Faction Server ve Pulginleri Hakkında Bir Kaç Sorum Var

™HarabyCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.sorum Arkadaşlar Servere girdiğimiz zaman elimizdeki kitap veya nether yıldızı gibi alletler e bastığımızda menü açılıyor ya o hangi pulgin ve nasıl yapılıyor
2.sorumServerde wg lediğim yerde sadece belirli komut kullanılmasını nasıl ayarlarım örnek parkurda warp yazamasınlar ama tp yazsınlar gibi
3.Sorum:serverimin spawnında duvarlar yok boşluğa atlayabiliyorlar boşluğa atladıklarında eşyaları gitmeden nasıl tekrar spawna yönlendirebilirim
4.Sorum:bu orandaki madenler ile ilgili bir şey yapmalımıyım ne yapmalıyım
5.sorum orman,arena,yemek,lapis,hammadde,büyü,tamir,hapishane, warplarından başka ne eklemeliyim
6.sorum lapiste [warp]spawn şelide bir tabela koydum ben basabiliyorum ama oyuncular basamıyor bunu nasıl düzeltirim bunu düzelltiğimde o tabelyaı kırabilirlermi bu sadece tabelada değil tuşlarada basılmıyor
7.sorum: ahmetmelihtr pulginini kullanıyorum manuadd da admin beni oyuncu yapabiliyor atabiliyor ban atabiliyor bunu nasıl düzeltebilirim ve manuadd pulgininin tr açıklamalı bir makale var ise link atabilirmisiniz

Sorularım Bu Kadar Çok Teşşekkür Ediyorum

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- ChestCommands .
2- ./rg flag wgadı blocked-cmds warp,etpa,tpaccept
3- Anlamadım :S
4- Anlamadım :S
5- Kendi Hayalgücüne göre değişik warplar yapabilirsin Kale Gibi.
6- Perm Eksiktir.
7- Admin grubunda * Permi Var galiba , Veya OP Vermişseniz Yapabilir.

™HarabyCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
4 te şey demek istedim ormanda diamond filan var ya hani bunları yok etmelimiyim veya yenilemeliyimiyim
3 te ise mcsg de boşluğa atlayınca tekrar spawna gidiyorsunuz ya yeniden canlan menüsü gelmeden onu demek istemiştim

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
4 te şey demek istedim ormanda diamond filan var ya hani bunları yok etmelimiyim veya yenilemeliyimiyim
3 te ise mcsg de boşluğa atlayınca tekrar spawna gidiyorsunuz ya yeniden canlan menüsü gelmeden onu demek istemiştim
4) O madenler kalabilir çünkü zaten faction olduğu için kimse maden avına çıkmayacaktır. Çıksa bile o madenler, bulup kazanın hakkı olur aslında.

™HarabyCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
chestcoomand menuyü yaptım ama menu yazınca menu gelmiyor ./chestcoomand menu yazınca geliyor onu nasıl düzeltebilirim