fallskyblock alımları içeri

Granga1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
skypeim Granga1
rehber/reklmacı/builder
isim
kaç yıl minecraft oynadın
neden bizim server
saygılımsın
buildersan yaptığın buildler
skypein
takımıza uyum sağlarmsın
server ipsi FallSkyBlock.serv.nu

Fasting

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rehber
isim : Alperen Oruç
kaç yıl minecraft oynadın : 5-6
neden bizim server : Skyblock sunucuları hoşuma gidiyor , ve bu sunucunun kaliteli olacağına inanıyorum.
saygılı mısın : Evet
skype in Çalındı : maalesef
takımımıza uyum sağlar mısın : Evet , uyum sağlamak konusunda iyi olduğumu düşünüyorum.
komut bilgin % olarak : %89

Granga1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rehber
neden bizim server : Skyblock sunucuları hoşuma gidiyor , ve bu sunucunun kaliteli olacağına inanıyorum.
takımımıza uyum sağlar mısın : Evet , uyum sağlamak konusunda iyi olduğumu düşünüyorum.
kendine yeni bir skype açmalsın

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server free dir yakında kapanır adaylar emek verdikleriniz gider haberiniz olsun :/

yaprakumut

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rehber
kardes ben server kurdum 1 8 bukkit kitleri ayarladım ama oyunvular alamıyo nasıl yapıcam yardım edermsiin esntials ve group manager kullanıyom lutfen yardım et acıll

meteking

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yaprak umut skype gel yardım ederim ... skypen ne söle

Adınız ve Soyadınız:Metehan Akın
Yaşınız:15
Skype veya Facebook adresiniz: ⚠Siber Suclarla Mucadele Ekibi⚠
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): LordSebax
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: forumdan
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:oynamadım ama uyumluluk göstereceğime inanıyorum
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: bence 10 dur  
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: sonosmanlı mc , ve arkadaşlarımın açtığı kısa süreli serverlerde
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Olmasan nie burdayım?
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: çünkü bu servere güzel şeyler katacağıma inancımı korumaktayım.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Merak etmeyin 2-3 gün içerisinde can ciğer oluruz  
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: saygım ve kişilik özelliklerim
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Her İnsan Hata yapar  
Oyunculara nasıl davranırsınız?: onları ailemden biri gibi görmeye an içerim.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): haşa sümme haşa
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: kesinlikle serveri gördüğümde cevaplarım.. bu kadardı istediğim yetki ustaMimar

meteking

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ayn haklısın :D gençler dinleyin bu arkadaşı
öncelikle sa ben yetkiliyim biz yakında nitradoya geçip domain alacağız bu free bir server değil bu arada bu serverde 30-40 tl arası para var gelmemekte siz bilirsiniz şu andan itibaren gelseniz de alınamayacaksınız 10 kişilik yetkili kapasitemizle tüm serverlere fark atmaktayız yani boş laf yapmayın teşekkürler iyi forumlar..

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
10 kişilik yetkili kapasitesiyle Skyblock sunucususunuz bense eskiden (4)kişilik bir yetkili arkadaşlarımla Hub sunucusuyla fark atardıki(.)
Kavga amaçlı değildir ayrıca Alınmak gibi bir amacımda yoktu zaten hatta alsanız istifa ederdim
İyi günler
İyi forumlar.
(DÜZENLENMİŞTİR)

meteking

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
10 kişilik yetkili kapasitesiyle Skyblock sunucususunuz bense eskiden (4)kişilik bir yetkili arkadaşlarımla Hub sunucusuyla fark atardıki(.)
Kavga amaçlı değildir ayrıca Alınmak gibi bir amacımda yoktu zaten hatta alsanız istifa ederdim
İyi günler
İyi forumlar.
(DÜZENLENMİŞTİR)
swn varmı?