FabulousSpawners | En iyi spawner skripti!

goCreative

www.gc-team.com
En iyi cevaplar
0
128977

128978
128979
128981
128982

Muhtemel yorumlar:
- Üstüne 48₺ daha koyar EpicSpawners alırım daha iyi.
- Fiyatı çok pahalı, 3₺ olmalıydı.
- Skript ile spawner yapmak sunucuyu öldürür.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
- Skript ile spawner yapmak sunucuyu öldürür.
:lol:
Bu kadarda demeyelim ancak plugin olması daha iyi olurdu. Videosunu izledim gayet başarılı bir skript, fiyatıda bu özelliklerde bir skripte göre uygun. Plugin olarak geliştirilebilir.

Plugin olsa kesin alırdım :)

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
"En iyi spawner skripti" olabilir, ancak şöyle varsayalım skriptle arası olmayan birisi kullanırsa ve skript eklentisinde veya skriptlerinde bir hata çıkması durumunda spawnerlar zarar görmez mi?

Bu nedenle büyümek isteyen sunucuların açıkçası eklenti kullanmasının daha iyi olacağını düşünüyorum, eklenti olarak yapılsaydı alınabilirdi.

Fhalinkz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
:lol:
Bu kadarda demeyelim ancak plugin olması daha iyi olurdu. Videosunu izledim gayet başarılı bir skript, fiyatıda bu özelliklerde bir skripte göre uygun. Plugin olarak geliştirilebilir.

Plugin olsa kesin alırdım :)

Yorumun için teşekkür ederim. ^^

"En iyi spawner skripti" olabilir, ancak şöyle varsayalım skriptle arası olmayan birisi kullanırsa ve skript eklentisinde veya skriptlerinde bir hata çıkması durumunda spawnerlar zarar görmez mi?

Bu nedenle büyümek isteyen sunucuların açıkçası eklenti kullanmasının daha iyi olacağını düşünüyorum, eklenti olarak yapılsaydı alınabilirdi.

Eğer skript eklentisi bozulursa spawnerlar zarar görmez fakat bir daha spawnerları seviye atlatıp, birleştiremezsin.

Eklenti olarak yapılsaydı tabi ki daha iyi olurdu fakat aralarında devasa bir fark olmazdı. Yani EpicSpawners gibi bir eklenti sunucunuzu ne kadar yoruyorsa bu skriptte sunucunuzu o kadar yoracaktır.