanmadığımdan tam rehber yazamıyorum sana..

ayberks33

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternette x7 driverını bulman lazım. Programı biraz kurcalarsan tuş atama bölümünü bulursun. Logitech dışında mouse kullanmadığımdan tam rehber yazamıyorum sana..
Driverını indirdim fakat tuş atama yerini tam ayarlıyamadım mesela f5 macrosu yapim dedim bi tuşu f5 e ayarlıyorum ama o tuşa basınca f5 olmuyor. sol click + o tuşa basınca f5 oluyor. bunu çözemedim

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Driverını indirdim fakat tuş atama yerini tam ayarlıyamadım mesela f5 macrosu yapim dedim bi tuşu f5 e ayarlıyorum ama o tuşa basınca f5 olmuyor. sol click + o tuşa basınca f5 oluyor. bunu çözemedim
15-20 dakika programla oynarsan nasıl yapılacağını bulabilirsin. Dediğim gibi elimde o mouse olmadığından bakma şansım yok [emoji20]