FIERYCRAFT > EKIP DEGIL, AILE TOPLANIYOR! ( Mimar Aranıyor! )

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
۰** FieryCraft Network **۰

Merhaba değerli forum okurları, minecraft oyuncuları,
Daha önce de ekibimizi toplamak adına bir girişimde bulunmuştuk, ancak benim şehir dışına çıkmamdan kaynaklı olarak girişimimizi tamamlayamadık. Şimdi tekrardan ekibimizi toplamak üzere girişimlerimize başladık. Konumuza geçmeden önce anlatmak istediklerim var, biz FieryCraft'ın kurucuları olarak daha önce defalarca sunucu açtık, sizler sayesinde sıradan bir minecraft sunucusu değil, bir aile olduk.
Her sunucumuz bize bir ders, her ekip arkadaşımız bize bir dost, her hatamız bize yeni bir yol gösterdi.
Biz de sizlerle birlikte daha da iyiye bir adım attık. Bugün ekibimizi toplarken forumun arşiv kategorisine yeni bir konu eklemek için değil, ailemize yeni ekip arkadaşları ile birlikte olduğumuzdan daha iyiye bir yolculuğa çıkıyoruz...

Ailemizin yeni ekip arkadaşları ile tanışmadan önce tekrardan ailemizin kurucuları ile tanışalım.

qbd66b8de29c948c5ab9d7869a8fb8c11.png
* KURUCU *
vicdum
Discord > vicdum#2067

380868aec9b541f596409c838dbe1034.png
* KURUCU *
SprayStunt
Discord > Melih - Ezworth - 17#4000

Sırada ise ailemizin ana ekibine katılmak için gerekenler var. şu an için ekibimize sadece mimar alacak olsak da en kısa sürede yeni ekip arkadaşları ile ailemizi büyüteceğiz, eğer aramıza katılamaz isen üzülme, daha çok şansın olacak.

Mimar Başvuru Formu

Hitap İsmi:
Kullanıcı Adı:
Mimarlık Deneyimin Var mı?:
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsun?:
Ne Zamandır Mimarlık Yapıyorsun?:
Mimarilerinde Hangi Pluginleri Kullanıyorsun?:
*İletişim Adresi (Discord):
**En Az 2 Farklı Mimari Örneği (Resim):

* İletişim adresi olarak sadece discord kullanmaktayız, diğer uygulamaların aksine hesabım yok diyip geçmeyin, çünkü indirmeden bile giriş yapabilirsiniz.
** Yapı örneği göstermek zorunludur, ana kriterimiz bu olacaktır. İnternet üzerinden alınan ya da başkalarının yapılarını atmak, aramıza katılmanız için değil ayrılmanız için sebep olacaktır.
*** Tamamlanmamış formlar başvurunuzu geçersiz kılacaktır.

Eğer ekibimize katılmak istiyorsanız, ancak burada katılmak istediğiniz pozisyon bulunmuyor ise bana özel mesaj ve ya discord yolu ile ulaşıp, katılmak istediğiniz pozisyon ve neden istediğinizi anlatabilirsiniz.

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hitap İsmi: Zekigon
Kullanıcı Adı: Zachugon
Mimarlık Deneyimin Var mı?: Evet.
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsun?: 8 yıl.
Ne Zamandır Mimarlık Yapıyorsun?: 2 yıl.
Mimarilerinde Hangi Pluginleri Kullanıyorsun?: Voxel sniper , worldedit (sadece terrain)
*İletişim Adresi (Discord): Zachugon#8745
**En Az 2 Farklı Mimari Örneği (Resim):Jail login wall, creation #11584

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hitap İsmi: Zekigon
Kullanıcı Adı: Zachugon
Mimarlık Deneyimin Var mı?: Evet.
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsun?: 8 yıl.
Ne Zamandır Mimarlık Yapıyorsun?: 2 yıl.
Mimarilerinde Hangi Pluginleri Kullanıyorsun?: Voxel sniper , worldedit (sadece terrain)
*İletişim Adresi (Discord): Zachugon#8745
**En Az 2 Farklı Mimari Örneği (Resim):Jail login wall, creation #11584

Ailemize katılım isteğin için çok teşekkür ederiz, belki de bize bahsettiğinden daha yeteneklisin, ancak bize gösterdiğin yapılar ailemize katılman için gereken yeterlilikte değil. Özel mesaj ve ya discord yolu ile daha iyi yapılarını bize gösterirsen başvurunu tekrar değerlendirebiliriz.

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ailemize katılım isteğin için çok teşekkür ederiz, belki de bize bahsettiğinden daha yeteneklisin, ancak bize gösterdiğin yapılar ailemize katılman için gereken yeterlilikte değil. Özel mesaj ve ya discord yolu ile daha iyi yapılarını bize gösterirsen başvurunu tekrar değerlendirebiliriz.
Tamam uşağum Hemen!

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dcden istek attım

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

TalhaOS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hitap İsmi: Talha
Kullanıcı Adı: Talha1
Mimarlık Deneyimin Var mı?: Var
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsun?: 11
Ne Zamandır Mimarlık Yapıyorsun?: 8
Mimarilerinde Hangi Pluginleri Kullanıyorsun?: Worldedit
*İletişim Adresi (Discord): yok.
**En Az 2 Farklı Mimari Örneği (Resim): yok.

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Başvurun için teşekkürler, ancak konuda belirttiğim üzere discord ve örnek gerekli şeylerdir. Ücretsiz olarak discord hesabı açabilir, indirmeden de tarayıcın üzerinden kullanabilirsin. Yapı örneklerini bana discord ve ya özel mesaj üzerinden tekrar ulaşarak gösterir isen başvurun tekrar değerlendirmeye alınacaktır.

NisaMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hitap İsmi: Nisa
Kullanıcı Adı: ArdaNisa
Mimarlık Deneyimin Var mı?: Var. ./bb ./rotate ./copy ./paste ./rg ve benzeri komutları bilirim. Bir serverde 2 sayfa boyunca komutları yazmıştım.
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsun?: 6 yıldır.
Ne Zamandır Mimarlık Yapıyorsun?: 3 yıldır.
Mimarilerinde Hangi Pluginleri Kullanıyorsun?: Voxelsniper, world edit, MRL. Daha çok biliyorum fakat şimdilik bunları söyledim.
*İletişim Adresi (Discord): NisaEmsiDiskord#6482
Yok fakat serverde görebilirsiniz.

Bana serverin türünü söyler misiniz?

NisaMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2007'de minecraft kurulmadı ki. 2009'da kuruldu.

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hitap İsmi: Nisa
Kullanıcı Adı: ArdaNisa
Mimarlık Deneyimin Var mı?: Var. ./bb ./rotate ./copy ./paste ./rg ve benzeri komutları bilirim. Bir serverde 2 sayfa boyunca komutları yazmıştım.
Ne Zamandır Minecraft Oynuyorsun?: 6 yıldır.
Ne Zamandır Mimarlık Yapıyorsun?: 3 yıldır.
Mimarilerinde Hangi Pluginleri Kullanıyorsun?: Voxelsniper, world edit, MRL. Daha çok biliyorum fakat şimdilik bunları söyledim.
*İletişim Adresi (Discord): NisaEmsiDiskord#6482
Yok fakat serverde görebilirsiniz.

Bana serverin türünü söyler misiniz?
Başvurunuz için teşekkürler, ufak bir mimari örneği hazırlayıp bana özel mesaj ve ya discord üzerinden gönderebilir misiniz? Sunucu türümüz bakım çıkışında Skyblock ve Faction olarak açılacak, diğer oyun modları isteğe göre eklenecektir.