flaş ile yapdıgım ilk oyun

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
betler dedigim gibi flaş oyun yapdım ve tamamen bana ait oyun nasıl bir şey 1 tane harita var ve yuvarlak o haritanın trafnda dogru düzgün sürmeye calisiyosunuz bu ne işimize yarar gtada falan sürüşünüzü güzzeleştirimektedir işte link birde bu alıntı diyen olacaktır internetten istediniz kadar arayın ben yapdım arkadaşlar inamayan olursada tekrar yaparım

http://www.mediafire.com/?2y03ht6hpp9vk9o Yapdıgım 2. oyun:http://www.mediafire.com/?4tio47o2b1ggbty Beyler Yarış oyununun başka pistlisi :D buyrun: http://www.mediafire.com/?1sndswrxaxdy01w

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kodu vereyim istersende kodsuz oyunmu olur wtf :sırıtmak:

işde kod: onClipEvent(load) {
speed = 0;
acceleration = 0.4;
speedDecay = 0.96;
maxSpeed = 10;
backSpeed = 1;
}

onClipEvent(enterFrame) {
if(Math.abs(speed) > 0.3) {
speed *= speedDecay;
}else {
speed = 0;
}
if(Key.isDown(Key.UP)) {

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lan daha flaşı bilmiyom zar zor yapdım oyunu bide kareşim flaşın kodları zaten nette var oyun kodları

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabikide alıntı orda liste var ordan ayarlıyorsun ben visual basic biliyorum yarısından fazlası ama benim kullandığımda koda gerek duymuyordum 3 tane oyun yapmışlığım var ve oyunlar1 de yayınlandı :sırıtmak:

bizede öretsene kodsuz oyun yapımını

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Game maker da kodsuz yapabiliyorsun,ama game maker language le yapmak daha iyi tabii ki.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tabikide alıntı orda liste var ordan ayarlıyorsun ben visual basic biliyorum yarısından fazlası ama benim kullandığımda koda gerek duymuyordum 3 tane oyun yapmışlığım var ve oyunlar1 de yayınlandı :sırıtmak:
Bu arada visul basic iyi biliyorsan çok önemli bir sorum var,Label da çıkan bir sayıyı ve ya harfi nasıl silerim(Bir butona basıldığında)Yqani kodu nedir.

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler acaba platform oyunu yapsaı bide ilk oyunuma göre nasl olmuş bebeh giydirmece yapdımda çünkü bide

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ama onla biraz karışık oluyor :sırıtmak:

En iyi C# öğrenmek oda dünyanın en zor dili :sırıtmak:
Game maker dili o kadar da karışık değil,İf ve else komutlarını kullanark sağa, sola yukarı ve aşağı hareket eden bir object yapabilirsin.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
lan olum game maker game maker ne makermiş arkadaş
Game maker oyun yapmakisteyen ama kodlar konusunda bilgisi olmayan insanlar için en iyi oyun motorudur,O yüzden bu kadar konuşuyoruz.[DOUBLEPOST=1377041699,1377041642][/DOUBLEPOST]Bu arada yumurtama tıklamayı ihmal etmeyin plz.

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
wtf adam sapık yumurtama dokunmayı ihmal etmeyiniz dio işimiz gücümüz yok senn ************ kunacaz ***

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
herkes Flash biliyor,biz burda p** kaldık hay ben.