Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu | 2013-2019 |

MavimsiBeyaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Reklam yaparken kendi hesabını mı kullanacak ? benim kanıtlarım ortada eğer şahıs kanıt sunmassa bütün kanıtlarımı oyuncularımla beraber sunacağım sen rahat ol bu reklam yapılan 3 sunucuda destekleyecektir. sen diyorsun ki yaptırmıyor şu ana kadar durduk yere bizim ismimizle reklam yapanı veya diğer 3 sunucudan böyle yapanı görmedik biz hocam ilk defa Türkiye'de gerçekleşen bir olay.
Belki başkası yapıyor sunucular arasında tartışma çıkarmak için kesin olarak FTRP'nin yaptığına dair kanıtın yoksa kuru tartışmaya lüzum yok.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merakla beklemedeyiz :) Başarılar.

Alp_FlowingTearsRP

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@SafirRolePlay @VancouverRoleplay

İlk olarak kanıt sunmanın ne olduğunu iyice bir öğrenin. Birinizin sunucu teması modern, diğerinizin uzay, bahsedilen üçüncü sunucu hakkında bir bilgim yok sanırım kapalıymış şu an. Neden Discord sunucunuzda neden reklam atmaya çalışalım? Uzayda veya modern dünyada rol yapmak isteyen sizleri, orta çağ temasında rol yapmak isteyen bizi tercih eder.

Tanıtım konumuzun altında sızlanmak yerine Discord -> Sunucu Ayarları -> Moderasyon -> "Discord hesabında doğrulanmış bir telefon numarası bulunmalı." seçeneğini sunucularınızda aktif edin.

Discord sunucularınızda benim ve ekibim hakkında neler söylediğinizi gayet iyi biliyorum, sağ olsun bazı dostlarım bana ulaştırıyor. Şu dakikadan itibaren bu konu altında başka sunucu yetkililerin çaresizce sızlanmalarını görmek istemiyorum. Ya Discord sunucu güvenliğinizi yükseltin ya da Discord'dan sunucu yönetme işini bırakın.

Bu konu hakkında başka da bir mesaj atmayacağım. Rol yapmak isteyen herkese sunucumuzun kapıları sonuna kadar açıktır.

Herkese iyi sabahlar diliyorum,

Alp | Flowing Tears RP

LahmacunAbi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran Alıntısı.PNG

Daha açılmamış bir sunucu için kim niye karalama yapsın? Oyuncu beğendiyse neyi beğendi de reklam yaptı sunucunuz için? Başkalarının emeklerini çalmayın.

Son düzenleme:

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Artık bıktım bütün roleplay sunucularında bu reklamı görüyorum görmediğim tek sunucu bile kalmadı.

Ekli dosyalar

• 1524313302022.png
    1524313302022.png
    194.5 KB · Görüntüleme: 515

LahmacunAbi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran Alıntısı.PNG

Peki buna ne diğeceksiniz ? Neden başkalarının emeklerini çalıyorsunuz bunun artık sizin yaptığınız kesinleşti aradan 5 dk bile geçmedi!!!!!
[automerge]1524314801[/automerge]
Yazıklar olsun...

Son düzenleme:

Alp_FlowingTearsRP

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Anlaşılan artık sunucu yetkilileri değil kim olduğu belli olmayan kişiler projemize saldırıda bulunuyor. Forum Gamer yönetimi ile iletişime geçerek şikayetleri oluşturuyorum. Yeni bir Discord hesabı açarak kendinize reklam attırma gibi alçakça bir şeyi yapmadığınızı düşünerek söylüyorum: Discord -> Kullanıcı Ayarları -> Gizlilik ve Güvenlik -> "Sunucu üyelerinden gelen direkt mesajlara izin ver" kapalı duruma getirin.

Kim olduğunuzu, nerede oynadığınızı, size kimin reklam yaptığı gibi konularla Flowing Tears ekibi olarak ilgilenmiyoruz. Uzlaşmacı bir kişiyimdir fakat sizin yaptıklarınız boyunuzu aştı. Domaini olmayan, forumlarına tema yükleyemeyen, Discord'dan sunucu yönetmeye çalışan sunucuya neden reklam yapalım arkadaşlar? Aklınız alıyor mu bunu? Bu saçmalığa daha fazla tahammül edemeyeceğim. Flowing Tears projesine yapılacak herhangi bir propaganda durumunda tavrımızı en sert şekilde göreceksiniz.

@Zeydeeer @LahmacunAbi
flowingtears-rp.com üzerinde bulunan hesaplarınız süresiz olarak yasaklanmıştır.

Benimle Discord üzerinden iletişime geçmek için: Alp | flowingtears-rp.com#6116

Alp | Flowing Tears

Alp_FlowingTearsRP

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@mrbulut123

İnsanların oynayıp oynamaması kendi tercihlerine kalmıştır. Başvuruyu geçebilen herkes sunucuda oynamaya hak kazanmıştır.

Not: flowingtears-rp.com üzerinde bulunan hesabınız süresiz olarak yasaklanmıştır.

Alp |
FlowingTears

VancouverRoleplay

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Anlaşılan artık sunucu yetkilileri değil kim olduğu belli olmayan kişiler projemize saldırıda bulunuyor. Forum Gamer yönetimi ile iletişime geçerek şikayetleri oluşturuyorum. Yeni bir Discord hesabı açarak kendinize reklam attırma gibi alçakça bir şeyi yapmadığınızı düşünerek söylüyorum: Discord -> Kullanıcı Ayarları -> Gizlilik ve Güvenlik -> "Sunucu üyelerinden gelen direkt mesajlara izin ver" kapalı duruma getirin.

Kim olduğunuzu, nerede oynadığınızı, size kimin reklam yaptığı gibi konularla Flowing Tears ekibi olarak ilgilenmiyoruz. Uzlaşmacı bir kişiyimdir fakat sizin yaptıklarınız boyunuzu aştı. Domaini olmayan, forumlarına tema yükleyemeyen, Discord'dan sunucu yönetmeye çalışan sunucuya neden reklam yapalım arkadaşlar? Aklınız alıyor mu bunu? Bu saçmalığa daha fazla tahammül edemeyeceğim. Flowing Tears projesine yapılacak herhangi bir propaganda durumunda tavrımızı en sert şekilde göreceksiniz.

@Zeydeeer @LahmacunAbi
flowingtears-rp.com üzerinde bulunan hesaplarınız süresiz olarak yasaklanmıştır.

Benimle Discord üzerinden iletişime geçmek için: Alp | flowingtears-rp.com#6116

Alp | Flowing Tears

Merhabalar hocam, kişilerin sizinle ilgisi var mı yok mu bilemem. Fakat sizin projenizi karalamak neden istesinler? Neden başka sunucu değil de siz?
Birilerini düşman edinmiş gibi duruyorsunuz o zaman bu durumda. Peki onlar neden size kin tarzı şeyler besleyip projenizi karalıyor?
Bunlar beni ilgilendirmiyor. Oyuncularımız rahatsız olmuşlar ve dile getirdiler. Hesaplarını yasaklamak falan size kalmış tabii ama sunucumuza tema yüklemeyen falan demişsiniz, benim için forumun pek önemi yok şu an. Sunucumu ön planda tutuyorum. Sistemlerim ve çıkarılan roller daha önemli. Forumda tema kullanılmamış mı bir bakın isterseniz. Minecraft RolePlay kitlesi belli zaten. Domain almak zor değil para ile alınıyor. Discorddan sunucu yönetmek kısmı ise oyuncularımız ile iç içe olup onlarla sunucu hakkında konuşmak, samimi ortam kurmak benim için daha önemli. Bu bizim için bir iş değil eğlence. Ama şu sürekli "sizin projenizi karalamak isteyen kitle" bizim tadımızı kaçırıyor.
Bunu bir iş değil eğlence olarak görmekten gayet memnunuz, yatırım yapıp sunucuyu Türkiye'de tanıtma gibi bi amacımız da yok zaten.
Eğlenceli, samimi bir rol & sohbet ortamı yaratmak bize yetiyor. Ben birilerinin projeleri yüzünden kendi discord sunucumu düzenlemek zorunda değilim.

Saygılarımla, Lexter.

MavimsiBeyaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerek build gerek sistemler oldukça iyi, yeterli oyuncu sayısı da bulunabilinirse tadından yenmeyecek bir sunucu.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
forumun klasiği "çalonto plugonlor" mesajlarını görmezden gelin ve önünüze bakın. güzel bir sunucu özellikle RPG türü sunucuların türkiyede sevileceğini düşünüyorum.

Alp_FlowingTearsRP

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Anlık geri bildirim aldım. Bizimle ilgisi yok. Tanıtım konumuz altından sızlanılmadan belirtiyorum.

Son düzenleme:

Mağara999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Klasik sistemlere sahip bir rol sunucusu.
Başarılar !

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öhm. Öncelikle şu reklam konusu yüzünden özür dilemek istiyorum. Boşuna sohbet kirliliği yaptık. Aynı zamanda reklamı sizin yapmadığınıza inanıyorum. Ki inşallah siz yapmamışsınızdır. Onun dışında hala bu reklamı yapan kişi reklamı yapmaya devam ediyor. Bana kalsa yasal işlem başlatmanızı isterim. İyi forumlar.
@Alp_FlowingTearsRP