Faction servere benle birlikte ekip araniyor

KopuqS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar basliktada belirttigim uzere faction serverime skripter ekip araniyor su anda ben bir skript uzerinde calisiyorum skriptlerimiz bize has olmasini onem gosteriyoruz ayricalikli bi Faction server olmasi icin elimizden geleni yapacagiz skript kodlamaya yeni baslayan kardeslerimizde gelebilir bir sinirlama yok nedeni ise genc skripterlerimiz de skript isiyle yogunlassin ve mantikli fikirler her zaman onemli olmustur bizim icin Serverin Kapanma Riski yoktur. Ekibe katilmak icin Skype:izmironline destek Skypesi olmayan burdan yazabilir​

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript değilde ben başka şeylerle ilgili yardım olabilirim .

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Pluginer olabilirim zaten forumdada bakabilirsin plugin paketlerim var , türkçeleştirdiğim pluginler var.

KopuqS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@ilkersatiroglu kardesim ise yeni basliyanlar hakkinda demek istedim[DOUBLEPOST=1426680836,1426680800][/DOUBLEPOST]@WitherLegend skype ekle kardesim eve gelince bi konusalim[DOUBLEPOST=1426680928][/DOUBLEPOST]@EpicArt ne gibi mesela

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen benimle çalıs, aylık maas+sigorta vericem :p Dostum kusura bakma fakat profesyonel java kodlayıcısı olduğuna pek inanamadım, genelde böyle diyenler bir iki döküman istediğinde bile tıkınabiliyor.
JAVA'da profesyonellik yoktur ki zaten. Sadece API olayı sıkıntı biraz. Sadece JAVA için çalışma mantığını öğrensen tüm kodları kendin buluyorsun. Ancak API şeysini öğrenmen gerekmiyor. Ama "Profesyonel" olacaksan tabii ki API öğrenmelisin :(

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
API benim bildiğim, örneğin bir money plugini kodladın, ve bunun amountu v.s money.getMoney(Player); gibi birsey belirledin bundan söz etmiyormuyuz :ha:
"BÜTÜN" Syntax olaylarını diyorum :( Onları kendin çözemiyorsun. İstersen bir dene. Bunları uyarlaması, osu busu lazım. Bir sürü iş :'(