Film Setlerinde Neler Yaşanıyor

UzayıBükenİnsan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
film.jpg

Film Setlerinde Neler Yaşanıyor

Film setleri her yönüyle gerçekten ilgi çekicidir. O kameralar, yapılan şakalar, oradaki oyuncuların o doğal halleri herkesin hoşuna gidiyor. Bu konumda film setlerinde neler yaşandığına değineceğim.

1.Şakalar

İlk sıraya şakaları koymamın nedeni film setlerinde en çok şakaların yapılmasıdır. Sette yaşanan bir kaza sonucu veya oyuncunun moda tam girememesinden dolayı yapılan espri ve şakalar izleyen herkesi güldüyor.

2.Kazalar

her şey mükemmel olmaz, bazı şeylerde aksilikler yaşanır. Film setlerinde yaşanan aksilikler birçok zaman komik aksiliklerdir. Unutulan replikler, oyuncunun üstünden düşen kostüm veya Thor'un çekicinin kopması yerine göre komik aksiliklerdendir.

3.Ziyaretler

Film setlerinde yaşanan bir diğer şey de sete yapılan ziyaretlerdir. Oyuncuların hayranları onları görebilmek için sete gider. Setleri de nasıl bulabiliyorlar hala bilmiyorum :)

4-Kavgalar

Aslında tartışma desek daha doğru olur. Film setlerinde filmle alakalı bir karar alınırken fikir ayrılığı yaşayan kişiler arasındaki tartışmalardan bahsediyorum. Birçok film setinde mutlaka yaşanmıştır.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir sonraki konumda görüşmek üzere...
Not: Konuyla ilgili eklemek istedikleriniz varsa hiç çekinmeden ekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu biraz ham kalmış, daha detaylı bir güncelleme yaparsan daha hoş olur.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Ben de detaylı olsun istiyordum ama nereye baktıysam film setleriyle alakalı hiçbir yerde aradığım şeyi bulamadım çünkü herkes biribirinden kopyala yapıştır yapmış (videolar da dahil).

Seçtiğin konuyu tam anlamıyla sunmak için o sette bulunmuş olman gerekir, o yüzden sıkıntı yaşaman çok normal film setinde bulunmamış biri olarak.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Ben de detaylı olsun istiyordum ama nereye baktıysam film setleriyle alakalı hiçbir yerde aradığım şeyi bulamadım çünkü herkes biribirinden kopyala yapıştır yapmış (videolar da dahil).
Konu açmamayı tercih etmen daha doğru olurdu bence, gerçekten çok boş görünüyor konu

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Şakalar, kazalar, kavgalar, ziyaretler???

Kanka mapushane olmasın bu?