Factions plugini lazım

Red'Queen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir bölüm geri git orada bi sürü paketleri görürsün thelegend marka kullanmanı öneririm

AllEyesONme

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardseim nickimin basinda [FACTION] Yaziyor faction pluginini sildim yine yaziyor sorun nerdendir

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
EssentialsChat Plugininden Kaynaklanmaktadır.
Sanıyorum kullandığınız paket veya pluginler eski sürüm çünkü o uyumluluk geçen senenin başlarında kaldırıldı.
Sorunun çözümü basittir Essentials>config.yml dosyasına ulaşın ve ESSENTIALSCHAT başlığı altından "[FACTION]" bölümü olan formatlar göreceksiniz
O formatları silip düzeltebilirsiniz.
Fakat tavsiyem, yeni tamamen türkçe klan sistemine geçmenizdir. İnceleyin:
v5.7 [1.0.3]

AllEyesONme

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
thelegend kardeşim klan pluginini indirdim güzel ama claim yok :)[DOUBLEPOST=1391811968,1391811688][/DOUBLEPOST]thelegend bide kardeşim sen şu resimlerde yardim diye bi reism var altinda kurlalar yaziyo o hangi plugin

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
thelegend kardeşim klan pluginini indirdim güzel ama claim yok :)[DOUBLEPOST=1391811968,1391811688][/DOUBLEPOST]thelegend bide kardeşim sen şu resimlerde yardim diye bi reism var altinda kurlalar yaziyo o hangi plugin
Essentials pluginidir.
Ayrıca klan liderleri klan evi belirleyebilir yani bir bakıma claim sistemi mevcut.
Paket hakkında başka soruların var ise paketimin yayınlanmış olduğu konuda veya skype adresimden sorabilirsin

AllEyesONme

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
thelegend kardeşim bu klan plugininde claim nasil oulyor kodu nedir anlatirmisin bide hammadde yaptim adamlar bloklari pistonla çekiyor engellemenin yolu varsa yazarmisin[DOUBLEPOST=1391863813,1391861253][/DOUBLEPOST]legend kardseim yardim et biraz ya

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
thelegend kardeşim bu klan plugininde claim nasil oulyor kodu nedir anlatirmisin bide hammadde yaptim adamlar bloklari pistonla çekiyor engellemenin yolu varsa yazarmisin[DOUBLEPOST=1391863813,1391861253][/DOUBLEPOST]legend kardseim yardim et biraz ya
v5.7 Plugin Paketi Güncellenmiştir.
Güncel Halini Kullanmanı Öneririm Birçok Yenilik Gelmiştir Ve Üye İsteklerine, Arzularına Göre Paket Yeniden Şekillendirilmiştir.
Nelerin değiştiğini, yeniliklerin ne olduğunu konudaki "Güncelleme Kayıtları" bölümünden bakabilirsin.
v5.7 [1.1.9] Konu:
https://forum.gamer.com.tr/konu/the...hatasız-sorunsuz-açıksız-türkçe-1-7-2.180832/

toker38

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
v5.7 Plugin Paketi Güncellenmiştir.
Güncel Halini Kullanmanı Öneririm Birçok Yenilik Gelmiştir Ve Üye İsteklerine, Arzularına Göre Paket Yeniden Şekillendirilmiştir.
Nelerin değiştiğini, yeniliklerin ne olduğunu konudaki "Güncelleme Kayıtları" bölümünden bakabilirsin.
v5.7 [1.1.9] Konu:
https://forum.gamer.com.tr/konu/thelegend-v5-7-1-1-9-plugin-paketi-hatasız-sorunsuz-açıksız-türkçe-1-7-2.180832/
Fazla Plugin Var Ve Bir Kaç Tanesi Gereksiz CraftBook Serverin Ram ini çok Kaplar Lag Girebilir Opsifre Saçma bir şey Guvenmedin Adama Opvermessin Ayrıca op olucak adam sifreyi bilmek zorunda /opsifre sifre girmek için

>>TheLegend<<

En iyi cevaplar
3
Fazla Plugin Var Ve Bir Kaç Tanesi Gereksiz CraftBook Serverin Ram ini çok Kaplar Lag Girebilir Opsifre Saçma bir şey Guvenmedin Adama Opvermessin Ayrıca op olucak adam sifreyi bilmek zorunda /opsifre sifre girmek için
Tamam sen kullanma o zaman canım benim.