FetihSurvival 1.8/ 6GB /MedievalBuild /Bilet,Turnuva,Sistemler,laggsız / Sende Gel Fethet !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BatuBek

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Tarım yaparak para kazanmayı sevdim ama şeker kamışı olmasın onun bugunu yapıyorlar en iyisi bence kaktüs yinede bi öneri

MehmetALAGEYİK

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim, konunuzu beğenemedim maalesef yenileyin baştan aşağıya. Turnuvalar iyi olmuş, turnuvalardan başka bir fark yok inşallah daha da başarılı olabilirsiniz. Başarılar tekrardan.

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sw şu an kapalımı

ne zaman sw açılcak
6 Martta açılacaktır lagg olmaması icin süreyi uzattik.Skypeden takip edebilirsin.

Başarılar dilerim, konunuzu beğenemedim maalesef yenileyin baştan aşağıya. Turnuvalar iyi olmuş, turnuvalardan başka bir fark yok inşallah daha da başarılı olabilirsiniz. Başarılar tekrardan.
Teşekkürler her eklentiyi konuya eklemedik iyi forumlar..

MrSparky

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Cuma Günü Aktiftir !
Yenilikler: Sunucu 1453 senesinde geçmektedir 2017 senesine ışınlanabilirsiniz bunun için Ahmet hayyamın makinesini çalıştırmanız gerekmektedir.Oyuncu tagı fetihkuludur.
Kurucular: Padisah,Sadrazam,Vezir şeklinde sıralanmaktadır!

Sunucu cuma günü açılacaktır herkes eşit olacaktır Saat:8'De Aktiftir !
herkes Davetlidir!!

vVanger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sonunda oynanabilir bir sunucu.. Cuma günü sunucuda olacağım.

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Aktif 40 kişide orman açılacak!!

Spawnın yapımında nuker kullanılmıstır.Hack açmaya her türlü kaşıyımdır.
Sunucumuzun ilk günü Hayırlı olsun !

t0l64_k1nq

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Sunucunun admini İlgisiz ve adaletsiz bir kişiliğe sahip sunucuya arkadaşlarımla girdik pvp kapalı dediler bizde bu lafa güvenerek nethere gittik fakat baştan salma yapıldığı için netherde pvp açıkmış hileci tarafından kesildik jobs(meslekler) plugini buglu bunu dile getirdim dinlemediler birçok kez minecraft:me komudunu kullandığım için mute/jail yedim baştan salma yapıldığı için o komutlarda kapatılmamış orman küçük seçtiği rehber bile argo kelimeler kullanırken ben hiçbir hakaret argo kullanmadığım halde banlandım warp biletçi eksik yani baştan salma tamamlanmamış eksik bir sunucu oynamanızı tavsiye etmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...