fancynw.rabisu.com | 7/24 Faction | Kredi Sistemi | MINIGAMES | 1v1 | FFA | Kasalar

Yagizz7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
fancynw.rabisu.com
Oyun Sürümü
1.8.X
Sunucu Slotu
80
Sunucu Türü
Faction
JOEitS.jpg

Ekli dosyalar

• fancyreklam1.png
    fancyreklam1.png
    794.9 KB · Görüntüleme: 493
  • fancyreklam2.png
    fancyreklam2.png
    906.8 KB · Görüntüleme: 491
  • fancyreklam3.png
    fancyreklam3.png
    906.7 KB · Görüntüleme: 482
Son düzenleme:

mrgame

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Es-Selamun Aleyküm
Reis Senin Sunucu Bende
"Sizin Ülkeniz Bu Sunucuda Yasaklandı" Diyor Bi Baksan İşin Yoksa !!
İşiniz Bittiği Zaman Discorduma Yazabilirsiniz !
Forsy#6702

Brotatozz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun Rütbe sistemi ve Yönetim kadrosu çok ilgisiz olmakla beraber çok egoist ve çok kaba kişiler.
Sunucuda oyun oynadım ve Opfactionlarda en yüksek rütbe 800m filan iken burada 3 rütbe var ve en yüksek 1B gibi bir şey yani bu 1 katrilyonun bile üzerinde 1.000.000.000.000 gibi filan ve sunucuda 64 tane lapis 100 dolar yani böyle bir saçmalık ilk defa duyuyorum ve bunu moderatöre söylediğimde kes sesini gibi yargılayarak aşağılarmış gibi davranıp umursamazcasına mute atıyor.
1. rütbe: 100k (normal sayılır)
2. rütbe: 100m (Aşırı fazla)
3. rütbe: 1B yani 100m'nin 10 katı gibi bir şey oluyor ve lapis 64 tane 100 TL olarak geçiyor yani op olmayan bir factiona göre çok fazlanın bile ötesinde..
Kısacası sunucunun yönetim kadrosu çöp olmakla birlikte mantık denen bir şeyin hiç olmadığı bir sunucu..

Bir kaç SS ile sizlere göstereceğim.
Ekli dosyayı görüntüle 149165

Ekli dosyayı görüntüle 149166

Ekli dosyayı görüntüle 149167

Ekli dosyayı görüntüle 149168

Ekli dosyayı görüntüle 149169

Ekli dosyayı görüntüle 149170

Ekli dosyayı görüntüle 149171

Burda sunduklarım görünebilir, kötülemek amacı ile yapmıyorum bunu sadece gerçekleri görmenizi istiyorum.
1. olarak, sunucuda 2 oyuncu aranızda sunucuyu kötüleyerek oyunculara ve yetkililere küfür ediyorsunuz, benim size (kendinizce kaba davrandığımı düşünmeniz) gayet normal değil mi?

Sunucuda egoist veya ilgisiz yetkililer yok. Sadece sunucunun aleyhine davranışlarda bulunan ve kötülüğümüzü isteyen kullanıcılara farklı açıdan bakıyoruz.

2. olarak, sana hiçbir zaman kes sesini tarzında bir şey söylemedim.

3. olarak o adamı siktirolgit diye banlamamı kanıt olarak göstermek yerine oyuncuların nasıl ailevi küfür ettiğini de belirtseyedin bari. Yorumun tamamen sunucuyu kötülemek amacıyla. Bunu söylemek isterim;

4. olarak diğer faction sunucularda 10larca rütbe var ve ucuz fiyatlılar. Fakat benim sana özellikle belirtmek istediğim şey: burada 3 rütbe var ve burası op değil. Sen hala oplarda 800m falan filan diyorsun üstüne birde beni aşağılıyorsun.

5. olarak sunucuda tüm herşeyi oyuncuların memnuniyeti ve keyifi için yapıyoruz, gelişmen için sana 10m bile attım fakat yaptığın nankörlüktür dostum.

Sunucunun üstüne attığın tüm iftiraları geri çeviriyorum çünkü bu konuda haksızsın. Eleştirilere her zaman açığız ve eleştiri yapman güzel fakat kendi yanlışlarına bakmadan tüm suçu sunucuda bulman sence de saçma değil mi?

- Moderatör Demirkann

Brotatozz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Es-Selamun Aleyküm
Reis Senin Sunucu Bende
"Sizin Ülkeniz Bu Sunucuda Yasaklandı" Diyor Bi Baksan İşin Yoksa !!
İşiniz Bittiği Zaman Discorduma Yazabilirsiniz !
Forsy#6702
Sunucumuz diğer ülkelerden gelen ddos saldırılarına ve otomatik bot ataklarına karşı bir önlem olarak Türkiye&Azerbaycan dışı girişleri yasaklamıştır.
Saygılarımla...

- Modertatör Demirkann

Yagizz7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun Rütbe sistemi ve Yönetim kadrosu çok ilgisiz olmakla beraber çok egoist ve çok kaba kişiler.
Sunucuda oyun oynadım ve Opfactionlarda en yüksek rütbe 800m filan iken burada 3 rütbe var ve en yüksek 1B gibi bir şey yani bu 1 katrilyonun bile üzerinde 1.000.000.000.000 gibi filan ve sunucuda 64 tane lapis 100 dolar yani böyle bir saçmalık ilk defa duyuyorum ve bunu moderatöre söylediğimde kes sesini gibi yargılayarak aşağılarmış gibi davranıp umursamazcasına mute atıyor.
1. rütbe: 100k (normal sayılır)
2. rütbe: 100m (Aşırı fazla)
3. rütbe: 1B yani 100m'nin 10 katı gibi bir şey oluyor ve lapis 64 tane 100 TL olarak geçiyor yani op olmayan bir factiona göre çok fazlanın bile ötesinde..
Kısacası sunucunun yönetim kadrosu çöp olmakla birlikte mantık denen bir şeyin hiç olmadığı bir sunucu..

Bir kaç SS ile sizlere göstereceğim.
Ekli dosyayı görüntüle 149165

Ekli dosyayı görüntüle 149166

Ekli dosyayı görüntüle 149167

Ekli dosyayı görüntüle 149168

Ekli dosyayı görüntüle 149169

Ekli dosyayı görüntüle 149170

Ekli dosyayı görüntüle 149171

Burda sunduklarım görünebilir, kötülemek amacı ile yapmıyorum bunu sadece gerçekleri görmenizi istiyorum.
Sunucu hakkındaki bildirimlerinizin çoğu yanlıştır. Öncelikle sunucunun yetkili veya oyuncularına ailevi küfür etmek ban sebebine kadar taşınabilir bir durumdur.Ve sunduğunuz ekran görüntülerinin hiçbirinde moderatörün sizi incitecek bir şey söylediğini veya egoist bir davranış sergilediğini göremedim. 3 rütbe olayı ise;
Platinum (En yüksek 1B olan), üyeliğe geçiş yaptıktan sonra Prime (VIP) üyeliğe direkt olarak yine bakiye kullanarak geçiş yapabiliyor oluşunuzdan dolayı fiyatları yüksek.Ki rütbe atlamak, bu özellik ve kitler dışında size pek de bir şey katacak bi özellik değil. Bunun aksine Edit'ten itemlerinizi alabilirdiniz. Sunucuyla alakalı tam ve doğru bilgilere bizim tarafımızdan ulaşmadan negatif yorumlamak kötülemekten başka bir şey değildir. Egoist olsak ne Prime üyeliği bedava yapar, ne FCoin kazanabilmeniz için bir minigame getirir, ne de sizin gibi kötüleyen oyuncuları bile bansız bırakırdık. Fakat isteğimiz herkesin oynayabileceği ve herkesi mutlu edebilecek bir sunucudur. Bu yüzden üzgünüm haksızsın. Yetkili kadromuzun ve sunucunun yetki ve ceza sistemi discord kanalımızda herkese açık şekilde 2018'den beri yayındadır. Dileyen herkes oradan kadrodakilerin yetkilerine, sunucunun ceza sistemine ve diğer bütün sistemlerine ulaşabilir. İyi oyunlar..

MrCagdas53

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Düşünce özgürlüğü olduğunu düşünüyorum ve ayriyeten ben gördüklerimi ve bildiklerimi yazdım, kötüleme amacım olsaydı direk *** gibi sv oynamyın derdim ama kanıtlarla insanlara sunarak gördüklerimi ve bildiklerimi başkalarına gösterim

Eğer rütbe olayları o kadar pahalıysa her şey gerçek paraya dayalı olmuş oluyor. ne yapmak istersen para gerekiyor olarak görünmekte. "Platinum (En yüksek 1B olan), üyeliğe geçiş yaptıktan sonra Prime (VIP) üyeliğe direkt olarak yine bakiye kullanarak geçiş yapabiliyor " Bu yazdığınızda ben onu anlıyorum. Platin olmak için vip olmak gerekiyor diye anlaşılan bir şey?

Yagizz7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düşünce özgürlüğü olduğunu düşünüyorum ve ayriyeten ben gördüklerimi ve bildiklerimi yazdım, kötüleme amacım olsaydı direk *** gibi sv oynamyın derdim ama kanıtlarla insanlara sunarak gördüklerimi ve bildiklerimi başkalarına gösterim

Eğer rütbe olayları o kadar pahalıysa her şey gerçek paraya dayalı olmuş oluyor. ne yapmak istersen para gerekiyor olarak görünmekte. "Platinum (En yüksek 1B olan), üyeliğe geçiş yaptıktan sonra Prime (VIP) üyeliğe direkt olarak yine bakiye kullanarak geçiş yapabiliyor " Bu yazdığınızda ben onu anlıyorum. Platin olmak için vip olmak gerekiyor diye anlaşılan bir şey?
Yine yanlış anlamışsın :D Platinum olduktan sonra Prime olabiliyorsun. Prime olduktan sonra Platinum değil. Ve dediğim gibi her şey için para olsa FCoin ve Herobrine Hunter'ı kaldırırım.Her seferinde forumdan yazmak da kötülemeye giriyor.Direkt dcden bize sorabilirsin neyin ne olduğunu. İyi Oyunlar...

MrCagdas53

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nasıl iki yüzlü itlerden oluşmuş köpeklersiniz, oyunda başka, forumda insanları kandırmak için başka kelimeler yapıyorsunuz, Bir kurucunun oyuncular arası ayrımcılık yapması ve admin yaptığı bir kişinin klanına setler, kaleler yapması nasıl bir adaletli sunucudur. Oyuncuları hiçbir şey olarak görmeyen ve oyunculara köpek gibi davranan bir kurucusu var. Sonra hapise atıyorlar ve eşyalarını, paralarını, setleri ,hatta klanı bile siliyorlar.
Buna bir şey deyincede 12 yaşındaki çocuk gibi "Ana bacı" küfür eden bir kurucunun yönettiği bir sv, kısacası siktirik bir sunucu..

149390

149391

149392

149393

149394

149395

149396

149397

149398

149399

149400

149401

149402

Brotatozz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nasıl iki yüzlü itlerden oluşmuş köpeklersiniz, oyunda başka, forumda insanları kandırmak için başka kelimeler yapıyorsunuz, Bir kurucunun oyuncular arası ayrımcılık yapması ve admin yaptığı bir kişinin klanına setler, kaleler yapması nasıl bir adaletli sunucudur. Oyuncuları hiçbir şey olarak görmeyen ve oyunculara köpek gibi davranan bir kurucusu var. Sonra hapise atıyorlar ve eşyalarını, paralarını, setleri ,hatta klanı bile siliyorlar.
Buna bir şey deyincede 12 yaşındaki çocuk gibi "Ana bacı" küfür eden bir kurucunun yönettiği bir sv, kısacası siktirik bir sunucu..

Ekli dosyayı görüntüle 149390

Ekli dosyayı görüntüle 149391

Ekli dosyayı görüntüle 149392

Ekli dosyayı görüntüle 149393

Ekli dosyayı görüntüle 149394

Ekli dosyayı görüntüle 149395

Ekli dosyayı görüntüle 149396

Ekli dosyayı görüntüle 149397

Ekli dosyayı görüntüle 149398

Ekli dosyayı görüntüle 149399

Ekli dosyayı görüntüle 149400

Ekli dosyayı görüntüle 149401

Ekli dosyayı görüntüle 149402
Son ssinde hile olduğunu da kanıtladın.

Sana herkes çok sabretti, sabrımızın sonu taştı, açıkçası bilip bilmemeden herşeye yorum yapman bizi ilgilendirmiyor. Küfürlerin de bizler için önemsiz çünkü senin bu sunucuya hiçbir şekilde yararın yok. Sen kendi kendine kudurmaya devam et... :)

Yagizz7

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girdim,,, sunucuda world guard bile yok hahah arkadaşın dediklerinin hepsi doğru bu itlerin sunucusunda oynamayında batsın inşallah . spawna biile ışınlamıyor login oluna
Sunucuya girdiğine bile emin değilim. Kaynak da g*tün olsa gerek...