Fetih1453 ( 1.7.X - 1.8.X ) Faction - Boss - Kafa Düşürme - Arsalar - Repair

Erenkorowakurwa

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzu gezdim ve oyluyorum;

10 puanınız var

her serverinizde login/register -1
sunucu buildi -1
sunucu ismine layık değil -1
lobiniz alıntı -1
fly hilesi dahi açılabiliyor (adamlar 2dkda evime uçarak girdi -1
adminler olarak ilgisizsiniz -1
rehberleriniz hile açanı laf karıştırarak saklamaya çalışıyor kanıtlayamazsın gibisinden konuşuyor -1
sunucuda tutulabilen oyuncu yaş ortalaması 10-11 -1
sunucuda lag var -1
sunucunuzda kaç gündür ne bug düzeltiliyor ne de geliştiriliyor -1

puan ''0''
olmamış bu server tekrar yapın yada 10tl ye bana satabilirsiniz.
Farkındaysan,senin sunucunda öyleydi mesaj yazmadan önce iyi düşün.

EmreMG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
% 1 ne anlama gelir sana anlatayım yalan soylemeyi seven cocuk.lagg oranı minimum seviyede demek, eger faction servere girip bakma zahmetinde bulunsaydın dedigimi anlardın.Eger oyununuzda lagg varsa bu sizden kaynaklanmaktadır.denemesi bedava.servere girip deneyebilirsin ve sonra gelip burda konuşabilirsin...
faction ve lobileri nitrado. survivali axitr. survivalde adamlar fly açıyor üzerime atlıyor. yalandan konuşma hepsinde register var bungeecord becerememişsiniz uzun lafın kısası BANA KEL DİYENİN SAÇI OLSA[DOUBLEPOST=1434963508,1434963449][/DOUBLEPOST]
Derdim yok senin sunucunun herkes rezalet olduğunu biliyor konuyu uzatma.

hayel kurma.

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Sadec
faction ve lobileri nitrado. survivali axitr. survivalde adamlar fly açıyor üzerime atlıyor. yalandan konuşma hepsinde register var bungeecord becerememişsiniz uzun lafın kısası BANA KEL DİYENİN SAÇI OLSA[DOUBLEPOST=1434963508,1434963449][/DOUBLEPOST]

hayel kurma.
Çakma lobi ve ana lobii de login register var bir kere girip bak derim servere.butun serverlerim nitradodur istersen resmini atip burda seni yerin dibine sokabilirim.Ama pardon sende utanma duygusu olsa zaten bu sayfaya gelip yalan yanlış beyanda bulunmazsın.bn burda faction serrveri tanıtımı yapiyorum ilk mesajinizda faction da fly var demişsinix ama simdi survival de fly actılar diyorsun.o şikayetinizi survival konusu altına yorum atabilirdiniz.haa yoksa sizde mi enderpearl bilmeyenlerdenmisiniz ?

EmreMG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sadec

Çakma lobi ve ana lobii de login register var bir kere girip bak derim servere.butun serverlerim nitradodur istersen resmini atip burda seni yerin dibine sokabilirim.Ama pardon sende utanma duygusu olsa zaten bu sayfaya gelip yalan yanlış beyanda bulunmazsın.bn burda faction serrveri tanıtımı yapiyorum ilk mesajinizda faction da fly var demişsinix ama simdi survival de fly actılar diyorsun.o şikayetinizi survival konusu altına yorum atabilirdiniz.haa yoksa sizde mi enderpearl bilmeyenlerdenmisiniz ?
şakamısın sen? adam fly açtı sonrada ss aldım deyince ss almış haha dedi. ss de fly oldugu anlaşılmaz atlıyor sanar dedi. tabii ki umrumda değil açsınlar senin serverin sonucta. HUB sunucun var içindeki her sunucu için konu açıp hepsine register koymuşsun .
5dk önce gittim baktım . şimdi düzeltmişsin ne zamandır böyle, ama hala 2 sunucusunda login var kalitesizsiniz bana laf atmayı kesin yoksa olacaklardan sorumlu degilim.
[DOUBLEPOST=1435007676,1435007587][/DOUBLEPOST]
Sadec

şakamısın sen? adam fly açtı sonrada ss aldım deyince ss almış haha dedi. ss de fly oldugu anlaşılmaz atlıyor sanar dedi. tabii ki umrumda değil açsınlar senin serverin sonucta. HUB sunucun var içindeki her sunucu için konu açıp hepsine register koymuşsun .
5dk önce gittim baktım . şimdi düzeltmişsin ne zamandır böyle, ama hala 2 sunucusunda login var kalitesizsiniz bana laf atmayı kesin yoksa olacaklardan sorumlu degilim.
uyarı olarak sunucunu dürtmüş bulunmaktayım.

Son düzenleme: