Altın FasterCraft 2023 | +484 Yeni Eşya • +9 Yeni Büyü • Futbol • Klan • Kumar • Meslek • Boss • Kar Teması | Ve Daha Fazlası..

Sunucu sizce nasıl? Oynayıp öyle değerlendebilirmisiniz?

• Kullanılan toplam oy
    52

Callmeturk0

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Minecraft üzerinde en gelişmiş concocraft sunucusu olmak ve sunucunun ekonomisini bu şekilde düzgün tutmak her yiğidin harcı değil iyi oyunlar dilerim gelip oynayın çok güzel sunucu

pHiso

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu oynayarak hiç deneyimlemedim, fakat bence konu tasarımında ilgi çekme olayını başaramamışsınız, belki de sadece ben bu tarz olayları sevmiyorumdur, yine de iyi şanslar.

Alp_Eren_Çakar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu oynayarak hiç deneyimlemedim, fakat bence konu tasarımında ilgi çekme olayını başaramamışsınız, belki de sadece ben bu tarz olayları sevmiyorumdur, yine de iyi şanslar.
Yorumunuz için teşekkür ederek başlayayım
Sunucu aslında gerçek hayat sunucusu denebilir binevi şehir hayatı ve oyuna başladığınızda çözmeniz gereken bazı şeyler bulunmakta bunların en önemlisi ulaşım sorunu denebilir ve sonrasında elinize claim küreği alıp yerleşin ve kasılın çete savaşlarından metroya kadar 3D gerçek marka model arabalardan 484 yeni eşyaya kadar her şey var ve birçok eleştiriden anladığım kadarı ile
Yeni bir konu tasarımına çok yakında geçebiliriz
inanın oynayın ve çok eğlenceli gerek oyuncular gerek yetkililer samimiyet mükemmel

LaudresOrg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımınız baya başarılı buldum gezegenler sistemi beni sw ye gir dedi ama conconcraft oynamıyorum yakinda görüşüsüz.