❖Fallen Kingdom Role Play |♣Efsane Dönüyor!♣| - 1.8! - AÇILIŞ PERŞEMBE 19.30

ElladanX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu iptal boşuna bekleme adamlar 2 hafta önce perşembe 19:00 açılış dedi istersen gel Beraber salt oynayalım :D Skype:cengiz2702ozalp
Uzun zamandır Mc oynamıyorum bu yüzden salt ne onu da bilmiyorum :D Herhangi bir rpg sunucusu lazım bana önerebileceğin bar mı

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ulan aklıma Fallen Kingdom parody si geldi aklıma efsane :D

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun içine girdikten sonra /register ile karakter açacaksınız ve oyun içinde ki bir alanda 10 - 15 soruluk basit soruları cevapladıktan sonra spawn olacaksınız.

Seni görmek güzel, haberleşelim. :se:
girilmiyor? 1.8 de girdim kopyalanmıyordu ip kendim yazdım aynısını bağlanmıyor cant connect server falan diyor

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad Soyad: Mert Fıçıcı
Minecraft Hesap Adınız: LLIyPuK
Role Play Deneyiminz Var mı:Evet. Farklı sunucularda oynadığım oldu.
Oynadığınız Sunucular: Rol yapma, survival, faction, skyblock, hub , creative ve diğer değişik sunucularda oynadım.
Rol Yapmak Nedir?: Rol yapmak oyunda kendine özel olan karakterini canlandırmak ve kendi hikayeni oluşturmaktır bence.
EMOTE Nedir: ./me komutu yardımıyla yaptığımız hareketlerdir.
/me ile Örnek Verin: /me Keskin bir savuruş yapar.

fail. Başvurular kalkmış.

Defking

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şu an açılmasına 30 dk var dediklerine göre ciddiyim açılana kadar yenile yapcam svye adminden önce gircem :D uzun süredir böyle bi rpg bekliyordum umarım yazıldığı gibi olur ve serveri maffedecek vletler hack benzeri kişiler olmaz :kgül:

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an açılmasına 30 dk var dediklerine göre ciddiyim açılana kadar yenile yapcam svye adminden önce gircem :D uzun süredir böyle bi rpg bekliyordum umarım yazıldığı gibi olur ve serveri maffedecek vletler hack benzeri kişiler olmaz :kgül:
Yahu daha Türkçe konuşmasını bilmeyen kişi RPG sunucusuna girmeye çalışıyor.Bu kadar mı düştünüz? @Rainman

Son düzenleme:

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapılar çok kötü,okul zamanı oynayacak doğru düzgün kitle yok, whitelistsiz. Tutmayacak.

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu 2 dakika okumaya üşeniyorsunuz değil mi sunucu saten 22 ekim perşembe günü açıldı arkadaş tarihi yazmadığı için hala açılacak diye bekleyenler var sunucu bomboş yetkililer falan bıraktı boşuna beklemeyin.

EvilEnderman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad soyad: Erdogan Gözel
Minecraft hesap adınız: ImDrSalty
Role play deneyimniz var mi ? Benim roleplay deneyimim, Multi Theft Auto San Andreas ta herkesin bildiği HardRP olan Türkiye Roleplayda oynuyorum ve oradaki ismim Gordon McMillan
Oynadığınız sunucular: Roleplay takılırım genlellikle bazen de Mineplex e girerim Hive a girerim ve MCSG ye girerim
Rol play yapmak nedir? Rol yapmak bir karakter olmaktır bence o karakterin aynısı olmaktır ben bu konuda çok deneyimliyimdir...
Emote: Karakterin animasyonu olmayan şeyleri /me ve ya /do komutu ile yazmasıdır.
Me komutu ile ornek: /me Sağ elini Teçhizat Kemerine atar ve """Deagle""" Markalı silahını çıkarıp hedefe nişan alır. /do Eli tetiktedir, her an ateşleyebilir.