Faction Ya Da Survival Sunucusu Mu ? Aradığınız Özellik Nedir ?

Rasholley

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yakın zamanda 6-7 yıl önce minecrafttan tanışıp hala dost olduğum arkadaşım ile Minecraft Sunucusu acacağız.

1 - ) Faction ya da Survival sunucu arasında kaldık. Sizce hangisin açmalıyız. Hangisi daha çok tutar ?

2- ) Cevabınızı verdi iseniz Cevabınıza göre Faction ise faction survival ise survival sunucu da aradığınız özellik nedir ? Abi bu bu tür sunucu da olmazsa olmazdır dediğiniz ya da şu özellikler olursa çok iyi olur sunucu sarar gibisinden ?

Cevaplarınızı bekliyoruz teşekkürler :)
- Mqnowar

DarKerem

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Faction daha iyi olur daha çok özellik var ve bence hoş ama siz bilirsiniz :)

furkanzyldrm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şu an Piyasada çok sunucu var zaten , bende denedim sunucu açmayı tutmadı kapattım .

Phusro

bum
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana göre önemli olan sunucu tipi değil önemli olan sunucunun plugin, script vb. kalitesi ve yönetimin iyi olması.

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tür olarak survival bence en iyi tercih olabilir , faction baya bir evrim geçirdi şu anda oynanabilecek bir durumda değil. Herkes ya hileli faction sunucularında oynuyor ya da op factionlarda. Çoğu kişinin amacı artık klan savaşından çok lapise tek atmak, edit eşyalar ile oynamak gibi amaçlara bürüldü.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Survival

Kapanmayacak olması ve emek olması abi gerisi çok önemli değil bence.

medievilred

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Survival. Eğer eski zamanlardaki gibi istiyorsanız 1.8 sürümünü öneriyorum. Lagsız, hilenin serbest olmadığı bir sunucu olabilir ama sunucular artık üst sürümlere geçtiği için kaliteli eklentilerle eski 1.8'ci tayfayı sunucuya çekebilirsiniz belki. Ben de gelebilirim herhalde.