FactionsKingdom 1.8x | Hard Faction | Kişisel Yetenekler | Kasalar | Epic Eşyalar | Meslekler |

emircan8778

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

- tasarımcı: holypotato (ilerleyen zamanlarda özgü arenamızı yapacağız :))

- yüksek bir tepede pvp açıktır, düşmeyen kazansın o halde !

FactionsKingdom olarak bence bizi diğerlerinden ayrı kılan en büyük özellik tüm türk factionslardaki gibi olmamamız neden diye sorucak olursanız FactionsKingdom sunucusu has faction olmakla beraber %100 Emek ve diğer sunuculardaki gibi warp lapisimiz malesef ki yok yada warp boss a gidip edit itemler düşüremessiniz öyle aman aman kocaman bir spawnımız yok spawn ormanın ortasında mesela ama diğer sunucularda hiç görmediğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz ve biz aksiyonla beraber emeğide yüksek tutuyoruz ! oyuncularımıza son derece değer veriyoruz ben sizlerle güzel ve eğlenceli günlere adım atıcağımıza içten inanıyorum.

IP: Play.factionskingdom.net

Son düzenleme:

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Spawn' mapı çalıntı zannedersem ? yanlış hatırlıyor olamam daha önce bir survival sunucusunda görmüştüm!

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Warpların da resmini ekleyin. Veya ne warp'ları var yazın.

emircan8778

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawn' mapı çalıntı zannedersem ? yanlış hatırlıyor olamam daha önce bir survival sunucusunda görmüştüm!
Merhabalar map çalıntı olmamakla beraber 2 yıl önce tasarlandı sunucu aslında 1 yıl önce açılıcaktı fakat bazı durumlar yüzünden dün açıldı teşekkürler iyi forumlar :)

Sunucuya girip bakabilirsiniz :)
Warpların da resmini ekleyin. Veya ne warp'ları var yazın.

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveri gezdim dolaştım sevdim ama şöle bir sorun var asıl faction olmak için gereksinimi [BANA GÖRE]
Tnt açık ona bir şey demicem
Evet sorun bu claimde chestler sadace klana korumalı yanlış o chestler herkese açık olmalı ve klan o chestleri iyi korumalı
[ÖNERİM]
Arenayı canlandırmak için arena eventleri olsun güzel bir plugin mesela >>KOTH ama 10euro :D neyse.
Klanlarda chest koruması olmamalı
Discordda daha fazla tavsiye verebilirim faction'u severim bütün pluginleri biliorum güzelleştiricek trde görmediğim :D

Dediğim gibi sadace kendi görüşlerimdi kısaca server güzel ama ekstra bişeyler lazım bana göre

emircan8778

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serveri gezdim dolaştım sevdim ama şöle bir sorun var asıl faction olmak için gereksinimi [BANA GÖRE]
Tnt açık ona bir şey demicem
Evet sorun bu claimde chestler sadace klana korumalı yanlış o chestler herkese açık olmalı ve klan o chestleri iyi korumalı
[ÖNERİM]
Arenayı canlandırmak için arena eventleri olsun güzel bir plugin mesela >>KOTH ama 10euro :D neyse.
Klanlarda chest koruması olmamalı
Discordda daha fazla tavsiye verebilirim faction'u severim bütün pluginleri biliorum güzelleştiricek trde görmediğim :D

Dediğim gibi sadace kendi görüşlerimdi kısaca server güzel ama ekstra bişeyler lazım bana göre
Değerli görüşlerinizi bıraktığınız için teşekkür ederim :)

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı gözlerimi kanattı :rank:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu tasarımındaki grafikler acilen değiştirilmeli, başarılar.

CanYanlı01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı ve haritanız değiştirilmeli Onun haricinde sunucunuzda türkçe karakterler kullansanız sizin için daha iyi olabilir.

beeboyTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sunucuyu beğendim lapis gibi bazı eksikler var fakat Factions evrimleşebilen bir oyun olduğu için zaten evrimleşmiş bir oyunu eskitip farklı sistemlerle kandırmaya benzemiş gibi diyeyim.

emircan8778

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben sunucuyu beğendim lapis gibi bazı eksikler var fakat Factions evrimleşebilen bir oyun olduğu için zaten evrimleşmiş bir oyunu eskitip farklı sistemlerle kandırmaya benzemiş gibi diyeyim.
merhabalar görüşleriniz bizim için değerli :) , ancak factions dediğimiz olayda lapis yoktur sadece türklere özgü birşeydir bende olması gereken şekilde yaptım iyi forumlar :cay: