FireSlime Modpack V0.3

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Merhaba dostlar sizlere FireSlime ModPack' in V0.3 sürümünü sunuyoruz. Kısa bir süre sonra FireSlime Server ModPack gelecektir.
Modpack'i beğenmeniz dileği ile :)

Kısa sürede eklenecektir.

Son düzenleme:

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dur dur dur,ne saçma? 64 bit de neden çalışmasın minecraft?
ayrıca ben hiçbir modpaketini exe olarak görmedim?
virus total linkini çabuk ekle lütfen.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Modlar eklendiği zaman düzgün bir yorum yapabilirim, o zamana kadar indirme linki bir kenarda kalsın pls
dur dur dur,ne saçma? 64 bit de neden çalışmasın minecraft?
ayrıca ben hiçbir modpaketini exe olarak görmedim?
virus total linkini çabuk ekle lütfen.
64-bit ise "Crash" olmayabilir demek de istediğine eminim. Ram ile alakalı yani
Yoksa diğerlerinden ben de emin değilim .s

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Virüs Total Eklendi beyler... Hiçbri virüs yoktur crash hatasını sebebi olarak 1 GB dememizin sebebi bazı laucher lar 1 gb dan fazla ram verince çalışmıyor hele teamextreme kullanıyorsanız. Ram yetmediğinden hata verip kapatıyor. Ama bu konuda araştırma yapıyoruz. Modlarla ilgili bir sorun ise mod kaldırılacaktır. ModPaci indirmekten çekineyin tamamen temizdir.[DOUBLEPOST=1429796715,1429795523][/DOUBLEPOST]Beyler sorun bulundu ve düzeltildi.

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dostum ModPack şu anda uplaod oluyor o yüzden yok.. Biraz beklemeniz gerekecek modpack teki crash sorunu çözüldü ve birazdan eklenecek link.[DOUBLEPOST=1429799823,1429797704][/DOUBLEPOST]Dosya eklendi şimdi indirirebilirsiniz

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhaba paketinizi indirdim ve virüs yok arkadaşlar güvenebilirsiniz.Forgem yüklü açılmama sebebi nedir ?

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim modpack tamamen sorusuz çalışmaktadır exe dosyasını açıp içindeki dosyayı çıkartmanız gerek ( Winrar ile exe hale getirildi ) Daha sonra çıkan klasördeki dosyaların hepsini mods klasörünüze atın. Ama içinin boş olması gerekmektedir aksi halde sorun cıkartabilir. Modlarınız varsa yedeğini alın ve indirdiğiniz modpacı atın içine :D Bu kadar basit :D