Fearmc.batihost.com (1.8.X) Zoru başarırım imkansız zaman alır diyorsan ne duruyorsun bize katıl !? {1 Ağustos MegaVip Çekilişi}

xxmelekxx

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Server : FearMC / Fearmc.batihost.com
Sunucu Slot Sınırı : Sınırsız
Event Saati : Her Akşam 20:00 da
Altyapımız : Serverimizde sizlere lagsız bir oyun sunmak için ve altyapıya önem verildiği için 16GB Ram ile lagsız bir oyun keyfi sunuyoruz.

Rütbe Sistemimiz bulunmaktadır.16 Adet Rütbe vardır.
Rütbeler :
Oyuncu
Acemi
Çırak
Uzman
Usta
Kahraman
Vezir
İmparator
Kral
Profesyonel
Zengin
Emekli
Soylu
Efsane
Destansı
Fearless

xRap4Fun : Yönetici (İletişim : Skype / fortindrmk)
Kearlett : Admin (İletişim : Skype / barisyagmur2001)
Alper : Moderatör (İletişim : Skype / alperkagan2001)

Bize Özel Bazı Sistemler :
/MiniMarket yazarak uzaktan yani warp markete gitmeden hızlıca alışveriş yapabilirsiniz.
/Efsun yazarak warp lapiste kazandığınız platin, kristal, kriptonit gibi malzemeleri takas edebilirsiniz.
/Xpsakla komutu ile eğer 50 levelseniz 1 şişe exp saklayabilirsiniz.
/XpFull komutu ile 50 level ve daha üstü bir level iseniz bütün expinizi şişelere saklayabilirsiniz.
/Eventler yazarak event saatleri ve ne tür eventler olduğuna bakabilirsiniz.
/Vip yazarak vip almak için bilgilere ulaşabilirsiniz.
/Kurallar yazarak serverdaki düzeni sağlamak amacıyla yapılan uygulanan kuralları görüntüleyebilirsiniz.
/GünlükÖdül yazarak her gün aynı saatte para alabilirsiniz.
/Büyü yazarak warp ench veya warp tabelaenche gitmeden uzaktan enchant basabilirsiniz.
/Rütbeler ile tüm rütbeleri ve rütbe atlamak için ne kadar para gerektiğini görebilirsiniz.
/Warp yazarak sizlere kolaylık olması için hazırladığımız warp menüsüne ulaşabilirsiniz.
/Ah ile pazara eşya koyabilirsiniz.
/Stats kendi statlarini görmeye yarar.
/Komutlar serverimizin özel komutlarını ve ana komutları gösterir.
/Çöp yerleri kirletmemenizi ve çöplerinizi oraya atmanını tavsiye ederiz
/Görev görev yapip para kazanabilirsiniz.
/Otosat bu menümüz sizlere özel ve düzenli bir şekilde karşınızdadır.

Spam koruması eklenmiştir.

Ek olarak her rütbe aynı yerde para kasmaktadır, rütbe atladıkça kızıltaş fiyatı artmaktadır.

Ayrıca warp editte bulunan obsidyenleri envanterinizde yer kaplamaması için 128 obsidyen olduğunda otomatik sandığı dönüştürüp sağ tıkladığınızda kullanma özelliği.

Bu şekilde daha birçok sistemi görüp kullanmak istiyorsanız sizde bu sunucunun bir parçası olmalısınız :)

Ekli dosyayı görüntüle 77438

Bazen Hafta Sonları Viplerde %50 İndirim Olmaktadır Kaçırmayınız...

Sen yoksan 1 kişi eksiğiz!
Fearmc.batihost.com

Ekli dosyayı görüntüle 79579

Ekli dosyayı görüntüle 77438
Ekli dosyayı görüntüle 71943

FantastiKMahmuT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
FurkanHG diye Asistanları Var Vanish Çekip Arenada Adamları Kesiyor Adam Kendi Klanındaki Biri Başka Birinin Hesabını Çalmaya Çalışıyordu Ss aldım Discord Adreslerine Attım 3 Gün Ban Yediler Yarın Girdiğimde Adamlar Oyundaydı Neden Banı Açıldığını Soruncada Serverde Yetkili Yokmuş Diye Bide Bana Teşekkür Etti Nedenide Artık Sınırsız Asistan Olmuş O FurkanHG Serveri Batıracak Onun Yüzünden Bırakan Çok Olacak Ve Server Çökecek Söyleyeyim vede Ben Oyunda En Çok Kalan Kişilerdendim xRap4Fun dan Yetki İstedim Nedenide Yetkililer Genelde Açık Olmuyor Adamlar Birbirlerine Sövüyorlar Ve Reklam Yapıyorlardı

xRap4Fun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
FurkanHG diye Asistanları Var Vanish Çekip Arenada Adamları Kesiyor Adam Kendi Klanındaki Biri Başka Birinin Hesabını Çalmaya Çalışıyordu Ss aldım Discord Adreslerine Attım 3 Gün Ban Yediler Yarın Girdiğimde Adamlar Oyundaydı Neden Banı Açıldığını Soruncada Serverde Yetkili Yokmuş Diye Bide Bana Teşekkür Etti Nedenide Artık Sınırsız Asistan Olmuş O FurkanHG Serveri Batıracak Onun Yüzünden Bırakan Çok Olacak Ve Server Çökecek Söyleyeyim vede Ben Oyunda En Çok Kalan Kişilerdendim xRap4Fun dan Yetki İstedim Nedenide Yetkililer Genelde Açık Olmuyor Adamlar Birbirlerine Sövüyorlar Ve Reklam Yapıyorlardı
Yetkililer işleri çıkmadıgı zaman 7/24 açık oluyor bazen işleri çıkabiliyor insanlık hali olabilicek bir şey alım yok diyoruz sadece sana alım yok demiyoruz kardeşim asistandanda yakın zamanda ws atmayı kaldırmayı düşünüyorum iyi günler