Fare Sorunsalı

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Fare imleciyle başka bir sekmenin üstüne geldiğimde tıklamama gerek kalmadan direkt olarak o sekmeyi açıyor. Örneğin küçük boyutta 2 adet klasör açık, fare imlecim A klasörünün üstündeyken B klasörünün üstüne götürdüğümde direkt olarak A klasörüne geçiyor, bu çok fazla sorun yaratıyor, herhangi bir bilgisi olan var mı?
Bilgisayar Markası: HP

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Bu süreklimi oluyor yoksa durup dururken mi oluyor? Bende bu tarz sorunlar durup dururken olurdu wireless/kablolu farede mouse'u kapatıp açıyordum aynı sekilde pc'yi de res'leyince düzeliyordu. Bende tutup sürükleme gibi bir bug oluyodu ara sıra ağzına Xcıyodu bi anda bilgisayarın :D

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Denedim, hala aynı.

Bu süreklimi oluyor yoksa durup dururken mi oluyor? Bende bu tarz sorunlar durup dururken olurdu wireless/kablolu farede mouse'u kapatıp açıyordum aynı sekilde pc'yi de res'leyince düzeliyordu. Bende tutup sürükleme gibi bir bug oluyodu ara sıra ağzına Xcıyodu bi anda bilgisayarın :D
@Dpelqpleq sana bir şey olmaz olum. Mac'in var. Zenginsin.

Yukarıdaki adını bir türlü yazamadığım kalem resimli arkadaşımızın da dediği gibi, kablosuz mause belki sorun çıkarıyordur.
Bilgisayarın dizüstü ise klavyenin altındaki touchpad'de dene. Onda da fareyi hareket ettir, onda açılmıyorsa sorun farede olmalı.
Eğer onda da açılıyorsa kesin çözüm: Format :D
Kablolu fare kullanıyorum, kablosuzda ve TouchPadde de aynı.

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Denedim, hala aynı.

Kablolu fare kullanıyorum, kablosuzda ve TouchPadde de aynı.
Gönderdiğim resimdeki tik kapalıysa ve hala sorun yaşıyorsan format at. İşe yaramazsa yeni bilgisayar al. Yeni aldığın bilgisayar da öyleyse başka yere taşın :D
EDİT: Cidden en iyi çözüm format atmak.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Gönderdiğim resimdeki tik kapalıysa ve hala sorun yaşıyorsan format at. İşe yaramazsa yeni bilgisayar al. Yeni aldığın bilgisayar da öyleyse başka yere taşın :D
EDİT: Cidden en iyi çözüm format atmak.
Formatlı zaten ^-^