Far Cry 5 Spoilersız İnceleme

AylinWinner

Neko-chan
Mesajlar
189
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
209
Puanları
1,230
gamer (3).png


images (4).jpeg


Far Cry 5 Spoilersız İnceleme
Hepinize selamlar dostlar!
Ubisoft tarafından 27 Mart 2018 yılında AAA oyun kalitesinde ve hiç beklenmedik hareketler ile vücut yaralarının düzeltildiği oyun Far Cry 5!


Öncelikle oyunumuzun geçtiği yer Montana'da bulunan dağların içlerinde Hope County üzerinde devam ediyor. Diğer serilere göre beklendiği gibi bir şeyler olduğunu iyi kötü hissediyorsunuz, içerik dolu denilebilir ve akılları aşan oyun içi etkinliklerden bashetmeye gerek duymuyorum bile! Hikaye üzerinde ise öyle akla hayale sığabilecek bir değişiklilik yok, Diğer serilerde ki gibi yaptıklarınız üzerinde sonuç aldığınız bir oyun. Ancak, radyo harika olmuş bunu diyebilirim en azından. Performans ve yapay zeka hakkında kötü haberlerim var.
Oyun başta belirttiğim gibi AAA kalitesinde olduğu için güçlü bilgisayar gerektiğini iyi kötü tahmin edebiliyorsunuz. Ancak, optimize sorunu da olmasıyla birlikte bazen hayal kırıklığını da yaşatabiliyor. Yapay zeka ise oldukça zayıf, daha tam halinde değil. Arabalar, saldırı halinde ki düşmanlar genellikle oyunun keyfini engelleyebilecek anormal hareketlerde bulunabiliyor. Son aşama ise oyun tam olarak çıksa da hala gelmesi mümkün birkaç güncelleme ile bu optimize sorunu ve yapay zekanın geliştirilmesi mümkün, bu güncelleme kısımları Ubisof'ta bırakalım!


Konumu okuduğunuz için teşekkürler dostlar!
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Üst