Far Lands'ın Etkileri (bilmeyenlere)

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar mcwikide bakarken buldum far lands'ı videolarınada baktım bende size gösteriyim dedim.

Piston kolları yanda gözüküyor ateş dumanı çapraz çıkıyor

Redstone bloğuda aynı

Işıklandırma çalışmıyor

Işıklandırma çalışmıyor -2

Kaktüs hitbox'u yanlış

Keklerin hitbox'uda yanlış

Harika döşenmiş redstone

Yağmurda aynı

Tablolar ve eşya tabloları

Yatak da sorunlu :)

Far Lands'a teleport ile gidebilirsiniz (yürüyerek 830 saat 0 dan 30 milyona) /tp nick 29999999 <yükseklik size kalmış> 29999999
Ben 1.4.5 de denedim.
(muhtemelen) 2.5 milyon blok sonra oyun motoru yalpalamaya başlıyor ve 30 milyondan sonrada sadece yüzey renderleniyor herhangi bi mob ağaç ot vb. bir şey çıkmıyor ve katı hiçbir şey olmuyor normal dünya gibi yaratmaya devam eder(mağralar dahil) ama katı bir şey olmaz void'e düşer ölürsünüz.
Evet 1.7'de gitmitor ama bugların çoğu var.
Bilgi için teşekkürler
Yazmayı unutmuşum genellikle server'larda border(sınır) plugini olur server ayarlarına göre değişir uzaklık, bende 2milyon blok'dan sonrasına götürmüyordu :)
Edit:Eğer border plugini yoksa daha 10 milyona yaklaşmadan veya geçtikten sonra serveri çökertebilirsiniz yada bi yerde sıkışabilirsiniz, sıkışırsanıız server'dan kayıtınızın silinmesi gerekir.(Benim gibi bi tekne alıp dünyayı dolaşmaya kalkmayın)
Edit:Noktalama

Son düzenleme:

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
//Up
Yeni resimler eklendi
Bu arada eski verisyonlarda kasabilirir ve çok daha ilginç şekillerde dünya yaratmaya başlar (Beta 1.5)

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Far Lands ı Sevmediğim İçin Beğeniyorum :D

Anlatım Güzel Rehber Gibi Olmuş

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Evet arkadaşlar mcwikide bakarken buldum far lands'ı videolarınada baktım bende size gösteriyim dedim

mesajlar gizlendi...

Far Lands'a teleport ile gidebilirsiniz (yürüyerek 830 saat 0 dan 30 milyona) /tp nick 29999999 <yükseklik size kalmış> 29999999
1.4.5 de denedim ben.

------mesajlar gizlendi-----

830 saat denedinmi sen ?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ben de diyorum dayımın bilgisayarında neden her şey farklı? (Merak etmiştim frlandsi 1.7 deki ilk snapshotlarda gitmiştim oradan biliyorum :D)

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
farlandsa gittim hiç blok koyamadım sen nasıl koydun