FateSurvival Minecraft 1.8 Hayatta Kalma Sunucusu (Güncellendi !) Patates Eventi Bitti !

AinzOoalGown

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar
SUNUCUMUZ kapanmıstır yeni sunucu açacağız eski sunucumuz pek ilgi görmedi ama şimdi yeniden edindiğimiz tecrübeler ile tekrar açmaya başladık tek tek pluginlerimizi güncelliyoruz buildlerimizi değiştiricez ip aynı kalıcak

IP: 37.123.97.106:25565
BEKLEMEDE KALIN GÜZEL BİR ŞEKİLDE GERİ DÖNECEĞİZ

Son düzenleme:

seyyit16

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildleri değiştirmeniz ya da geliştirmeniz gerekli çünkü aşırı kötü görünüyor.
Gördüğüm kadarıyla diğer sunuculardan hiçbir farkı yok kendinize özgü yenilikler getirebilirsiniz.
Survival bir sunucuda Pasif Mob biraz mantıksız geldi gözüme.
Başarılar.

AinzOoalGown

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buildleri değiştirmeniz ya da geliştirmeniz gerekli çünkü aşırı kötü görünüyor.
Gördüğüm kadarıyla diğer sunuculardan hiçbir farkı yok kendinize özgü yenilikler getirebilirsiniz.
Survival bir sunucuda Pasif Mob biraz mantıksız geldi gözüme.
Başarılar.

Teşekkürler

AinzOoalGown

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi bizler profesyonel değiliz ancak elimizden geldiğince sunucumuzu geliştirmeye çalışıyoruz.
Önerilere Açığım ...

Nynja

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar
Minecraft sunucusu açmamızın sebebi eskisi kadar zevkli sunucuların bulunmamasıydı.
Biz de kendimizin bir profesyonel olduğunu söyleyemeyiz ancak bizde bir şeyler yapmak istedik bu yüzden sunucumuzu açtık.
Bizim amacımız beraber eğlenmek ama sunucunun gelişmesi için sizlere ihtiyacımız var her türlü isteği uygunluğa göre gerçekleştirebiliriz.
Sunucumuz Ağustos ayının sonuna kadar açık kalacaktır,

Gelin ve Beraber Eğlenelim !

Ekli dosyayı görüntüle 85470

Sunucu Adresi: 37.123.97.106:25565 Sunucu Slot Sayısı: 44

-ÖZELLİKLER-
- Claim Sistemi: Tüm Dünya da isteğiniz herhangi bir yeri kendi arsanız yapmanızı sağlar.

- Team Sistemi: Arkadaşlarınız ile beraber Takım kurabilirsiniz.

- İpeksi Spawner: Bulduğunuz Spawnerleri ipeksi kazma ile alabilirsiniz.

- Köylü Takas: Madenden çıkardığınız ve ya köylü takastan aldığınız coinler ile alış-veriş yapmanızı sağlar.

- Rütbe Sistemi: para vererek dah yüksek rütbelere çıkabilirsiniz.

- Alımlar Açık: Sunucuda rehber ve admin alımları olacak.

- Sanal Sandık: /chest komutu ile kendi özel sandığınızı açabilirsiniz.

- Meslekler: Oduncu - Madenci - Avcı gibi mesleklere girip para kazanabilirsiniz

Ve Daha birçok Özellik !

WARPLARIMIZ

MARKET
Ekli dosyayı görüntüle 85627

ORMAN
Ekli dosyayı görüntüle 85628

ARENA
Ekli dosyayı görüntüle 85629

KÖYLÜ TAKAS
Ekli dosyayı görüntüle 85630

PASİF MOB
Ekli dosyayı görüntüle 85631

Yakında Günlük Açabileceğiniz kasa ve /Warp Kasa Eklenicek Takipte Kalın. Canımsınız !

HERKESİ SUNUCUMUZDA GÖRMEK İSTERİZ
-
Mert
ARKADASLAR SERVER BERBAT BOSA GİRİP VAKİT KAYBETMEYİN NETHER YOK NETHER İTEMLERİ ALINMIYOR . ADMİNLER GAMEMODEDE EV YAPIYOR ORMANA VE BİRİNİ BULUP GİRDİM DİE BAN İYİYORUM . SERVER ORTALAMA 4 KİŞİ MARKET OYUNCU ZORUYLA YAPILIYOR
BOŞA GİRİP VAKİT KAYBETMEYİN

Nynja

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar
Minecraft sunucusu açmamızın sebebi eskisi kadar zevkli sunucuların bulunmamasıydı.
Biz de kendimizin bir profesyonel olduğunu söyleyemeyiz ancak bizde bir şeyler yapmak istedik bu yüzden sunucumuzu açtık.
Bizim amacımız beraber eğlenmek ama sunucunun gelişmesi için sizlere ihtiyacımız var her türlü isteği uygunluğa göre gerçekleştirebiliriz.
Sunucumuz Ağustos ayının sonuna kadar açık kalacaktır,

Gelin ve Beraber Eğlenelim !

Ekli dosyayı görüntüle 85470

Sunucu Adresi: 37.123.97.106:25565 Sunucu Slot Sayısı: 44

-ÖZELLİKLER-
- Claim Sistemi: Tüm Dünya da isteğiniz herhangi bir yeri kendi arsanız yapmanızı sağlar.

- Team Sistemi: Arkadaşlarınız ile beraber Takım kurabilirsiniz.

- İpeksi Spawner: Bulduğunuz Spawnerleri ipeksi kazma ile alabilirsiniz.

- Köylü Takas: Madenden çıkardığınız ve ya köylü takastan aldığınız coinler ile alış-veriş yapmanızı sağlar.

- Rütbe Sistemi: para vererek dah yüksek rütbelere çıkabilirsiniz.

- Alımlar Açık: Sunucuda rehber ve admin alımları olacak.

- Sanal Sandık: /chest komutu ile kendi özel sandığınızı açabilirsiniz.

- Meslekler: Oduncu - Madenci - Avcı gibi mesleklere girip para kazanabilirsiniz

Ve Daha birçok Özellik !

WARPLARIMIZ

MARKET
Ekli dosyayı görüntüle 85627

ORMAN
Ekli dosyayı görüntüle 85628

ARENA
Ekli dosyayı görüntüle 85629

KÖYLÜ TAKAS
Ekli dosyayı görüntüle 85630

PASİF MOB
Ekli dosyayı görüntüle 85631

Yakında Günlük Açabileceğiniz kasa ve /Warp Kasa Eklenicek Takipte Kalın. Canımsınız !

HERKESİ SUNUCUMUZDA GÖRMEK İSTERİZ
-
Mert
ARKADASLAR SERVER BERBAT BOSA GİRİP VAKİT KAYBETMEYİN NETHER YOK NETHER İTEMLERİ ALINMIYOR . ADMİNLER GAMEMODEDE EV YAPIYOR ORMANA VE BİRİNİ BULUP GİRDİM DİE BAN İYİYORUM . SERVER ORTALAMA 4 KİŞİ MARKET OYUNCU ZORUYLA YAPILIYOR

AinzOoalGown

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Eh Dostum en azınden ben senin anana sövmüyorum
Arkadaşlar Buradaki nynja kardeşimiz serverda bug kullandığı için bugdan faydalanarak aldığı itemlerini kaybetti bu yüzden bütün kuruculara ana-bacı girerek serverimizi terk etti kulak asmamanızı tavsiye ederim Saygılarımla

Biraz Edepli ol kardeşim biz burda emeğimiz ile bir şeyler başarmaya çalışıyoruz senin burda sunucumuza berbat deme hakkın yok ve + sı Sunucumuz ile ilgili söyledğin her şey doğru değil.Zaten biz nethere ulaşımı açmaya çalışıyorduk onu açmış blunuyoruz ve ormanda sadece 1 kurucunun evi vardı o da kalkmış durumda marketimizin oyuncu zoru ile yapıldığı falan da yok atma istersen bir yerlerinden.

Warp Orman daki Ormanımızın buildinin kötü olduğunu söylemiştiniz ormanı en yakın zamanda değiştireceğiz arkdaşlar.

Bir Sorun olursa Sunucumuzdan discord adresimize ulaşabilirsiniz Teşekkürler.