<FireSlime> Skin Çalışması | Türk Askeri |

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Türk Askeri olmak isterseniz oyunda bu skin tam size göre.

Türk Askeri

MythBoY

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
BOYLE çok skin koyarak internetten buldunu sanacaklar ve bende internetten buldunu düşünüorum :-)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Soldaki EN Logosunu değiştirip buraya Koymak ile Adam olunmuyor.

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim benzer olabilir çünkü başak bir şey aklıma geliyor bunu da tamamen kendim yaptığımı söylemedim zaten sadece üstünde düzenlemeler ile bir kaç değişiklik yaptım. Üstünde kollarında ve kafa kısmında değişiklikler yaptım. Rütbe ekledim. Diğer renklendirme farklı skinin. Biraz emeğe saygınız olsun hemen alıntı diye yapıştırmanıza gerek yok. Biraz inceleyin bakayım alıntımı alıntı olması için tıpa tıp olması gerek :D

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim benzer olabilir çünkü başak bir şey aklıma geliyor bunu da tamamen kendim yaptığımı söylemedim zaten sadece üstünde düzenlemeler ile bir kaç değişiklik yaptım. Üstünde kollarında ve kafa kısmında değişiklikler yaptım. Rütbe ekledim. Diğer renklendirme farklı skinin. Biraz emeğe saygınız olsun hemen alıntı diye yapıştırmanıza gerek yok. Biraz inceleyin bakayım alıntımı alıntı olması için tıpa tıp olması gerek :D
Hayır üstünde düzenleme yapmak alıntı olduğu gerçeğini değiştirmez.

FireSlime

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ne gerçeğini getirir dostum o zaman. Sen internette bir şey bakıp oyunda uyguluyorsun ve ben yaptım diyorsun ama sen yapmadın başka biri buldu ve yaptı o da alıntı oluyor o zaman.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne gerçeğini getirir dostum o zaman. Sen internette bir şey bakıp oyunda uyguluyorsun ve ben yaptım diyorsun ama sen yapmadın başka biri buldu ve yaptı o da alıntı oluyor o zaman.
Bulmak ile Yapmak farklı şeylerdir.Türkçe'yi Baştan Öğretmeme gerek yok sanırım?