Feed the Beast - Bedava Enerji Üretimi! - #1

MineHaxxxzz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ulan varya yeter lan gerçek sistem mi görmek istiyosunuz youtube ye köfteisköfte yazın görün lan sistemi ona bakarsanız direwolf20 canı sıkıldığı için adam minecraft da santranç oynadı uyanun olum uyanın bitek modlarla oynayan fake_Dead değil adam zaten bi sözünde durmuyo yeter lan

SteveCooper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır konuya bakamamıştım... Destek veren arkadaşlara bütün içtenliğime teşekkür ediyorum. Türkiye'de Türkçe bir şekilde sistemleri ayrıntısıyla anlatan bir şey göremediğim için, direwolf'un bir sistemini anlatmak istedim yalnızca. Direwolf'dan çalıntı deseniz yine bariz kaça bilirdi, fakat Fake_Dead kim bilmiyorum. Bildiğim bir şey varsa, bu sistemin Direwolf tarafından yapıldığıdır...-_-

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu çalintiya girmez ama dostum sende bi kimden gördüğünü yazaydin :) daha iyi olurdu çünkü adamin yaptigi seyi tanitiyosun ve daha fazla kisi öğreniyo :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
böyle şeylerde çalıntı deilde alıntı söz konusudur.
Ama burada alıntı da yoktur.

MrSmith

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fake_Dead'tan niye çalıntı diyorsunuzki herkes yapabilir böyle sistemleri ayrıca fake_dead blaze rod ile yaptı bu sistemi bu odun ile oluyor. Sen paylaşımlarına devam et =)

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herşeye Fakeden çalmış diyorsunuz. Fake bunun tescilinimi aldı? Copyright fake'mi yazıyo?

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Fake_Dead'den çaldın diyenler, FTB'yi adam akıllı oynamayan, direwolf20 veya bunun gibi benzer kanalları izlemeyen, köfte'yi izlemeyen geneli çocuklardan oluşan grup.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle gerçek sistemler görmek için biraz köftyi ve direwolf vs kanalları izlemeniz lazım

AdventureciReis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lan adam yardım etmek için paylaşmış yaptığınız şeye bak insaf.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bende olmuyor.Golemler eşyaları EnderCheste vermiyor.EnderCheste odun koyunca ben soarting machine oraya buraya fırlatıyor.Sonra Steve Carts'in ağaç kesen makinesi odunları vermiyor cheste.Ve Chestin yanındaki block ne ? Ultimate oynayan pcsi ingilizce olan biri yapabilirse ip vercem gelsin yapsın.Göstersin bana.