Fearmc.batihost.com (1.8.X) Zoru başarırım imkansız zaman alır diyorsan ne duruyorsun bize katıl !? {1 Ağustos MegaVip Çekilişi}

xRap4Fun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkeze mertaba öncelikle sw de rehber yetkili eksiklikleri cvar ama küfür hakaret gibi şeylerde kesinlikle rehber omlasada mute var gercekten başarlı kimsenin eksikligi hissedilmiyore oyuncu online sayısı güzel ve pvp teşviki artırmak adına yetenek getirilmiş muazzam birseçim başarlılı diye bilirim kendi pulugininizi yapmanızı tavsiye ederim teşekkürler başarıların devamını dilerim iyi eylenceler.
Teşekkür Ederim
[automerge]1526824576[/automerge]
Herkeze mertaba öncelikle sw de rehber yetkili eksiklikleri cvar ama küfür hakaret gibi şeylerde kesinlikle rehber omlasada mute var gercekten başarlı kimsenin eksikligi hissedilmiyore oyuncu online sayısı güzel ve pvp teşviki artırmak adına yetenek getirilmiş muazzam birseçim başarlılı diye bilirim kendi pulugininizi yapmanızı tavsiye ederim teşekkürler başarıların devamını dilerim iyi eylenceler.

FrostNavi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzele benziyor deneyecegim :)

CANISTANBUL

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
cok guzel bir server başarılarınızın devamını bekliyorum

ddsdsdsdf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server güzel ellerinize sağlık başarılar dilerim.

DarkBey911

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
gelişmek daha kolay olsaymış daha iyi olabilirmişti

Yanoee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu yorumları biraz şişirme. Neden olduğunu anlatayım sunucuda bugün 1-1.30 saat kaldım ve başıma gelenler bu.
Sadece kötü admin veya abuse yetkileri geçersem sunucudaki "oyuncular" yaş kitlesi 8-12 olan 3-4 tane çocuk herkese iş koyuyor adminde devamlı onları savunuyor. Admine markette yapılan fiyat hatasını belki 10 defa yazdım ben takmıyor. Ayrıca şunu söylemek gerekirse bahsettiğim 3-4 tane çocuk 1 olup insanları banlatıyor ve tehdit ediyor dediklerimi yapmazsan Kearlett söylicem banlatcam tarzında bu kadar rezil bir sunucu görmedim dahada!

2018-05-28_12.25.10.png

--------------------------------------

Ayrıca çoğu plugin ve skriptler alıntı Essetials yazılıarı AhmetMelih 1.8 Faction paketinden alıntı skriptler nitrado/board/forumlarında alıntı/hazır skriptler. Map konusunu bilemem sunucu işi içince 5 yıldır olduğum ve aynı zamanda eski son oyuncu pluginleriği yaptığım zamanlardan kalan bazı bilgiler sayesinde bu yorumu yazıyorum.

Kolay gelsin.....

EDIT>------------------------------
BU konu hakkında yaptığım paylaşımdan dolayı ban yedim buyrun bakın:

2018-05-28_14.52.50.png

Son düzenleme:

xRap4Fun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu yorumları biraz şişirme. Neden olduğunu anlatayım sunucuda bugün 1-1.30 saat kaldım ve başıma gelenler bu.
Sadece kötü admin veya abuse yetkileri geçersem sunucudaki "oyuncular" yaş kitlesi 8-12 olan 3-4 tane çocuk herkese iş koyuyor adminde devamlı onları savunuyor. Admine markette yapılan fiyat hatasını belki 10 defa yazdım ben takmıyor. Ayrıca şunu söylemek gerekirse bahsettiğim 3-4 tane çocuk 1 olup insanları banlatıyor ve tehdit ediyor dediklerimi yapmazsan Kearlett söylicem banlatcam tarzında bu kadar rezil bir sunucu görmedim dahada!

Ekli dosyayı görüntüle 77145

Ayrıca çoğu plugin ve skriptler alıntı Essetials yazılıarı AhmetMelih 1.8 Faction paketinden alıntı skriptler nitrado/board/forumlarında alıntı/hazır skriptler. Map konusunu bilemem sunucu işi içince 5 yıldır olduğum ve aynı zamanda eski son oyuncu pluginleriği yaptığım zamanlardan kalan bazı bilgiler sayesinde bu yorumu yazıyorum.

Kolay gelsin.....

Ekli dosyayı görüntüle 77151
Kardeşim benim, şimdi şu konuyu bi ele alalım bedava skript kullanmak yasak mı ben anlamış değilim ister bedava skript kullanırım ister paralı alırım. AhmetMelih 1.8 demişsin biraz pl bilgin olsa öyle demezdin çünkü yanlış git biraz araştır hangi pl paketiymiş kullandığımız bul bakalım son olarak bizde gereksiz yere mute ve ya ban atılmaz baştan söyliyim eğer öyle bir şey olsaydı burda senden başka insanlarda boş yere ban yedik falan diye yorum atardı ama bi tek sen olduğuna göre ilk git öz eleştirini yap sonra bizim serveri eleştir hadi kolay gelsin.
[automerge]1527525464[/automerge]

Ekli dosyayı görüntüle 77145

Kolay gelsin.....

Ekli dosyayı görüntüle 77151

Sana durumu log ssleri ile izah edeyim istersen :)

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

Görüleceği üzere klasik yeni başlayan oyuncuların yapmadığını yapmışsın yani /Kurallar yazmadan oyununu oynamışsın ve haksız yere ban vs. atıldığını düşünüyorsun bence hatayı bizde değil kendinde ara :)

Not: Serverin Loglarını sürekli takip ediyoruz yani yok şunu boşa attınız yok boşa ban yedim gibi şeyler gereksiz oluyor haksızken burada kendinizi haklı yerine koydurtup burada yeni gelecek oyunculara önyargı oluşturmanız gerçekten çok ilginç biz adaletten yanayız :)

Son düzenleme:

Yanoee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim benim, şimdi şu konuyu bi ele alalım bedava skript kullanmak yasak mı ben anlamış değilim ister bedava skript kullanırım ister paralı alırım. AhmetMelih 1.8 demişsin biraz pl bilgin olsa öyle demezdin çünkü yanlış git biraz araştır hangi pl paketiymiş kullandığımız bul bakalım son olarak bizde gereksiz yere mute ve ya ban atılmaz baştan söyliyim eğer öyle bir şey olsaydı burda senden başka insanlarda boş yere ban yedik falan diye yorum atardı ama bi tek sen olduğuna göre ilk git öz eleştirini yap sonra bizim serveri eleştir hadi kolay gelsin.
[automerge]1527525464[/automerge]

Sana durumu log ssleri ile izah edeyim istersen :)

Ekli dosyayı görüntüle 77166

Ekli dosyayı görüntüle 77167

Ekli dosyayı görüntüle 77168

Ekli dosyayı görüntüle 77169

Ekli dosyayı görüntüle 77170

Ekli dosyayı görüntüle 77171

Ekli dosyayı görüntüle 77172

Görüleceği üzere klasik yeni başlayan oyuncuların yapmadığını yapmışsın yani /Kurallar yazmadan oyununu oynamışsın ve haksız yere ban vs. atıldığını düşünüyorsun bence hatayı bizde değil kendinde ara :)

Not: Serverin Loglarını sürekli takip ediyoruz yani yok şunu boşa attınız yok boşa ban yedim gibi şeyler gereksiz oluyor haksızken burada kendinizi haklı yerine koydurtup burada yeni gelecek oyunculara önyargı oluşturmanız gerçekten çok ilginç biz adaletten yanayız :)
Komiksiniz...... adamlar insanların numarasını paylaşıyor alın özür dilerim numarısı diye ban yiyen biziz günün sonunda. Sanada tavsiyem az beni araştır plugin konusunda bilgim varmı yokmu anlarsın istersen Son Oyuncu adminlerine sor beni yada AXITR sahibine...

xRap4Fun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Komiksiniz...... adamlar insanların numarasını paylaşıyor alın ****** numarısı diye ban yiyen biziz günün sonunda. Sanada tavsiyem az beni araştır plugin konusunda bilgim varmı yokmu anlarsın istersen Son Oyuncu adminlerine sor beni yada AXITR sahibine...
Senin plugin bilgin bizi pek ilgilendirmiyor açıkçası çünki sadece lag sorunu olan bir serveriz ki oda bu gece çözülecek Axitr önce sunucularını düzeltsin sonra biz gerekeni sorabiliriz sonoyuncu'da bizi pek ilgilendirmiyor biz faction sunucusuyuz o ise hub eğer sonoyuncu faction server yapacaksa bizden çalabilir adminlerine ulaştırabilirsiniz. İyi Günler.

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Düzeni Geliştirilmeli Başarılar...