FANTASTIK CRAFT / FACTION WARS & HUNGER GAMES / ANTİK MISIR / BOSSLAR / HERKES BURDA

LAPİSİN GELMESİ İYİ OLDUMU

• EVET

Kullanılan: 65 60.7%
  • HAYIR

Kullanılan: 42 39.3%

• Kullanılan toplam oy
    107

akenathon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Büyük düşünceleriniz var, peki bana diğer serverlerden farklı yapan özellik söyle?

mapı doğal ve bize ait,her şey abartısız olması gerektiği gibi,şimdiki swlere girdiğimizde çoğunun spawnı 4 duvar arasına kazık gibi set çekili bi yerde.bi warp arena yazdınızmı sizi taa +500 kordinat ileride 200.katta hazır yapılmş biyere götürmüyor,şehir içinde şehire ait bir arenaya atıyor misal.tabi bu soruya cevap için serveri baştan sonra tekrar gezip bilgilerimi tazelemem lazım.fakat çağımızın playerleri 5tlye pro10set 15tlye god vs herşeyi veren serverlere özeniyor hayırlısı diyip hak ettiğimiz yere ulaşana kadar çalışmaya devam edicez :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
mapı doğal ve bize ait,her şey abartısız olması gerektiği gibi,şimdiki swlere girdiğimizde çoğunun spawnı 4 duvar arasına kazık gibi set çekili bi yerde.bi warp arena yazdınızmı sizi taa +500 kordinat ileride 200.katta hazır yapılmş biyere götürmüyor,şehir içinde şehire ait bir arenaya atıyor misal.tabi bu soruya cevap için serveri baştan sonra tekrar gezip bilgilerimi tazelemem lazım.fakat çağımızın playerleri 5tlye pro10set 15tlye god vs herşeyi veren serverlere özeniyor hayırlısı diyip hak ettiğimiz yere ulaşana kadar çalışmaya devam edicez :)
Diğer serverlerden hiçbir farkınız yok Factions lapisli server anlamına gelmiyor ayrıca hak ettiğiniz yere bu haritayla gidemezsiniz.

akenathon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer serverlerden hiçbir farkınız yok Factions lapisli server anlamına gelmiyor ayrıca hak ettiğiniz yere bu haritayla gidemezsiniz.
biz 2 hafta lapissiz olayını denedık bilen bilir fakat,dediğim gibi çağın playerleri anlattığım kriterlerde server arıyor.10-15 çeken servere lapis konulduktan sonra 25-30 çekmeye başladı.ama market fıyatlarımız emek serverı oldugumun zamandan kalma halen.mapın resimlerini bölüm bölüm koydum şehire genel bakış halinde koymadım o yüzden bazı yapılar size basit gelebilir.ne tür bi map olması lazım sizce? axinin kullandığı yıldız pixelartlı standart mapımı yükliyelim bizde ? :)

ByAwesome123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak bu server öle dandiik bir server değil! Ha bana soracak olursan daha hak ettikleri yere gelemediler ama gelecekler.

akenathon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:) arkadaşa kızmak doğru değil ByAwesome123,arkadaş sadece şöyle olmaz böyle olmaz şeklinde yorum atıyor.Tario76 eğer nasıl olabileceği hakkında veya farklı bir konu hakkında serverimize öneri istek şikayet vs. varsa kesinlikle ciddiyetli bir şekilde dinlerim emin ol konumuz guncel olsun ++[DOUBLEPOST=1384190476,1384188574][/DOUBLEPOST]

TAMAMEN BIZE ÖZGÜ OLAN GİANT EVENTIMIZI BU SEFERDE MISIR İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK! :) KONU GUNCEL +

Kadir943

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nick:Helter
Deneyeim:2 kere usta rehber 1 kere de moderatörlük ama ben daha çok rehberliği severim
eğer rehber alımı olursa olmayı isterim :)

ByAwesome123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neyse sende haklısın.Ancak şu konuya da bir netlik getirelim rehber yapar mısın beni? Cevap verirsen sevinirim.
Bu arada Tairo kardeşim affedersin.

akenathon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu guncel[DOUBLEPOST=1384198925,1384198866][/DOUBLEPOST]ikinizde skyp ekleyin rehber ve reklamcılar normal userler giib oyunculardır tek fazlası afk komutu ve mute komutlarıdır bu şartları kabul edıyorsanız skyp: onurakenathon

semih furkan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İSİM:Semih
MC İSMİ:JustOnePro
MC BİLGİSİ:1 adminlik 3 rehberlik 2 reklamcılık (Adminliği Arkadaşımın Serverinde Yaptım)
ONLİNE SAATİ:Sınav dönemi hariç her zaman

berkay siliv

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İSİM:Berkay
MC İSMİ:kame119
MC BİLGİSİ:Süper
ONLİNE SAATİ:7/24

akenathon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ipini koparanın server açtığı dönemdeyiz konu güncel :)[DOUBLEPOST=1384223968,1384206420][/DOUBLEPOST]KONU GUNCEL[DOUBLEPOST=1384258299][/DOUBLEPOST]konu guncel[DOUBLEPOST=1384262602][/DOUBLEPOST]guncel olsun

ByAwesome123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim su anda Builder ya da Mod olma ihtimalim varmi?