## Fantassy Craft Survival ## - Survival - 1.7.2 - İP :78.135.94.184

niffirg1

Marangoz
En iyi cevaplar
0

######################################################################################

######################################################################################
Server 1.7.2 Sürümüdür.
Tamemen Survival Server
İlgili Adminler.
Zevkli bir oyun.
Muhteşem Build
Amansız Macera !
İP :
78.135.94.184
Site : Fantassysurvival.tk

1) Sohbet içerisinde küfür,argo,hakaret içeren sözcüklerin kullanımı yasaktır.

2) Sohbet içerisinde spam ve flood yapmak yasaktır.

3) Başka sunucu ve sitelerin reklamlarının yapılması yasaktır.

4) Yetkililere saygısızlık yapmak yasaktır.

5) Hile kullanmak yasaktır.

6) Bug yapmak yasaktır.

3,00 GB Ram

Saldırı Koruması

1 mbit bağlantı hızı
Anti - Bot Koruması

Claim atabilme

GOLD VİP
25 K Oyun parası

Super Jump Harici tüm özellikler

2 Spawner

30 Level Exp

EMERALD VİP
50 K Oyun parası

3 Spawner

60 Level Exp

DİAMOND VİP
90 K Oyun parası

4 Spawner

90 Level Exp

Buraya Tıklayarak Satın alabilirsiniz.

Güncellenicek ( Sadece warp arena ve mobarena silindi.)

Son düzenleme:

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şeyi eklemişsinde ip nerde yoksa whitelist mi ?

TheKeegs28

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
admin bi bak
ben thekeegs28 sebepsiz yere ban attın mal ne hilesi marketinizde 1 kzıltaş 100 lira 8 kzıltaş 800 lira ediyor 1 elmas 750 lira matematiğine sıçayım önce düzgün sv yap
gitmyein aga svsine bu arkadşını geçtimdiye ban attı şeref siz adi serverine [DOUBLEPOST=1410782066,1410781125][/DOUBLEPOST]banımı en kısa sürede açarsanız sevinirim yoksa host ekibinizden şikayetci olucam
bana ban atan yöneticinin adıda Stimpay[DOUBLEPOST=1410782790][/DOUBLEPOST]
15 Dakika bakıma almıştım lagdan dolayı çözüldü Server Online

http://fantassysurvival.tk/<--- Server Durumunu burdan öğrenebiliriniz
bakarmsın bnm sorunuma

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Survivalın anlamı "Hayatta Kalmak" yani birşeyleri kendin bulmalısın sunucunun Survival anlamını taşıdığını sanmıyorum.

niffirg1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
admin bi bak
ben thekeegs28 sebepsiz yere ban attın mal ne hilesi marketinizde 1 kzıltaş 100 lira 8 kzıltaş 800 lira ediyor 1 elmas 750 lira matematiğine sıçayım önce düzgün sv yap
gitmyein aga svsine bu arkadşını geçtimdiye ban attı şeref siz adi serverine [DOUBLEPOST=1410782066,1410781125][/DOUBLEPOST]banımı en kısa sürede açarsanız sevinirim yoksa host ekibinizden şikayetci olucam
bana ban atan yöneticinin adıda Stimpay[DOUBLEPOST=1410782790][/DOUBLEPOST]
bakarmsın bnm sorunuma

Hiç kimseyi suçsuz yere yarıgalamayız,banlamayız
Hile Kullanımından suçlusun.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
survival dedin ne bıcım survival bu abi cok az varp var pasif moblar felan birazdaha ekle bu survivalmi şimdi survival dediğin varpsız olur her 13 14 yasında cocuga bılgısayar para verırsnız boyle olur

niffirg1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
survival dedin ne bıcım survival bu abi cok az varp var pasif moblar felan birazdaha ekle bu survivalmi şimdi survival dediğin varpsız olur her 13 14 yasında cocuga bılgısayar para verırsnız boyle olur
Herkezin kendine göre zevki var ama önerin için teşekkürler abi demen biraz kötü abin yaşındayım. ben serverin teknik elemanıyım serverin sahibine sor bunları..

TheKeegs28

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
niffirg kanıtınız nerede hani dosya suçlamışsınız sadece delili nerde ?