Fanta Guy

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
maxresdefault.jpg
Merhaba millet, Bundan önce sizinle Atatürk, Hayrettin, Survivor Doğukan-Ümit skin çalışmalarımı sizinle paylaşmıştım fakat bunlar üzerinde durmadım, duramadığım çalışmalardı. Şimdi size Fanta skinimi sunuyorum. Bunun üzerinde azıcık durmuştum çok önceden. Şimdi de burda paylaşayım dedim. PMC'de de paylaştım fakat PMC'de skinlerime pek rağbet olmuyor :sırıtmak: Uzatmadan atayım linki :sırıtmak:
Link: Nerde Oyun Orada Fanta Fanta !
Resimler ;
ss.png
ss2.png
ss3.png
[DOUBLEPOST=1372405295,1372316081][/DOUBLEPOST]Hiç yorum yok mu ? Görüşlerinizi söyleyin lütfen :)

LeMinecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
skin programınını nasıl indirebilirim :) ? [ ve skin'in güzel olmus tebrikler :) ]

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skin yapmak baya ugrastırıyor :( bende vazgectim :sırıtmak:

İlk başta bana da öyle gelmişti. Ama yapınca, biryere koyunca ve yaptığın skine azıcık da olsa iyi yorum geliyorsa bu seni teşvik ediyor :) Asla vazgeçme :) Eğer çok sıkılıyorsan çok zorlanıyorsan başka skinleri değiştiererek yeni projerler oratya çıkartmayı dene :)

LeMinecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk başta bana da öyle gelmişti. Ama yapınca, biryere koyunca ve yaptığın skine azıcık da olsa iyi yorum geliyorsa bu seni teşvik ediyor :) Asla vazgeçme :) Eğer çok sıkılıyorsan çok zorlanıyorsan başka skinleri değiştiererek yeni projerler oratya çıkartmayı dene :)

:) Yeni skin ne zaman gelir :D ?