DarkSad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fall Guys Kaç GB.jpg

Fall Guys Kaç GB?
Merhaba değerli forum okurları, bu konumuzda uzun zamandır gündemin üst sıralarında yer alan ve birçok ünlü yayıncı tarafından oynanan Fall Guys: Ultimate Knockout'un işletim sistemi gereksinimlerine ve kaç GB depolama alanı gerektiğine bakacağız. Hadi, konumuza başlayalım!

2020'nin ağustos ayında piyasa sürülen Fall Guys, tonlarca oyunu içinde barındıran bir sona kalma, yani battle royale oyunudur. Renk paleti, tuhaf fiziği ve içinde barındırdığı tonlarca oyunu ile kısa süre içerisinde ünlenen Fall Guys, kısa süre içerisinde temel bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Bu oyunu satın alanların aklındaki en büyük soru ise "Bilgisayarımda ne kadar yer kaplayacak?" oldu. Bu konumuzda birçok oyuncunun merak ettiği bu soruya kısa ve hızlı bir şekilde cevap vereceğiz. İşletim sistemi gereksinimlerine geçmeden önce oyun ve yapımcı/yayımlayıcı şirket hakkında birkaç bilgi verelim.

Fall Guys.jpg

Fall Guys Neyin Nesi?
Oyunu yeni satın alacak veya satın almayı düşünenler için ufak bilgiler verelim. İlk olarak oyunun fiyatı 38 TL'dir. Oyuna başlarken kostüm ve ekstra para isterseniz ekstra 12 TL ücret vermeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra "Yemek Kostümleri" adındaki eklentiyi almak isterseniz, 10, 50 TL'lik cüzi bir miktar ödemeniz gerekmektedir. Oyun, 4 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Yayınlayıcı şirket Mediatonic, bu zamana kadar Unity oyun sektöründe birçok şirkete oyun yaparak satan bir şirketti. Fall Guys ile yeni bir serüvene atılan şirket, ilk oyunundan büyük bir kitleye sahip oldular. Oyunun sevilmesindeki en büyük etmene gelecek olursak renk paleti, tatlı ve yumuşak fizik motoru ve en önemlisi hayatta kalma yani battle royale içerikleridir. Oyunun ana amacına gelecek olursak oyunda tonlarca oyuncunun olduğu oyunlarda elenmemeye çalışıyorsunuz. Oyuna 60 kişi başlayıp, sona kalmaya çalışıyorsunuz. Her el yaklaşık 15 kişi elenirken, elenen oyuncu sayısı tur sayısı ile beraber azalıyor. Oyun hakkında bilgiler verdiğimize göre herkesin merak ettiği sistem gereksinimlerine geçebiliriz!

Fall Guys Sistem Gereksinimleri
Şimdi herkesin merak ettiği o soruya geldik, Fall Guys kaç GB? Aşağıdaki metinde gerekli bilgiler minimum sistem gereksinimleri üzerinden verilmiştir.
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit only
  • İşlemci: Intel Core i5 ya da AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950
  • Ağ: İnternet Bağlantısı gerektirmektedir
  • Depolama: 2 GB depolama alanı

Bu konumuzda Fall Guys'un kaç GB depolama alanı gerektirdiğine baktık. Hala anlamayan okurlarımız için sorunun cevabını net olarak verelim. Fall Guys'ı indirmek için 2 GB depolama alanı gerekmektedir. Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim, görüşmek üzere!

Son düzenleme: