İstek Faction Emekskyblock, Creative paketleri satın alacağım.

Epic_UP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, faction ve emekskyblock creative paketi arıyorum mümkünse önceden oyuncular tarafından denenmiş olsun çünkü bugla eksiklerle vs uğraşmak istemiyorum hazır pakette istemiyorum herkesin elinde olan şey işime yaramaz paketi gösterin fiyatta anlaşırız öyle 300 400 falan isteyecek zeki arkadaşlarım varsa yazmasın o kadar kaliteli olursa zaten ben veririm o teklifi discord iletişim : EpicUP#5741

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin dışında kimsenin ulaşamayacağı bir şey olsun istiyorsun ve 3 tane tamamen özgün ve baştan yapılmış sunucuya 300tl veremeyeceğini söylüyorsun öyle mi :D umarım bulursun

Epic_UP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Senin dışında kimsenin ulaşamayacağı bir şey olsun istiyorsun ve 3 tane tamamen özgün ve baştan yapılmış sunucuya 300tl veremeyeceğini söylüyorsun öyle mi :D umarım bulursun
Tek sunucuya diyorum toplu alacağım diye bir şey demedim tek tek alacağım zaten

HzJesusS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek sunucuya diyorum toplu alacağım diye bir şey demedim tek tek alacağım zaten
Saten özel kaliteli yapanın 1 tane paket 300tl olur tek tek alırsanda pahalı olucaktır çokta alsanda pahalı olucaktır, kaliteli yapandan 50tl alamazsın

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paket başına fiyat yani o verdiğin anladım o zaman

RegginProject

Reggin ile bir adım ileriye!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord; Abdullah T.#9536 cüzi fiyatlara yardımcı olmak isteriz. İyi forumlar ^^

Epic_UP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Saten özel kaliteli yapanın 1 tane paket 300tl olur tek tek alırsanda pahalı olucaktır çokta alsanda pahalı olucaktır, kaliteli yapandan 50tl alamazsın
Kaliteli olduğunu görürsem neden vermiyeyim kardeşim gördüğüm paketlerin %90'ı çöp kaliteliyse veririz o fiyatı takılma sen

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
DonsuzTurk#3131 eklersen yardımcı olabilirim.