FearMC.Batihost.Com | 1.8.X | HardCore | 1vs1 Sistemi | Görevler | Süre ile Rütbe | Lapissiz | Profil | Özel Sistemler | {Yeni Açıldı}

FearMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
logo_fear_e_sports_by_johnsilveira-d9xfmcp.png

Hakkımızda.jpg

Peki sunucu açıyoruz ama biz kimiz? Daha önceden yaklaşık 2 sene boyunca farklı isim ile faction sunucusu olarak hizmet vermiş ve dikkatleri çekmeyi başaran bir ekibiz.
Daha önceki faction deneyimlerimiz ile beraber sizlerin neler istediğinizi tahmin edebiliyoruz ve ona göre sizin fikirlerinize kararlarınıza değer, önem ve saygı duyan bir ekibiz. Sunucumuz daha öncede yaklaşık 7 ay boyunca aynı isim ve aynı IP adresi ile hizmet vermiş bulunmakta. Ancak bazı sorunlardan dolayı ve OP Faction veya Yarı OP Faction sunucularının artık tutmadığını anladığımız için sunucuyu sıfırlayıp sizlere eski 2012-2014 seneleri arasındaki abartı olmayan seviyelerle karşınıza gelme kararı aldık. şu an açılacak olan sunucu tamamiyle zevk verecek ve sizi saracak bir sunucu olacak.

Yönetici : xRap4Fun
Admin : Kearlett
Moderator : Alper
Skripter : ToprakM
Asistan : FurkanHG

Ayrac.png

Sunucu Bilgileri.jpg

Server : FearMC - FearMC.Batihost.Com
Sürüm : 1.8.X
Slot Sayısı : 100 (Arttırılabilir - Sınırsız)
Sunucudaki Ram : 16.348MB [16GB]
Hosting : Batıhost
Lokasyon : Türkiye
Sunucu Tipi : Hard Faction (Oldukça Zor)
Websitemiz : Fear.mc.tc
Açılış Tarihi : 1 Ağustos 2018
Ayrac.png

Özellikler.png

Sunucudan biraz bahsetmek gerekirse tamamiyle zor bir rütbe sistemi sizleri bekliyor olacak. Yani sizi tamamen zorlayacak. Para veren kazanır değil de emek veren kazanır olacak diyebiliriz. Yaptığınız VS'lerde artık sadece kılıç düşmeyecek golden apple bulmanız zor olacağı için ve markettede pahalı olacağı için VS'lerde setler kırılmadan VS bitecek ve pvpsi iyi olan oyuncu diğer oyuncunun herşeyini ele geçirecek. Yani artık envanteri tamamen set ile doldurmanız gerekmeyecek maksimum 2 veya 3 set yeterli olacak diyebiliriz.

Yeni Sunucuya Özel tamamiyle özel sistemler yapılmaya başlandı.

│ - Zorluk Seviyesi Nasıl Olacak ? - │
Sunucuya ilk başlayanlar bir farklılık ile karşılaşacaklar. Peki ne olacak bu? /Warp Lapis yerine /Warp Maden garip oldu değil mi? Evet Lapis yerine /Warp Maden'de Kömür kazacaksınız. Peki neden kömürü seçtik? Kömürü seçmemizin sebebi Lapis'ten bir miktar az tecrübe vermesi ve daha az oyun parası verecek olmasıdır. Rütbeniz arttıkça /Warp Maden'den gelen para miktarı artacak gelişiminizi destekleyecek bir /Otosat sistemi ile gereken zevki alacaksınız. Ayrıca Vip olan kişiler elmas, zümrüt, demir ve altın gibi madenleri değilde Kızıltaş kazacak yani /Warp Viphamadde tamamiyle Kızıltaş olacak yine aynı rütbe sistemindeki mantık ile yani Vipinize göre Kızıltaşdan gelen para değişkenlik gösterecek. Örneğin /Warp Maden'de Konuk Rütbesindeki bir oyuncu 1k kazanıyorsa Oyuncu rütbesindeki oyuncu 2k kazanacak. Aynı şekilde /Warp Viphammadde'de normal bir vip 3k kazanıyor ise FearVip+ 6k kazanacak.

│ - Rütbe Sistemi Nasıl Olacak ? - │
Rütbe sistemi belkide daha önce hiçbir sunucuda görmediğiniz kadar zor olacak. Peki zor diyorsunda ne kadar zor dediğinizi duyar gibiyim. Rütbe atlamak artık sadece para değil aktif saat süresi de gerektirecek yani aktif olmayan rütbe atlayamayacak!
Rütbeleri belirterek anlatalım daha açıklayıcı olsun :
Konuk olarak başlayacaksınız ve oyuncu olmaya 12 Saat aktiflik ve 75K para isteyecek.
Oyuncu'dan Çırak rütbesine atlamaya 36 Saat aktiflik ve 100K para gerekecek.
Çırak'dan Acemi rütbesine atlamaya 96 Saat aktiflik ve 150K para gerekecek.
Acemi'den Tecrübeli rütbesine atlamaya 120 Saat aktiflik ve 300K para gerekecek.
Tecrübeli'den Uzman rütbesine atlamaya 196 Saat aktiflik ve 500K para gerekecek.
Uzman'dan Bilge rütbesine atlamaya 240 Saat aktiflik ve 600K para gerekecek.
Bilge'den Soylu rütbesine atlamaya 288 Saat aktiflik ve 850K para gerekecek.
Soylu'dan Efsane rütbesine atlamaya 480 Saat aktiflik ve 1M para gerekecek.
Efsane rütbesine ulaştığınızda ise son rütbeye ulaşmış olacaksınız :)
Şimdi diyorsunuzdur ne kadar da az para istiyor bu rütbeler :)

Aslına bakarsanız sunucu tipine göre istedikleri paralar o kadar fazla ki bunu oynadığınızda hissedeceksiniz!

│ - Kitler Nasıl Olacak ? - │
Şimdi buraya bütün kitleri yazmaya kalkarsam okumak ile uğraşmayacaksınız biliyorum. Bu yüzden size kısa bir özet geçeceğim. Rütbe Kitlerimizde Maksimum Koruma 4 Eşyalar, Verimlilik 4 Aletler ve Keskinlik 4 Olan bir kılıcınız olacak ve tabi 1 tane de Büyülü Altın Elmanız olacak. Vip Kitlerimizde ise Maksimum Koruma 5 Eşyalar, Keskinlik 6 Kılıç ve Verimlilik 6 Aletler olacak ve tabi 8 tane de Büyülü Altın Elmanız olacak.
Not : Kitlerden de anlayacağınız üzere Altın Elma yiyen kral olmayacak çünkü Altın Elma bulmak çok zor olacak belki de sunucuda en değerli şey olacak.

Sadece bunlarla yetinmiyoruz daha fazlası var tek yapmanız gereken sunucumuzu ziyaret etmek.

Kurallar ve Bilgiler için Oyun içindeyken /Bilgi yazmanız yeterli olacaktır!
Ayrac.png

İletişim.jpg

│ - │ Discord İle İletişim Kurmaktayız │ - │
Sunucumuzun discord linki :
Burada Forum Gamer link paylaşımını engellediği için paylaşamıyoruz sunucumuzda /Discord yazdığınızda çıkacaktır.

Yönetici : xRap4Fun
xRap4Fun#1949

Admin : Kearlett
Kearlett [M.K.A]#1049

Moderator : Alper
alper12#7990

Skripter : ToprakM
ToprakM#2171

Asistan : FurkanHG
FurkanHG#4700

Ayrac.png

Görsellerr.jpg

╋━━━<◣Sunucu Spawn'ı◢>━━━╋

Spawn.png

╋━━━<◣Sunucu Arena'sı◢>━━━╋

Arena.png

╋━━━<◣Sunucu Hammadde'si◢>━━━╋

Hammadde.png

╋━━━<◣Sunucu Market'i◢>━━━╋

Market.png

Ayrac.png
Ayrac.png

logo111s.png

Daha fazlası için bizimle birlikte daha ileriye!
1 Ağustos Akşam 20:00'da Sunucumuzun girişleri açılacak.
Ayrıca Sunucu'da İlk 3 gün PvP'siz Gelişim süreci olacaktır. Kaçırmayın!

Seni zorlayacak gelişmiş bir sunucu olacak olan FearMC Türkiye'de birçok sunucuya farkını koyacak Edit, OP Eşyalar ve Warp Lapis olmadan alışılmışın dışında gelişmeye ne dersin?

logo_fear_e_sports_by_johnsilveira-d9xfmcp.png

Ekli dosyalar

• Hakkımızda.jpg
    Hakkımızda.jpg
    1.8 KB · Görüntüleme: 251
  • Hakkımızda.jpg
    Hakkımızda.jpg
    1.8 KB · Görüntüleme: 350
  • server-icon1.png
    server-icon1.png
    4.3 KB · Görüntüleme: 390
Son düzenleme:

aviva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önceki sunucuzda olduğu gibi burada olacağim başarılar!

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaman sistemi saçmalık kendimce, 420 saat bir minecraft sunucusuna harcamak imkansız.

FearMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaman sistemi saçmalık kendimce, 420 saat bir minecraft sunucusuna harcamak imkansız.
420 saat 20 gün yapar ve eğer farm yaparsanız her gece afk bırakacağınız için yaklaşık 1 ayda biter o süre ve pay2win olmasın diye bizde böyle bir sistem getirmeyi düşündük değerli yorumunuz için teşekkürler iyi günler

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
420 saat 20 gün yapar ve eğer farm yaparsanız her gece afk bırakacağınız için yaklaşık 1 ayda biter o süre ve pay2win olmasın diye bizde böyle bir sistem getirmeyi düşündük değerli yorumunuz için teşekkürler iyi günler

Şaka yapıyorsunuz herhalde, 1 ay boyunca bilgisayarımızı açık bırakırsak pay to winden kurtuluyormuşuz. Bu garip işte sizin yaptığınız garip. O elektrik fiyatına gider efsane rankını alırım. @Logarech ile ufak bir muhabbetimiz olmuştu bunun hakkında, "Adam pay2win değil diyor ama adam ömür boyu lapis kazarsa anca" gibisinden. @Logarech gibi oyuncuları çekmek istiyorsanız bundan kurtulun. Bu pay2wini engellemiyor ben 20 gün içinde vip alırsam pay2win oluyor ve ben herkesten güçlü oluyorum. En yüksek kitin özelliklerini vip kiti ile eşite çekmek sadece sunucu sahiplerinin uğraşmadık dememesi için bir bahane. Kimi ebeveynlerin çocuklarına tanıdığı süre 3 saati geçmiyor. Bunu nasıl karşılayacaksınız? Viplerin kitini düşük tutup para kazanmasını kolaylaştırmak yerine bunu yapmışsınız ki tavsiye etmiyorum. Sunucu açılınca geleceğim ve ona göre yorumlayacağım , başarılar.

FearMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şaka yapıyorsunuz herhalde, 1 ay boyunca bilgisayarımızı açık bırakırsak pay to winden kurtuluyormuşuz. Bu garip işte sizin yaptığınız garip. O elektrik fiyatına gider efsane rankını alırım. @Logarech ile ufak bir muhabbetimiz olmuştu bunun hakkında, "Adam pay2win değil diyor ama adam ömür boyu lapis kazarsa anca" gibisinden. @Logarech gibi oyuncuları çekmek istiyorsanız bundan kurtulun. Bu pay2wini engellemiyor ben 20 gün içinde vip alırsam pay2win oluyor ve ben herkesten güçlü oluyorum. En yüksek kitin özelliklerini vip kiti ile eşite çekmek sadece sunucu sahiplerinin uğraşmadık dememesi için bir bahane. Kimi ebeveynlerin çocuklarına tanıdığı süre 3 saati geçmiyor. Bunu nasıl karşılayacaksınız? Viplerin kitini düşük tutup para kazanmasını kolaylaştırmak yerine bunu yapmışsınız ki tavsiye etmiyorum. Sunucu açılınca geleceğim ve ona göre yorumlayacağım , başarılar.
Açıkçası daha açılmamış bir sunucu için fazla büyük konuşuyorsunuz. tabii ki de Viplerin bir ayrıcalığı olmak zorunda para verdikten sonra parasının karşılığına alması gerekiyor ki parası boşuna gitmesin. Ayrıca süre konusuna gelecek olursak sürelerin fazla olması sebebi bir klan topluca gelip aynı anda para kasıp bir kişiyi topluca son rütbeye bir anda çıkarmasın diye yapılmış bir sistemdir. Ayrıca Vipleri ölümsüz kılacak bir durumda söz konusu değil ben ne oyuncular gördüm keskinlik 5 kılıç ve koruma 4 set ile keskinlik 6 koruma 6 seti kesebilen. Zaten her gün otomatik eventlerin dışında bizim yapacağımız eventler ile birlikte gerekli gelişimlerini sağlayacaktır oyuncular. İşi tamamen pay2win gibi düşünecekseniz sunucumuza hiç gelmeyin lütfen. Daha açılmamış bir sunucuyu eleştirmek saçma oluyor çünkü.

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkçası daha açılmamış bir sunucu için fazla büyük konuşuyorsunuz. tabii ki de Viplerin bir ayrıcalığı olmak zorunda para verdikten sonra parasının karşılığına alması gerekiyor ki parası boşuna gitmesin. Ayrıca süre konusuna gelecek olursak sürelerin fazla olması sebebi bir klan topluca gelip aynı anda para kasıp bir kişiyi topluca son rütbeye bir anda çıkarmasın diye yapılmış bir sistemdir. Ayrıca Vipleri ölümsüz kılacak bir durumda söz konusu değil ben ne oyuncular gördüm keskinlik 5 kılıç ve koruma 4 set ile keskinlik 6 koruma 6 seti kesebilen. Zaten her gün otomatik eventlerin dışında bizim yapacağımız eventler ile birlikte gerekli gelişimlerini sağlayacaktır oyuncular. İşi tamamen pay2win gibi düşünecekseniz sunucumuza hiç gelmeyin lütfen. Daha açılmamış bir sunucuyu eleştirmek saçma oluyor çünkü.

Önüme açıklığı ile verilmiş bir şeyi eleştirmenin saçma olduğunu düşünmüyorum. Ayrı olarak birlikten kuvvet doğar. Ben 10 arkadaşımı çağırırım bana yardım ederler en yüksek rütbeye çıkarım yani factionun amacı da budur zaten kendimce bunun önüne geçmenin bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Ayrı olarak pay to wini yanlış anladınız sanırım. Para veren kişi ne kadar verirse versin emek harcayanı geçememesi demek. Ayrı olarak işi tamamen pay to win gibi düşünmenin anlamını kavrayamadım. Ben 36 saat içinde en yüksek rütbenin kavuşabileceği bir klan kalesi oluştururum adamlarımı toplarım herkese görev verir içine sistemlerimi döşerim ama ben 36 saatte sadece 2 rütbe atladı isem bunun garip olması gayet normal. Ayrı olarak farm yapma sistemi çok saçma geldi. Ben en son SkyBlock oynarken iron golem spawnerim iron golem spawnlasın diye farm yapardım. Factiona aykırı olduğunu düşünüyorum. Sunucu açılmadan beni sunucunuzdan çıkartmayı hedeflediniz sanırım(?) pekala istediğiniz bu ise gelmem. Son olarak keskinlik 5 kılıç ve koruma 4 set ile daha iyilerini alt edebilen arkadaşlara. Faction sunucularında genel olarak yay Türk sunucularında bir şey ifade etmez. Kale kuşatma ve kale savunma havası da olmaz demek. Benim aradığım sunucu açıkcası zırhındaki korumanın değil de zekanı kullanarak yaptığın redstone sistemlerinin üstte olması. Rakibi bir süre hapsetmek gibi. Yani tam aradığım kriterleri karşılamıyordu sunucunuz ancak gene de deneyecektim belki de oynamaya başlayacaktım sözleriniz beni gerçekten biraz üzdü.

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hard Faction (Oldukça Zor) ??

Ha kömür ha lapis ikisi de exp veriyor sonuçta, exp kasılma yeri olmamalı. Ayrıca kim çıkardı pvpsiz gelişim saçmalığını. p2w olmuş ama ona alışıldı zaten. Onun dışında haritalarda emek yok gibi gözüküyor; umarım pluginler, skriptler özgündür. Başarılar dilerim.

Evet zaman sistemi saçma olmuş telefondan bile açık bırakıp 20-25 günde en yüksek rütbeye erişirim.

Bir de şu 2012-2014 sunucusu açtık saçmalığını bırakın yapamıyorsunuz.

FearMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hard Faction (Oldukça Zor) ??

Ha kömür ha lapis ikisi de exp veriyor sonuçta, exp kasılma yeri olmamalı. Ayrıca kim çıkardı pvpsiz gelişim saçmalığını. p2w olmuş ama ona alışıldı zaten. Onun dışında haritalarda emek yok gibi gözüküyor; umarım pluginler, skriptler özgündür. Başarılar dilerim.

Evet zaman sistemi saçma olmuş telefondan bile açık bırakıp 20-25 günde en yüksek rütbeye erişirim.

Bir de şu 2012-2014 sunucusu açtık saçmalığını bırakın yapamıyorsunuz.
Telefondan açık bırakıp erişemezsin çünkü sadece süre değil kardeşim para da lazım onuda sadece afk kalarak başarıcağını zannetmiyorum kömür xp veriyor lapis de xp veriyor ama kömür onun çeyreği kadar veriyor pvpsiz gelişim bana göre saçmalık değil eğer hard faction oynuyorsanız zaten ilk 1 hafta gelişmek zorunda kalırsınız direk ws ye dalamazsınız p2w olmuş diyorsun bi anda aklına gelmiş galiba çünkü çok alakasız bi yerde yazmışsın eleştirmek için eleştiriyorsun değerli yorumun ve fikrin için teşekkürler iyi günler

FearMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Önüme açıklığı ile verilmiş bir şeyi eleştirmenin saçma olduğunu düşünmüyorum. Ayrı olarak birlikten kuvvet doğar. Ben 10 arkadaşımı çağırırım bana yardım ederler en yüksek rütbeye çıkarım yani factionun amacı da budur zaten kendimce bunun önüne geçmenin bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Ayrı olarak pay to wini yanlış anladınız sanırım. Para veren kişi ne kadar verirse versin emek harcayanı geçememesi demek. Ayrı olarak işi tamamen pay to win gibi düşünmenin anlamını kavrayamadım. Ben 36 saat içinde en yüksek rütbenin kavuşabileceği bir klan kalesi oluştururum adamlarımı toplarım herkese görev verir içine sistemlerimi döşerim ama ben 36 saatte sadece 2 rütbe atladı isem bunun garip olması gayet normal. Ayrı olarak farm yapma sistemi çok saçma geldi. Ben en son SkyBlock oynarken iron golem spawnerim iron golem spawnlasın diye farm yapardım. Factiona aykırı olduğunu düşünüyorum. Sunucu açılmadan beni sunucunuzdan çıkartmayı hedeflediniz sanırım(?) pekala istediğiniz bu ise gelmem. Son olarak keskinlik 5 kılıç ve koruma 4 set ile daha iyilerini alt edebilen arkadaşlara. Faction sunucularında genel olarak yay Türk sunucularında bir şey ifade etmez. Kale kuşatma ve kale savunma havası da olmaz demek. Benim aradığım sunucu açıkcası zırhındaki korumanın değil de zekanı kullanarak yaptığın redstone sistemlerinin üstte olması. Rakibi bir süre hapsetmek gibi. Yani tam aradığım kriterleri karşılamıyordu sunucunuz ancak gene de deneyecektim belki de oynamaya başlayacaktım sözleriniz beni gerçekten biraz üzdü.
Burda yine arkadaş birliği olucaktır emin olun ben sadece arkadaşların birleşip bir günde serveri bitirme olaylarını önlemeye çalıştım farmlara değinicek olursa demirgolem farmını kastetmiyorum kaktüs ve şeker kamışı o tarz farmlardan bahsediyorum.Bide zekanı kullanarak ormana redstone devresi yapıp hapsetme diye bir şey söylenmedi sana istediğin şekilde yapabilirsin Para veren hiçbir zaman emek vereni geçmicek zaten ama illaki para verdi diye bi katkısı oldu diye 1-0 önden başlıcak bunu her serverde görebilirsiniz biz yinede vipin ayrıcalıklarını azalttık bu konuda diyebiliceklerim bu kadar değerli yorumunuz için teşekkür ederim iyi günler dilerim

FearMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
36 saatte 2 rütbe atlamanızın sebebi sunucuda herşeyi hemen bitirip bırakmamanız için belirli bir süreyi tamamlayana kadar aktif kalıp o süreçte gerekli olan PvP eşyalarını tamamlamanız için yapılmış bir sistemdir. Ayrıca 10 arkadaşımı getirir her birine ayrı görev veririm diyorsunuz bunu yaptıktan sonra diğer klanı olmayan oyunculara haksızlık etmiş olacaksınız ve bireysel gelişimin önüne geçmiş olacaksınız bu yüzden de yeni oyuncular daha başlamadan sıkılıp sunucuyu bırakacak. Ayrıca Pay2win olayına gelirsek şu zamanda ücretsiz sunucu açmak istiyorsan tamamiyle kendine özel bir makine yapman herekiyor ki oda dolar yüksek olduğu için olmayacak bir şey bu yüzden hosting şirketleri var tabi aylık 200tl yi siz vermiyorsunuz. Daha bunun yanında reklam ücretleri de yok tabii. Hangi sunucuya giderseniz gidin her vipe özel bir ayrıcalık vardır tabikide biz ayrıcalıkdan bahsederken banlanmamak mute yememek diğer oyunculara karşı korumaktan bahsetmiyoruz gerekirse banda yer mutede yer yani adaletten para verdi diye adaletten şaşacak birileri değiliz. Yaptığın yorum için sunucuya gelip gelmemeni sorgulamış olabiliriz ama daha görmeden eleştien insanlardansınız kusura bakmayın ama daha burada eleştiren kişi sunucuda herşeye bahane arayacaktır. Yinede değerli vaktini ayırıp yorum yaptığın için teşekkürler.

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Telefondan açık bırakıp erişemezsin çünkü sadece süre değil kardeşim para da lazım onuda sadece afk kalarak başarıcağını zannetmiyorum kömür xp veriyor lapis de xp veriyor ama kömür onun çeyreği kadar veriyor pvpsiz gelişim bana göre saçmalık değil eğer hard faction oynuyorsanız zaten ilk 1 hafta gelişmek zorunda kalırsınız direk ws ye dalamazsınız p2w olmuş diyorsun bi anda aklına gelmiş galiba çünkü çok alakasız bi yerde yazmışsın eleştirmek için eleştiriyorsun değerli yorumun ve fikrin için teşekkürler iyi günler

Biliyorum lapisin ve kömürün xp farkını. Ha kömür ha lapis dediğim zor faction için. Zor diyorsan xp yeri olmaz.

Hatırlatırım 2012-2014 yıllarında gelişmeyi pvpsiz gelişimle yapmıyorduk hani o yılların sunucususunuz ya o yüzden tavsiye verdim.

Eleştirmek için değil gerçekten p2w olmuş. p2w olmasını istemiyorsan vip'lerin sadece görünüş, pet vb özellikleri olacak. Oyunculardan güç olarak üstün olmayacak.

Sunucuları kötülemek gibi bir hobim yok ama zaten çoğu sunucu birbirinin kopyası olduğu için yorum yapmayı kesmiştim. Arkadaşım etiketlediği için yorum yapma nezaketinde bulundum ve içimden gelenleri yazdım. Kusurlarınızı düzelttikten sonra neden iyi eleştiri yapmayalım ki?

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burda yine arkadaş birliği olucaktır emin olun ben sadece arkadaşların birleşip bir günde serveri bitirme olaylarını önlemeye çalıştım farmlara değinicek olursa demirgolem farmını kastetmiyorum kaktüs ve şeker kamışı o tarz farmlardan bahsediyorum.Bide zekanı kullanarak ormana redstone devresi yapıp hapsetme diye bir şey söylenmedi sana istediğin şekilde yapabilirsin Para veren hiçbir zaman emek vereni geçmicek zaten ama illaki para verdi diye bi katkısı oldu diye 1-0 önden başlıcak bunu her serverde görebilirsiniz biz yinede vipin ayrıcalıklarını azalttık bu konuda diyebiliceklerim bu kadar değerli yorumunuz için teşekkür ederim iyi günler dilerim

Kaktüs ve şeker farmı skyblock oyun modunun değil miydi? Redstone sistemi yapma ise şu oluyor, çoğu faction sunucuda koruması yüksek olan öldürüyor klan savaşları ruhu olmuyor onun yerine "arena" dediğimiz saçmalık devreye giriyor. Ben 2018'de açılıp da kuşatma / savunma olduğunu görmedim yani 420 saat boyunca farm yapıp 50 milyon para kazanan kişi 500 tane gapple alıcak kill aurasını açıcak paşa paşa koruma 10 zırhını giyecek ona ne TNT işleyecek ne tuzak ne lav ne fall damage. Eleştriye kapalı isen yazsaydın keşke. Açılmamış bir sunucu ve açıklığı ile önüme serilmiş bir şey, yani illa sudan çıkmış rankındaki hesaplarla gelip "MÜKEMMEL SW HEMEN GELİN" mi yazalım? Sunucu açılıp girdiğimde çoğu Türk oyuncudan dolayı "kapı orda sevmiyorsan sen o iyi swlerine git" gibi tepkiler alacağımdan buraya yazmıştım. Pekala artık yorum yapmam sunucunuza 2012'de gibi hisseden oyuncularınıza sorarım. Her şeye bahane bulmak olayına gelince, bilmiyorum sanırım siz sizden başkalarını kitleniz sanıyorsunuz, yok map alıntı yok öyle böyle. Açığınız varsa söylerim plugininiz aşırı bilindik ise söylerim düzeltin derim giderim. Görebildiğim şeyi yorumlarım göremediğimi bırakırım. Mesela pet sistemini açıklığı ile göremedim belki de ghastın üzerine başka bir mob onun üzerine de biz bineceğiz ama ben bunu yorumlamadım çünkü bilmiyorum tam olarak ne olduğunu. Zaman sistemini gördüm ve yorumladım (böyle tepki vereceğinizi bilseydim hiç yorumlamazdım). O aşırı değerli vaktinizi çalıp bu yorumu okuttuğum için de çok özür dilerim.

FearMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biliyorum lapisin ve kömürün xp farkını. Ha kömür ha lapis dediğim zor faction için. Zor diyorsan xp yeri olmaz.

Hatırlatırım 2012-2014 yıllarında gelişmeyi pvpsiz gelişimle yapmıyorduk hani o yılların sunucususunuz ya o yüzden tavsiye verdim.

Eleştirmek için değil gerçekten p2w olmuş. p2w olmasını istemiyorsan vip'lerin sadece görünüş, pet vb özellikleri olacak. Oyunculardan güç olarak üstün olmayacak.

Sunucuları kötülemek gibi bir hobim yok ama zaten çoğu sunucu birbirinin kopyası olduğu için yorum yapmayı kesmiştim. Arkadaşım etiketlediği için yorum yapma nezaketinde bulundum ve içimden gelenleri yazdım. Kusurlarınızı düzelttikten sonra neden iyi eleştiri yapmayalım ki?
Sizinle bunu tartışmak istemiyorum sadece yarın saat 20:00 da beklerim gelip bakabilirsiniz iyi günler dilerim.