Faragilus > En büyük kale yapımı | %1

Sizce ilk başlıyaşıma göre iyimi ?

• Evet, ilk başlayışına göre gayet güzel.

• Hayır, ilk başlayaşına göre kötü olmuş daha çok emek vermeliydin, !

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
%1 diyip attığın şey daha kapısı ve bayağı da küçük bir kapı. %1 bu kadar ise %100'ü o kadar büyük olmayacaktır. Ne zorluk var ki anlamayayım.

1 ayda şuandan daha büyüğünü yapabilirsen ben buralardaydım haberin olsun çağırırsın.

Galiba %1 olduğunu anlamadın diğer kalan %99'u bi kafanda gerçekleştirmeni tavsiye ederim, yarın son halini atınca görürsün %1'i .

Bu yapının büyüklüğü pek önemli değil,estetik açıdan şimdiki mimarilerden yoksun.İyi bir düşünce ama gerçekleştirilmesi imkansız.Yapıyı yorumlamaya gelirsek bu yüzde 1'iyse gayet küçük,evet.Büyük denilebilecek kalelerde yaklaşık 4-5 milyon block kullanılır dış mimaride.Tek düşünebilrdiğim 150*100=15000 block.Yaklaşık olarak söyledim.Yüzde 1 değil Binde biri olsa bile zaten 150.000 block.Lütfen''yüzde 1'' vb gereksiz kavramlara takılmayalım.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Gayet iyi bir başlangıç.Eğer bir arkadaş arıyorsan bana pm at .d

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir durum var bu sadece 1. kalenin bir girişiydi yanlarında tam 10 tane daha arka arkaya güzel bir şekilde yapıcağım binevi şato gibi bir şey olucak daha girişi.
Şu videoda 1 kişiyle yapılan bir yapı değil kaç kişi ile yapıldığı daha belli bile değil o yüzden bana boşuna atar gider yapma.Ben burada tek başıma yapabildiğim kadar terrain ve büyük kaleler ile adımı duyurmak istiyorum.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir durum var bu sadece 1. kalenin bir girişiydi yanlarında tam 10 tane daha arka arkaya güzel bir şekilde yapıcağım binevi şato gibi bir şey olucak daha girişi.
Şu videoda 1 kişiyle yapılan bir yapı değil kaç kişi ile yapıldığı daha belli bile değil o yüzden bana boşuna atar gider yapma.Ben burada tek başıma yapabildiğim kadar terrain ve büyük kaleler ile adımı duyurmak istiyorum.
"Hedefim dünyanın en büyük kalesini yapmak."
Bak bunu sen yazmıştın ve karşına büyük bir kale koydum. Bundan daha büyüğünü yapabileceğine inanıyorsan buyur yap ama yapamayacaksan, "Bunları kaç kişi yapmış?" "Ben bir kişiyim" "Atar gider yapma" diye artistlik yapma. Bir kapı koymuşsun %1 demişsin ben de sana diyorum ki %1 o ise hedefine ulaşamazsın, büyük bir kale yapamazsın. Buradan böyle kendini avutacağına git hatalarından ders al daha büyük bir başlangıç yap.

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Egonu tatmin etmeye çalışma boşuna,videodaki yapı gayet normal bir yapı ve tek kişi tarafından yapıldı.Büyüklük her şey değildir

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Videodaki kaleye laf atman hiç hoş değil sonuç'da orada bir emek var Adını duyurmak istiyorsan kale yapma bence artık basit kalıyorlar sana bir tavsiye olsun herkes bir terraform yapıp üstüne kale dikiyor ki bunu bende zamanında çok yaptım açıkcası :) Adını Türkiyede duyurunca eline bir şey geçmiyecek en fazla Türk takımlarından birine girersin Sana bir tavsiye daha vereyim her aşamanı buraya atma bitir ve bize adam gibi bir kale göster "Dünyanın En büyük kalesini" .

Gokhan_Ay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kapı Çok Küçük Olmuş En Büyük Kaleyi Yapcaksan

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
"Hedefim dünyanın en büyük kalesini yapmak."
Bak bunu sen yazmıştın ve karşına büyük bir kale koydum. Bundan daha büyüğünü yapabileceğine inanıyorsan buyur yap ama yapamayacaksan, "Bunları kaç kişi yapmış?" "Ben bir kişiyim" "Atar gider yapma" diye artistlik yapma. Bir kapı koymuşsun %1 demişsin ben de sana diyorum ki %1 o ise hedefine ulaşamazsın, büyük bir kale yapamazsın. Buradan böyle kendini avutacağına git hatalarından ders al daha büyük bir başlangıç yap.

bir şey diyicem Minecraft'ı bıraktım fakat şöyle bir şey var, kardeşim 5 gündür sabahtan akşama kadar yapıyla uğraşıyor gözümün önünde çok iyi işler başardı ve olayıda sen çok yanlış anlamışsın.Şimdi kafasında olan dünyanın en büyük kalesini yapmak terrain vs eklemek değil, senin attığın videoda bir sürü kale var bu tek ve en büyük kaleyi yapacağım diyor.Burada atar gider olduğunu sanmıyorum tamamen saçma sapan akılsızca düşünmeden söylediğin bir cevap ve bu mesajın kavgaya gidecek kararda yolu var.Yorum yapmadan önce düzgünce bir konuyu oku ve yorumunu düzgünce yap, resimlere gelirsek konunun resimini güncelleyemiyor onuda ben buradan halledeceğim.Hayırlı akşamlar küçüklerine biraz saygılı davranırsan sevinirim daha ilk yapısı kolay bir şey değil.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bir şey diyicem Minecraft'ı bıraktım fakat şöyle bir şey var, kardeşim 5 gündür sabahtan akşama kadar yapıyla uğraşıyor gözümün önünde çok iyi işler başardı ve olayıda sen çok yanlış anlamışsın.Şimdi kafasında olan dünyanın en büyük kalesini yapmak terrain vs eklemek değil, senin attığın videoda bir sürü kale var bu tek ve en büyük kaleyi yapacağım diyor.Burada atar gider olduğunu sanmıyorum tamamen saçma sapan akılsızca düşünmeden söylediğin bir cevap ve bu mesajın kavgaya gidecek kararda yolu var.Yorum yapmadan önce düzgünce bir konuyu oku ve yorumunu düzgünce yap, resimlere gelirsek konunun resimini güncelleyemiyor onuda ben buradan halledeceğim.Hayırlı akşamlar küçüklerine biraz saygılı davranırsan sevinirim daha ilk yapısı kolay bir şey değil.
İlk yapısında dünyanın en büyük kalesini yapmak istiyorsa onun hatasıdır beni ilgilendirmez. Ben burada eleştiri yaptım %1 diye kapı atmış e o kapı %1 ise dünyanın en büyüğünü yapcam falan diye zorlamasın kendini. Benim attığım video'da ki kaleler oldukça büyüktü ve kardeşin bir kapı atıp %1 diyorsa o kaleleri malesef geçemez yani en büyük kaleyi yapamaz. Yapacaksanız adam akıllı yapın işinizi, daha doğru düzgün bir şey yapmadan yok akılsızca yorum yapmışsın falan, ben değil senin kardeşin akılsızca iş yapmış kale yapıyorum dese sesim çıkmaz ama bir şey yapıyorsa eleştirileri düzgün algılasın adam akıllı bir şeyler yapsın.

Gokhan_Ay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk yapısında dünyanın en büyük kalesini yapmak istiyorsa onun hatasıdır beni ilgilendirmez. Ben burada eleştiri yaptım %1 diye kapı atmış e o kapı %1 ise dünyanın en büyüğünü yapcam falan diye zorlamasın kendini. Benim attığım video'da ki kaleler oldukça büyüktü ve kardeşin bir kapı atıp %1 diyorsa o kaleleri malesef geçemez yani en büyük kaleyi yapamaz. Yapacaksanız adam akıllı yapın işinizi, daha doğru düzgün bir şey yapmadan yok akılsızca yorum yapmışsın falan, ben değil senin kardeşin akılsızca iş yapmış kale yapıyorum dese sesim çıkmaz ama bir şey yapıyorsa eleştirileri düzgün algılasın adam akıllı bir şeyler yapsın.
Katılıyorum Kardeşim Eleştirilik Bir Durumu Var Eleştiri Kötü bir şey Değildir Dünyanın En Büyük Kalesinin Kapısı O Kadar Olmaz