Faction'dan Sıkılanlar icin Zombie/Survival!

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar klasik faction savaslarından sizde bizim gibi sıkıldıysanız size tanıtacağımız bir serverimiz var.Enfeksiyon Zombie/Survival.Serverdaki amac Zombi kesip para kazanmak,Zindanlara girip itemler bulmak,Faction alanında kalenizi kurup baska kalelere karsı savasmak.Ama dikkat edilecek bir unsur serverda Zombiden başka yaratık ve hayvan yok ayrıca Zombiler sizi öldürmek için kalenizi yıkabilir ve tırmanabilirler.Hem Rakiplerinizden hemde Zombilerden korunmak için güçlü ve dahice bir kale yapmanız gerekecek.Ben Faction istemiyorum dersenizde kale alanından arsa satın alabilirsiniz zombilerden uzak yasayabilirsiniz.

Server IP: 5.135.157.9
7/24 acık vds Sunucudur.

yokedici1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu survialsa para ve deriyi nasil bulucaz sadece zombi var olta nasil yapcaz sadece zombi var bana katilanalr beğen:cool:

yokedici1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nese bi bakicam beğenirsem server yardim ederim istersen :))

yokedici1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
düzeltiyorum çok güzelmiş fakat oyun baslangic 200tl olsun hemde deri zirhlarla baslasin bide ya su zombi size 1kere vurdumu enfaksiyon kapip ölmesek güzel olrdu böle az zor poldu

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
düzeltiyorum çok güzelmiş fakat oyun baslangic 200tl olsun hemde deri zirhlarla baslasin bide ya su zombi size 1kere vurdumu enfaksiyon kapip ölmesek güzel olrdu böle az zor poldu

zaten %30 şans ile enfeksiyon kapıyorsunuz :)

Eren734

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence oyuna zombi bossalrda eklenmeli bu arada ben cavus mep :D

Westlan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyuna bayildim girmeden bile heyecanlanıyorum cok merak ettim valla ilk defa ''MineZ'' oynuyacam.