Flowzy Design - Majoras Abimin yolundan - Morumsu Cennet #1

Beni Oyla !

• 5 YILDIZ

• 4 YILDIZ

• 3 YILDIZ

• BERBAT

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Flowzy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostlarım,ben Flowzy
15 yaşındayım grafik ve tasarıma ilgi duydugum için illustrator ve photoshop adlı programları öğrendim
şu an acemiyim ama gelişmek için çalışıyorum
@Majoras > Abi bak bakalım eksiğim varmı .
EDIT : Daha Büyüktü ama dosya boyutunu aşıyor diye küçülttüm

MORUMSU CENNET

115879

Son düzenleme:

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Renkler geçişler ve yazılar konusunda geliştirilebilir, iyi çalışmalar.

Qyxius

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba dostlarım,ben Flowzy
15 yaşındayım grafik ve tasarıma ilgi duydugum için illustrator ve photoshop adlı programları öğrendim
şu an acemiyim ama gelişmek için çalışıyorum
@Majoras > Abi bak bakalım eksiğim varmı .
EDIT : Daha Büyüktü ama dosya boyutunu aşıyor diye küçülttüm

MORUMSU CENNET

Ekli dosyayı görüntüle 115879
Acemi olan birine göre gayet başarılı..

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geliştirilebilir, acemi olduğun için bir şey diyemeyeceğim ama başka konu tasarımlarına bakarak örmek alabilirsin. Senin için iyi olur.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Bu siteye resimlerini upload edip direkt linkini buraya yapıştırırsan görseli en kaliteli şekilde forum sayfasında gösterebilirsin. Sunucu adı olan bölümü daha geniş tutmalısın, en önemli bölümlerden biri olan başlık kısmının küçük olması önemsiz olduğunu gösteriyor gibi. Arkaplan tasarımının aynısını her bölümde kullanırsan kullanıcıyı sıkar mümkün olduğunca aynı şeyleri tekrarlamamalısın. Sırf bunu dedim diye temayı uyumsuz yapmamaya dikkat et. Daha etkileyici ve farklı tasarımlar yapmalısın içeriği tanıtırken, öylece yazıları yazmak göze estetik gelmiyor bence. Font türlerini araştırmanı tavsiye ediyorum, belli başlı font katagorileri var aynı katagoriye ait fontlar ve uyumlu fontlar kullanmalısın. Renk uyumuna çok dikkat etmelisin en önemli konulardan birisidir bu. Ne tek renk yap ne çok renkli yap ama sana önerebileceğim şey arka plan 2 renkli olabilir tek renkli olabilir 3 rengi geçmezsen konu tasarımı karışık görünmez düzenli görünür okunaklı anlaşılır olur. Sistem kısmındaki başlık ile sistem bilgilerinin büyüklüğü aynı olmamalı başlıklar büyük belirgin olmalı bilgi verici yazılar en azından başlıktan daha sönük kenarda kalmış olabilir. Skinleri rastgele yere koymak pek etkileyici değil artık tasarıma yedirmelisin oraya aitmiş gibi göstermelisin. Şahsen ben skinden sıkıldım ve skinsiz yapılmasını isterim forumda yeterince skinli tasarım var ve çoğu doğru yere yerleştiremediğinden boşuna skin ekleyerek grafiklerini kötüleştiriyorlar. Thread türü olan bu tasarım türünün diğer örneklerini bol bol incelemelisin kimler nasıl farklı tasarımlar yapıyor fikir edinmelisin. Sakın başkasının yaptığı tasarımın direkt aynısını yapma kendi yaratıcılığını kullanarak yaparsan ileride senin grafiklerinden başkaları ilham alabilecek düzeye gelirsin. Başkasının yaratıcılığı ile kısıtlı değil kendi yaratıcılığın ile özgür ol.

C

CAN147_

Ziyaretçi
Başlangıç için güzel geliştireceğine inanıyorum..