• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Gamer Türkiye olarak iyi tatiller dileriz. Tatil boyunca yapacağımız etkinliklerden haberdar olmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden hoş çekilişlere, yarışmalara, turnuvalara ve etkinliklere katılmak için takipte kalın!

FCastle - Medieval Harita - Yapım Aşamasında %55

Steam
montana255321
Minecraft
PrivacyGoddeS
Haritamı zevk aldığım için yapıyorum, orta çağ da geçen bir tema seçtim. Harita iki kısımdan oluşuyor, şehir girişi ve kraliyet bölümü, yapım aşamasında videolar vesaire çektim tamamen bittiğinde videoları da paylaşacağım haritayı da. Varsa fikirlerinizi de alabilirim. İyi forumlar.

Base Profile Screenshot 2018.06.14 - 02.48.23.45.png

Base Profile Screenshot 2018.06.14 - 02.48.46.67.png

Base Profile Screenshot 2018.06.14 - 02.48.57.64.png

Base Profile Screenshot 2018.06.14 - 02.49.11.77.png

Son düzenleme:

Nooxy45

Play.GraveNW.Org
Sponsor
Stajyer
Steam
Noxy
Minecraft
Anil45
Çok elit düşünmüşsün fakat terrainler birden değişince kötü gözükmüş, onun yerine yavaş yavaş değişen terrainler kullanabilirsin. Yani topraktan direk çöle geçmek yerine yavaş yavaş geçebilirdi. Şuanlık güzel ama daha fazla yerleştirme yapman gerekiyor çok boş olmuş.

Steam
montana255321
Minecraft
PrivacyGoddeS
Çok elit düşünmüşsün fakat terrainler birden değişince kötü gözükmüş, onun yerine yavaş yavaş değişen terrainler kullanabilirsin. Yani topraktan direk çöle geçmek yerine yavaş yavaş geçebilirdi. Şuanlık güzel ama daha fazla yerleştirme yapman gerekiyor çok boş olmuş.
Devam ediyorum zaten düzenlemelere felan, bir daha şehir yaparken terrain değişimine dikkat ederim fikirlerin ve yorumların için teşekkür ederim.

Shenkenator

Kömür Madencisi
Minecraft
Shenkenator
Bir minecraft dünyasında başka bir biome dan başka bir biome'a doğru direk geçiş yapılabiliyor. O yüzden başka biome'a direk geçiş yapılmasında bir sıkıntı yok.