FireSlime ModPack v0.1

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli MinecraftTürk ailesi,

Sizlere özel olarak hazırladığım modpack imi paylaşıyorum. Kısa bir süre sonra multiplayer için modpack çıkacaktır. ( Modlu serverler için.. )

ModPack sistemleri düşük pcler için uyarlanmıştır.

Oyun Versiyonu : 1.7.10

Modlar:

RAR PASS : FireSlime

Son düzenleme:

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı arkadaşlarımız mod yüklemekte zorlanabilirler, bu yüzden nasıl yükleyebilecekleri için onları bilgilendirebilirsin :)

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mod yüklemesi için özel konu açabilirim. Ama isterseniz bu konudada yüklemesini yapabilirim. Birde multipalyer 1 hafta içinde hazır olur. :)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1.8 versiyonları çıkınca 1.8 için de yap.

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Daha Çok Technic Mod Yükle (Yanlış Yazdım Sanırsam)

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşlerim dediklerini yapacam mod pack oalrak 1.8 de çıkacaktır. Fakat dediğiniz modları eklemem şu anda mümkün değil.. Fakat bir sonraki modpack de istediğiniz modları ekleyeceğim. Ekleyememenin sebebi modpacklerimizin pc sistemleri düşük olanlara göre tasarlamamız. Fakat öerileriize açığız istediğiniz önerdiğiniz mod varsa ekleyebiliriz.[DOUBLEPOST=1427737300,1427724125][/DOUBLEPOST]Beyler RARPass yazmamıştım şimdi yazdım.. :D

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşlerim dediklerini yapacam mod pack oalrak 1.8 de çıkacaktır. Fakat dediğiniz modları eklemem şu anda mümkün değil.. Fakat bir sonraki modpack de istediğiniz modları ekleyeceğim. Ekleyememenin sebebi modpacklerimizin pc sistemleri düşük olanlara göre tasarlamamız. Fakat öerileriize açığız istediğiniz önerdiğiniz mod varsa ekleyebiliriz.[DOUBLEPOST=1427737300,1427724125][/DOUBLEPOST]Beyler RARPass yazmamıştım şimdi yazdım.. :D
Thaumcraft olmazsa olmazdır ya. Ayrıca applied energistica de eklemelisin(göremedim listede)