FieryNetwork | 1.8 1.7 | Hite göre hub olacak!

AhmetCanTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba sayın forum halkı. Ben daha önce çok kez server açmış olup hiç SkyBlock serveri açmamış biriyim. İşte bu yüzden hiç fena olmaz diyerekten deneyim açısından skyblock sunucu açtım. Şimdi sizleri ve nacizane fikirlerinizi bekliyorum !

Sunucu adı: FieryNetwork
Sunucu türü: SkyBlock
Sunucu sitesi: www.rabisu.com
Sunucu versiyonu:
1.7 ve 1.8
Bağlantı adresi: HUBA KADAR BAKIMDAYIZ !

Makine özellikleri: Intel Xeon Cpu
Uptime: Hosting bilgi vermedi.

Oyun içi bilgiler.
Yenilenmiş warp sistemi!

(ALIŞVERİŞ MERKEZİ AÇIK DEĞİL HENÜZ)

Geliştirilmiş event sistemi sayesinde her oyuncuya aynı eşyayı aynı adet ve aynı para miktarı verebilme özelliği.

Oyun içerisinden kareler:

URL GİDİNCE DİĞER RESİMLER GİTTİ :(

Son olarak sizlere konumuza göz gezdirdiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşlerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın! Dediğim üzere serverimiz geliştirme aşamasındadır. Bug bounty adlı sistem sayesinde ufak tefek bug ödülleri verebiliriz ^^ İyi yorumlarınızı ve kötü yorumlarınızı bekliyorum !

Son düzenleme:

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bir de Hite göre hub olacak yazmışsınız.Sunucudaki çoğu şey alıntı.Nerdeyse hiç emek yok.Spawndan direk belli oluyor zaten diğer warplar desen world edit ile yapılmış /warp menüsünü çoğu alıntı yapan sunucuda gördüm hepsinde de alış-veriş merkezi var ve hiçbir yere gitmiyor alıntı olduğu ordan belli.Yetkilinin biri ada kurmuş 7k level yapıp 1. olmuş.Sunucuyu diğer sunuculardan ayıran hiçbir özellik yok.Bana kalırsa hiç hoşuma gitmedi klasik alıntı dolu skyblock sunucusu.